• Súťaže v novom svete Iowa

Zapojte sa do súťaží v rôznych kategóriách v novom svete Iowa a vyhrajte zlaté nuggety!
    Súťaže nájdete tuto!

Staronové sety!

Zdravím, taká otázočka alebo skôr návrh, nech si to každý nazve ako chce :) Keď som sa pred nedávnom rozhodoval čo chcem robiť, respektívé čím sa chcem uberať a načo si urobiť reskil, tak prvé čo ma napadlo bolo si vypísať všetky sady, ktoré sú dostupné, aké Bonusy dávajú a čo sa dá z akej na maximum vyťažiť, a načo som prišiel :)

Niektoré sady si myslím, že sú dosť šikovne navrhnuté aj na takú 150lvl postavu, len majú maličký zádrhel :) sú určené na presný LvL a to väčšinou na 50. Nebolo by možné tieto staré sady kúsok zatraktívniť a predobiť na perLvL to znamená, že budú ako nové od LvL1 - 150, a bude tam urobený prepočet.

Napríklad mňe sa veľmí páči táto šikovná sada Schultz, ibaže už som LvL90 a dokázal by som ju prekonať aj vecami z obchodu :(

Tiež je podľa mňa velmi zaujímavá sada Munnyho, myslím hlavne, že pre ten sektorový bonus, lepší som napríklad pre Dualentov nenanšiel, ale zase na vyšiie levely je už je smutná :(. Myslel som to tak že v tom sektore by bol hráč z týmto bonusom, a dával by ho najme duelantom.

Ide o skvelé sady aj z pekným dizjanom a zaujímavými vlastnosťami, len už sa pratkticky vytratil ich zmysel a sú nahrádzané novými, čo sa asi nepáči nikomu, že je tu 100 sad, ktoré sa horko ťažko zbierajú, a keď už ju vyzbieraš zistíš za 2-3 mesiace ju môžeš akurát predať, myslím že kúsok nefér.

Neviem ako iný ale jskôr ako grafiku si potrím na hrateľnosť a vyšpičkovanosť hry, a určite (teda môj názor) je, že keby aj stáre sety boli použitelné tak ako nové, boli by aj spestrené viac dueli či boje. Veď už by to nebolo o bojoch postavím sa sem a kafrem nato, ale o spolupráci, čo si ja osobne myslím, že to má byť pointa a podsta bojov o pevnosť :)

Tiež by bolo fajn, keby existoval obchod na všetky sady za nugety/UPC a dali by sa získať, ako Weekly Daily, jeden kus za týždeň ale, hráč by musel každý ďen splniť nejakú podmienenú úlohu, po splnení 5 za 7dní by si mohol ten kus do 24hodín kúpit:) to by ma celkom aj bavilo, a podobne :) ďakujem, za každú reakciu.

F.I.Y.

Hosť
Schultz bol svojho času topka, vtedy dosť odporakov nariekalo

A ten obchod je fajn nápad..

tie sady by ozaj bolo dobré získať, hlavne tie ktoré sa dajú pri akciách získávať napr. za srdiečka .... nepodarí sa vždy nazbierať potrebné množstvo a tak neni šanca to nikde zohnať