Staviteľova odplata

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Staviteľova odplata - herná udalosť

remeselnik.png

"Už mám toho dosť!", zvolal nahlas Bob.
"Už je to piaty krát za sebou, čo ma došiel navštíviť a okradnúť ten namyslený panáčik. Myslí si o sebe, aký je to skvelý pištoľník, ale vôbec nie je! Pff, to aj ja som mohol byť duelantom a prepadávať ľudí, to nie je nič ťažkého!", ďalej sa rozhorčoval Bob.
"Tvrdo sa nadrem ako hlupák každý deň, stále niečo staviam a čo z toho mám. Príde hocijaký Janko Ferko a len tak mi zoberie moje poctivo zarobené peniaze. No ja mu teraz ukážem, so staviteľmi sa nebude stále len tak niekto zahrávať, nastal čas odplaty!"



Milí hráči, na víkend si pre vás náš TW Tím pripravil menšiu hernú udalosť, presne ako sa vyjadril Bob staviteľ, tak nastal čas odplaty :D

Čo to znamená?

Od teraz až do 30.06 (do 20:00) bude v hre aktivovaný bonus iba pre pracovníkov, ktorý im zvýši duelovú motiváciu a spôsobené poškodenie pri dueloch o 50%. Všetky ostatné triedy postáv budú mať aktívny +15% bonus k získanému platu z práce.

Aby to bolo ešte viac zaujímavé, tak je tu aj súťaž - v každom hernom svete zvlášť, takže spolu bude až 8 výhercov.

Bude sa súťažiť o

- Najviac poslaných hráčov do bezvedomia (pre staviteľov)

Zúčastniť sa môže každý staviteľ (takže nie duelant, dobrodruh či vojak) a cieľom je poslať počas trvania hernej udalosti čo najviac hráčov do bezvedomia v rámci duelu. Pozor, ak ste staviteľ a pošlete do bezvedomia iného staviteľa, tak sa to rátať vôbec nebude a ešte k tomu nahneváte aj Boba. Takže svojich kamarátov staviteľov nechajte na pokoji a zamerajte sa na všetkých tých, ktorí si to zaslúžia, pretože Boba určite nahnevať nechcete...

- Najviac peňazí získaných z hodinových prác (pre všetky ostatné triedy postáv)

Zúčastniť sa môžu všetky ostatné triedy postáv (takže nie stavitelia) a cieľom je získať čo najviac dolárov z hodinových prác (takže nie z 15 sekundových alebo 10 minútových). Napríklad z jednej hodinovej práce získate 100 dolárov, z druhej 150 dolárov, spolu ste teda získali 250 dolárov. Kto bude mať na konci najviac, vyhráva. Pozor však na staviteľov (dokáže niekto prežiť bez ujmy počas trvania celej udalosti?) :)


Odmeny:


Najlepší staviteľ pomstiteľ v každom hernom svete získa:

chest_high.png
+
high_work_manual.png
+
liquidlife.png
+
golden_letter.png


1x Unikátna truhlica
3x Majstrovský pracovný návod
5x Tekutý život
1x Zlatá obálka (250 dlhopisov)


Hráč s najviac získanými dolármi z hodinových prác získa:


xmas_cookie.png
+
xmas_lebkuchen.png
+
fb_chest_steel.png
+
tabacopipe.png
+
golden_letter.png


5x Sušienka
5x Perníček
1x Oceľou okovaná truhlica
1x Dobre naplnená fajka mieru
1x Zlatá obálka (250 dlhopisov)


Ako sa môžem zapojiť?


Jednoducho si v tejto súťažnej sekcii založte svoju tému, v tom ktorom svete, kde chcete súťažiť, do ktorej potom môžete vkladať vaše oznámenia (či už z duelov alebo prác), vo forme BB kódov. Tie získate priamo z hry, po kliknutí na oznámenie a na možnosť "Prepojiť oznámenie" (je to takáto ikonka
link_icon.png
)

Ak hráte vo viacerých svetov, môžete sa kľudne zapojiť za každý zvlášť. Akurát si len dávajte pozor, aby ste si omylom nepomiešali oznámenia medzi svetmi.
Ak nám chcete pomôcť, dávajte oznámenia z duelov aj vo forme obrázkov, prípadne tam píšte zvlášť počet hráčov poslaných do bezvedomia.
Čím viac to takto bude robiť hráčov, tým rýchlejšie sa súťaž vyhodnotí.

Čo sa týka počtu získaných dolárov, na konci vo vašej téme napíšte celkovú získanú sumu. Pretože určite nebudeme kontrolovať stovky oznámení, na to nie je čas.
Ďalšia podmienka je už len to, že v oboch kategóriách - vaša postava musí mať aspoň 20 úroveň.

Diskutovať o hernej udalosti môžete tuto: Diskusia

TW Tím si ako vždy vyhradzuje právo súťaž pozmeniť, zrušiť či podobne, aj bez predchádzajúceho upozornenia.

Tak a želám vám všetkým už len príjemnú zábavu a veselé duelovanie či pracovanie :D

PS: Ak vás niekto pošle do bezvedomia, berte to v pohode, je to len hra
 

Deleted User - 4

Hosť
Výhercovia hernej udalosti - Staviteľova odplata

Texas

Najlepší staviteľ pomstiteľ
*h4vana*
18 hráčov poslaných do bezvedomia

Hráč s najviac získanými dolármi z hodinových prác
screamm
45490 dolárov


Arizona

Najlepší staviteľ pomstiteľ
otasek
8 hráčov poslaných do bezvedomia

Hráč s najviac získanými dolármi z hodinových prác
px13
44589 dolárov


Buffalo

Najlepší staviteľ pomstiteľ
zakladatel95
19 hráčov poslaných do bezvedomia

Hráč s najviac získanými dolármi z hodinových prác
parasimpi
27135 dolárov

California

Najlepší staviteľ pomstiteľ
AbibatProductions
20 hráčov poslaných do bezvedomia

Hráč s najviac získanými dolármi z hodinových prác
Curly Bill
12928 dolárov




Odmeny:


Najlepší staviteľ pomstiteľ v každom hernom svete získa:

chest_high.png
+
high_work_manual.png
+
liquidlife.png
+
golden_letter.png


1x Unikátna truhlica
3x Majstrovský pracovný návod
5x Tekutý život
1x Zlatá obálka (250 dlhopisov)


Hráč s najviac získanými dolármi z hodinových prác získa:


xmas_cookie.png
+
xmas_lebkuchen.png
+
fb_chest_steel.png
+
tabacopipe.png
+
golden_letter.png


5x Sušienka
5x Perníček
1x Oceľou okovaná truhlica
1x Dobre naplnená fajka mieru
1x Zlatá obálka (250 dlhopisov)

Keďže sa vás zúčastnilo celkom málo (škoda, že sa tak málo zapájate do súťaží), rozhodol som sa darovať každému kto nič nevyhral, cenu útechy a to obálku so 100 dlhopismi. Tie sa vám určite budú hodiť :)

Gratulujeme víťazom, dúfam, že sa vám táto herná udalosť aspoň trochu páčila, boli by sme radi, keby ste nám napísali na ňu váš názor, aby sme vedeli, čo by sme mali spraviť nabudúce, prípadne navrhnite nejakú lepšiu.

PS: Ak narazíte na nejaké nezrovnalosti, napíšte moderátorovi, skontrolujeme a čo sa týka cien, tie dostanete do konca týždňa.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore