Tajomno

páči sa ti tento návrh


  • Celkový počet hlasujúcich
    106
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser421

Hosť
výhoda je pre tých, ktorý tu sedia celé dni a pre tých, čo sem tam sem behnú, tak nevýhoda
 

DeletedUser

Hosť
Treba prelozit do nemciny a hodit to na nemecke forum alebo na Beta forum este lepsie. Samozrejme ze to treba poriadne rozpracovat, uviest par prikladov atd. ale som za :)
 

DeletedUser

Hosť
Tiež som za, ale myslím, že do nemčiny netreba, stačí do angličtiny ( Petee - železnica)... :)
 

DeletedUser

Hosť
Spomenul som DE s tym, ze som mal na mysli nemecke forum, samozrejme, ze na bete ENG ;)
 

DeletedUser198

Hosť
doplnil som obrázky viz prvý príspevok nesiu bohveco ale to len orientacne :) :D
 

DeletedUser2929

Hosť
Fakt niesú bohviečo ale je to celkom dobré. Získal si si ma ešte viac na svoju stranu
 

DeletedUser

Hosť
Ja som to skor pochopil tak, ze keby si povedzme nasiel tu Whiskey tak by si dostal nejaku odmenu v podobne EXP napr. :) Ale ked si to myslel takto, tak dobre. Tak ci tak, za mna ano.
 

DeletedUser198

Hosť
trs som to tam dopisal
je to uz viac zrozumitelne ze?

imgresize.php
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1850

Hosť
Nápad je dobrý som určite za. ;)

Mohlo by byť aj také niečo, že sa tam objaví postava a ťukneš na ňu a budeš s ňou mať duel. A keby si vyhral, buď by si dostal aj nejaký predmet alebo iba skúsenosti.
 

DeletedUser

Hosť
Pekne prepracovany navrh, myslim, ze by raz za cas kazdeho potesilo nejake to male prekvapenie. Paci sa mi to, za mna mas ano :)
 

DeletedUser1859

Hosť
je to dobré ale dal som NIE,,lebo by to malo následok splnenia úloh kde si potreboval ten predmet ktorý tam nájdeš... :ociza:
alebo 10 úroveň by našla vychádzkovu palicu(alebo tomahawk) a mala by (tá postava) napr. tomahawk ktorý by predala a....,
toto by bolo dobré prepracovať ale dovtedy NIE
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
je to dobré ale dal som NIE,,lebo by to malo následok splnenia úloh kde si potreboval ten predmet ktorý tam nájdeš... :ociza:
alebo 10 úroveň by našla vychádzkovu palicu(alebo tomahawk) a mala by (tá postava) napr. tomahawk ktorý by predala a....,
toto by bolo dobré prepracovať ale dovtedy NIE

ale najst palicu to je moznost je jedna k milionu...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore