Tajomstva

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9370

Hosť
Tajomstva

Kde najdem zlate kluce na odomknutie truhlice????
 

DeletedUser5355

Hosť
Čo tak aspoň raz premýšľať a čítať popisy úloh, ktoré vývojári vymýšľali?
 

DeletedUser10080

Hosť
Prvy som nasla v Crystal Town
Dala som si kukuricu a bolo
druhy
splnila som ulohy na vychodnom spojovacom bode a potom pri zbere pomarancov som nasla druhy
A treti zatial neviem
 

DeletedUser10080

Hosť
8tajfun8 si jej velmi nepomohol
Napriklad ja neviem kde mam hladat treti na truhlici je napisane
Symbol na tretom zamku vyzera ako puskam ale je poskriabany a neda sa preto lepsie rozpoznat.
 

DeletedUser10989

Hosť
Žial táto úloha je asi až moc náročná na premýšlanie a hlavne čítanie :)

Všetky potrebné indície naozaj sú prítomné v popiskoch, len ich treba čítať pozorne a trocha poznať túto hru(aj "tajné" úlohy) a treba aj uvažovať nad tými indíciami. Poprípade sa spýtať na salóne, ak neviete ako ďalej :)

Ja osobne som musel pár krát otvoriť fan stránku so starými úlohami, lebo som si nepamätal čo presne vyžadovali. Dokonca som si nepamätal ani názvy tých sérií, ale strýko google našiel hneď podľa kľúčových slov, ktoré boli spomenuté v nápovede.

Úlohy neplním veľmi, ale táto ma naozaj bavila, a do budúcnosti by som uvítal viacej úloh v takomto duchu, kde treba vyčítať čo ďalej :)
 

DeletedUser6745

Hosť
Pre nadšencov ako ty je to fajn, ale pre väčšinu ľudí (vrátane mňa) je to zbytočné, lebo vždy sa niekde objaví návod a radšej si prečítam ten ako si búchať hlavu o stôl čo, kde, ako alebo kedy treba spraviť. Nie každý má čas lúštiť úlohy :)
 

DeletedUser7159

Hosť
Keď je všetko pripravené, hra sa začína. Billy nehrá zle, ale nie je tak dobrý, ako sa chvastal. Potiahneš si krížovú osmu, pikové eso, krížové eso a nakoniec pikovú osmu. S hrôzou pozeráš na ruku. Ten špinavý darebák! Opatrne presunieš svoju druhú ruku smerom k opasku, kde máš svoj kolt. Naozaj máš dnes na sebe tento špeciálny opasok? Aká náhoda! Nemáš však teraz viac času nad tým premýšľať.

wildbillcombo.png

S tajfunom sme to krok po kroku lúštili a k tomuto zadaniu sme sa dostali ešte hodinu predtým, než na to prišli na bete (hodinu a pol nikto nevedel prísť na hotfix, náhodou sme na to prišli)
Pri tých štyroch kartách som si spomenul na neslávne známy príbeh o ruke mŕtveho muža a napadlo mi, že v hre existuje opasok, ktorý nesie názov práve po hlavnej postave toho príbehu...
Odporúčam každému, túto skvelú sériu úloh by som prirovnal k virtuálnemu geocashingu, plniť to podľa návodu ako pre oligofrenikov je odcudzená námaha. :)
 

DeletedUser10852

Hosť
Ludia su prilis konfortny s tym nic nezmenis len je mi luto ze stranky ako wiki tw-calc a pod poskituju navody na ulohy vsetka ta zabava je fuc skoda tej namahy ale musim ich pochvalit perfektne vypracovany quest konecne sa v niecom prekonali
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore