Staro - Nový THE WEST

Zdravím všetkých wesťákov (ak to tu už bolo sorry, ale opakovanie je matkou múdrosti :))

Navrhujem nasledovné:
- nevytvárať nové svety
- spojiť slovenské a české servre do jedného sveta (tie ktoré sa dajú podľa použitia nuggetov a tak)
- každý rok zvyšovať max. level napr. o 5
- pridávať nové úlohy, práce, recepty, predmety atď.....(napr. výroba vecí)
- od určitého levelu mať možnosť na zmenu postavy
- od určitého levelu mať možnosť na zmenu remesla

prečo?
- stále dokolečka robiť tie isté úlohy a úkony na nových svetoch nebaví
- mať dostatok hráčov, aby hra žila, pulzovala dynamikou a životom
- aby si hráč mohol robiť svoju celoživotnú postavu, ktorá sa rozvíja neustále smerom hore
- a hlavne aby nebola nuda

JURA
 

DeletedUser6745

Hosť
Nevytvárať nové svety? No som za, ale z ekonomického hľadiska by to bolo asi nevýhodné pre InnoGames. Uvítal by som migráciu z Delaware na El Paso. Príapadne na Freemont, ale to je ešte asi nereálne.

Každý rok dať o 5 levelov viac? Prečo nie a každý level dať aspoň 2x toľko XP ako bolo treba na všetky predchádzajúce levely dokopy :D (myslel som ironicky, som zásadne proti navyšovaniu).

Spojiť SK a CZ svety? Uf už teraz tu behá dosť nuggeťákov, chceš priviesť ďaľších?

Nejaký ten nový recept by sa zišiel, keďže už dávno neboli žiadne pridané... Len aby to neskončilo takým extrémom ako teraz tie úlohy, že ku každému eventu vymyslia aspoň 1 novú. Takže neviem aké ďaľšie by si chcel, ich robia v kuse (mne osobne to lezie na nervy).

Pridať nové predmety? No každý rok máš tak cca 20 nových súprav, ďaľšie by som už nepridával :D :D

Zmena remesla a postavy? No to by veľa hráčov uvítalo, ale neviem či je to správne, keď sa už raz rozhodli.
 
Nevytvárať nové svety? No som za, ale z ekonomického hľadiska by to bolo asi nevýhodné pre InnoGames. Uvítal by som migráciu z Delaware na El Paso. Príapadne na Freemont, ale to je ešte asi nereálne.
Nevidím žiadny ekonomický prínos vo vytváraní nových svetov a ak je ta ho vyrovná presne táto odpoveď:
Spojiť SK a CZ svety? Uf už teraz tu behá dosť nuggeťákov, chceš priviesť ďaľších?
Neviem, čo más proti navyšovaniu levelov, skonkrétni.

úlohy pre zvýšený level, nejaký príbeh

Pridať nové predmety? No každý rok máš tak cca 20 nových súprav, ďaľšie by som už nepridával :D :D
Nemyslel som súpravy ( tie budú nové ako každý rok doteraz), ale predmety z prác, z ktorých sa bude dať niečo vyrobiť, nejaká funkčná vec zbraň, časť zbrane, oblečenie prípadne nášivka, ktorá zlepší vlastnosti oblečenia natrvalo, použiteľná na všetky veci ...

Zmena remesla a postavy? No to by veľa hráčov uvítalo, ale neviem či je to správne, keď sa už raz rozhodli.
Prečo by to nebolo správne? časom keď ťa omrzí pracovník staneš sa duelantom a tak ďalej, prípadne ešte vytvoriť aj iné charaktery postáv (bandita, šerif ....)

Samozrejme rozvíjať mesto ďalšou výstavbou
zmeniť mapu, dať jej konkrétny tvar napr. západ USA aj s konkrétnymi štátmi, a každý by bol členom jedného štátu, a mohli by medzi sebou viesť boje (duelovanie, pevnosti, dobro...a čo sa neskôr ešte vymyslí)
 
Naposledy upravené :

Deleted User - 4

Hosť
Návrhy budú preposlané, niektoré sú zaujímavé (nášivky, zmena remesla). Zareagujem viac po sviatkoch.
 
Dovolím si to ešte rozvíjať

Čo sa týka charakterov, treba ich teda skonkretizovať napr. bandita, šerif, indián, s tým že veci, ktoré si dávame na seba a majú nejaký bonus, tak ak použijem tie veci pre konkrétny charakter budem mať ešte navyše bonus napr. zbrane butcha možem používať aj ako šerif, ale ak budem bandita tak mi prinesú niečo navyše a naopak zbrane napr.
wyatt erpha budú dávať bonus šerifovi, pre indiána typické ako tomahavk, strieborná puška pre mexičana dve pištole, pracovník kladivo ....atď

čo sa týka našíviek pre indiána to môžu byť iné veci ako náhrdelníky a iné ozdoby, pre mexikána prekrížené nábojové pásy.
čo sa ešte týka úloh, mať nejaké spoločné úlohy, ktoré sa musia robiť v tíme, v rámci mesta, štátu

......je toho veľa čo by sa ešte dalo :D
 

DeletedUser6745

Hosť
Na nových svetoch je strašne veľa hráčov, ktorí sú doslova posadnutí miestom v rebríčku a levelujú ako o život. Samozrejme pri tom spotrebujú kvantum nuggetov. Už vidíš ten ekonomický prínos? :D

Čo mám proti navyšovaniu levelov? Bežný hráč ako ja má problém spraviť vôbec tých 150... Sa teším keď to konečne budem mať a budem mať od levelovania pokoj a nie ešte aby sa pridávali ďalšie... Vlastne čo z toho, že by boli ďalšie? Ja si pamätám keď bol max 120 (predtým dokonca 99) a nikomu to nevadilo.

Keby pridali nové postavy tak som za, nech potom dajú aj opätovný výber postavy. Ale keď nie tak nech zmeny nerobia. Pri výbere je jasne napísané, že si to máš dobre rozmyslieť a zvážiť všetky + a - lebo neskoršia zmena postavy nie je možná. Preto by si si to mal zvážiť tak, aby si už nechcel meniť.
 
Na nových svetoch je strašne veľa hráčov, ktorí sú doslova posadnutí miestom v rebríčku a levelujú ako o život. Samozrejme pri tom spotrebujú kvantum nuggetov. Už vidíš ten ekonomický prínos? :D
Podstatu hry treba presunút inde a nie kto prvý bude 150.

Čo mám proti navyšovaniu levelov? Bežný hráč ako ja má problém spraviť vôbec tých 150... Sa teším keď to konečne budem mať a budem mať od levelovania pokoj a nie ešte aby sa pridávali ďalšie... Vlastne čo z toho, že by boli ďalšie? Ja si pamätám keď bol max 120 (predtým dokonca 99) a nikomu to nevadilo.

ja som hral za éry 99 :) a keď začala 120, podarilo sa mi dosiahnuť aj ... :napusti:
ale robiť všetko od znova je ubíjajúce:ehmehm:

Xenino, Nie si ešte 150 a už tvoj svet umiera a sťahuje sa na nový server

Postavu navrhujem meniť kedykoľvek od určitého levelu, kvôli zmene, prestane ta baviť pracovník a budeš chcieť mať na čas kluď tak budeš dobrodruh a len sa tak motať prériou proste ako život, podľa nálady :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser7428

Hosť
spočiatku som tiež bol za nevytvárať nové svety ale čo ja viem no... :D keďže nie je multiusing povolený tak sa mi to nepáči keďže hrám na dela tx pase a fre :D čo by som robil keby spojili svety? :D :D zvyšovanie levelov neviem no... 150tka je dosť zaberák :D ale tak mohlo by sa to zapáčiť už 150tkam samozrejme ak by to obnášalo niečo, čo tí pred 150tkou nemôžu robiť... úlohy by boli dobré napríklad na dáky lvl 80 / 100 ale na charakter ako sú na 15tke... s tými štátmi neviem no bolo by to také... narušilo by to podstatu hry že nedueluješ obyvateľov mesta a teraz by ste sa medzi štátmi bili... neviem no nepáči sa mi to :D každopádne som už aj ja rozmýšľal nad nejakou občianskou vojnou že by nejaké boje naviac prebiehali alebo čo... za nejaké bonusy... a ešte nejaké gangové bitky alebo čo, ale to asi chceme moc no :D nakodim si vlastnu hru :D :D ale najlepší update by bol keby prestali pridávať nožíky čo pridávajú strieľanie alebo pištole čo pridávajú silu úderu :D
HOWGH
 

DeletedUser6745

Hosť
JURA, to povedz tým, čo sú posadnutí rebríčkom... mne osobne to je jedno, ale veľa hráčov je tým posadnutých, lebo si myslia, že keď nebudú 350. ale 120. tak budú lepší :D

Tak to sa veľmi mýliš, na Delaware je migrácia zo starých svetov, takže ani zďaleka neumiera. A keď bude, verím, že spravia migráciu na El Paso, ktorú využijem.

Ja s tou zmenou postavy nesúhlasím, ale tak možno to dajú, nechajme sa prekvapiť.
 

DeletedUser11416

Hosť
Podla mňa by mali svety zmazať a spraviť úplne nový a LEN jeden. Čím skôr tým lepšie, tým viac hráčov ešte ostane.
 

DeletedUser7238

Hosť
Za nápad mať možnosť zmeniť triedu postavy sa plne prihováram. Dá sa to vyriešiť aj celkom elegantnou, pre INNO lukratívnou cestou - pridať tú možnosť prostredníctvom UPD/nuggetty, podobne ako napr. Nápoj nového začiatku...
 
Hore