Tajomno

páči sa ti tento návrh


  • Celkový počet hlasujúcich
    106
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobrý návrh, ale ako píše track12. Mohlo by to byť tak, že čím vyššia úroveň, tým môže získať lepší predmet, ale aj slabý, napr. hrdzavú britvu, ale keď je malá úroveň a nájde napr. Pacemaker, tak keby ho predal, tak sa vyžíva v peniazoch až moc, na to, že je malá úroveň.
 

DeletedUser2889

Hosť
Môj navrh

Vložim sem moj viac spracovanejší návrh:





A hádanka nájdi 3 predmety: či ich je vela vidieť nechcem bit ale OT

 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
To by si vsimol aj slepy...vsak to tam moc sviety...ale ako priklad je to ok
 

DeletedUser

Hosť
jj ale sak podla mna by to spravili tak aby to vyzeralo ako hento a este by bolo dobre keby sa tam pridali nejaky ludia ktory by sa vzdy menili aby sa to tasie hladalo
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj máš moju podporu davam áno ale 1 otazka napriklad aj dake oblečenie tam možeš najsť čo?

:ehmehm:
 

DeletedUser

Hosť
Ten plagat je tam dost dobry xD alee ked bude este mensii tak to nebude tak napadnee ... :D SOM ZA
 

DeletedUser

Hosť
super pekne sprijemnenie dlheho cakania ale presne neviem odhadnut akocasto sa to tam bude zobrazovat ci raz za den v jednom meste na pol hodinu alebo kazdu 10 minutu v inom meste ale inak super napad
 

DeletedUser

Hosť
super pekne sprijemnenie dlheho cakania ale presne neviem odhadnut akocasto sa to tam bude zobrazovat ci raz za den v jednom meste na pol hodinu alebo kazdu 10 minutu v inom meste ale inak super napad

malo by to byt nahodne..potom by si tam hraci iba stopovali ..
 

DeletedUser421

Hosť
100 hlasov ma byt celkovo a 80% za ano, vtedy to poslu
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore