Spoločníci

Chceli by ste do hry pridať spoločníkov ako napr. mexičan,indian,pes?


  • Celkový počet hlasujúcich
    12
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser

Hosť
prepáčte že zakladám novú tému ale neviem kam to mám napísať

takže na začiatok musím pochváliť všetkých vývojárov že sa hra odkedy som ju naposledy hral naozaj poriadne vylepšila a zmenila

takže mám taký nápad čo keby sa v inventári pridala kolonka pre spoločníka napríklad milenka, pes, mexičan, indián, bandita a podobne myslím si že by to bolo pekné a mohli by sa k tomu naviazať aj nové úlohy, zostaviť si zlodejskú bandu ktorá by ti pomáhala pri prepadávaný hráčov a podobne

EDIT: napríklad: mexičan by pridával 3 k sile a 20 bodov k schopnostiam ktoré k nej patria
idian by pridával 50 k rýchlosti a 3 body ku každej vlastnosti
pes by pridával napriklad 40 ku štastiu na nálezy
bandita by pridával 10 bodov ku schopnostiam ako uhybanie, strielanie, taktika

a každý by mohol mať 3 spoločníkov

to sú nápady za mňa ktoré by sa mi páčili a určite aj mnohým inim
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2929

Hosť
Dve vety ;) :

1. Rozpísať (aké bonusy by pridávali "spoločníci", kedy by si ich mohol získať, koľko by si ich mohol mať...)
2. Pridať anketu
 

DeletedUser

Hosť
master k tým remeslám takto : chýbajú tam ale nemôžu urobiť nové lebo by to veľmi zasiahlo tie staré a zmenili by sa podmienky pre každé remeslo a tak
 

DeletedUser9478

Hosť
Mohlo by to být třeba takhle:

Normální kategorie v inventáři, nové políčko v tom, co máš na sobě, Společníků můžeš mít libovolný počet,ale jen jednoho na sobě, dali by se získat z úloh.


Jinak, takto mi přijdou strašně silní. A to se mi nelíbí.
 

Deleted User - 4

Hosť
Čo sa týka spoločníkov, to sa kedysi plánovali tie mačky, psi či kone, ale nejako z toho vzišlo.. Možno sa ten nápad niekedy vzkriesi, no teraz pokiaľ viem, tak sa niečo takéto neplánuje.
 

DeletedUser4172

Hosť
Potom by zazvonil zvonec, a pohádky by byl konec...
 
Hore