The Camp REKORD

DeletedUser6744

Hosť
Zdravím celú hernú komunitu.

Dňa 13. 08. 2013 sa začal projekt ktorý sa konal v meste The Camp. O čo v ňom išlo? Chceli sme ako prvý na Slovensku dosiahnuť 100% účasť na jednom boji, ktorý sa konal na malú pevnosť. Čiže 50 útočníkov z jedného mesta.
Ešte projekt ani poriadne nezačal a už bolo veľa negatívnych ohlasov typu: "To sa Vám nikdy nepodarí" "Je to len ťah ako spraviť nábor do mesta" a veľa podobných výrokov na adresu obyvateľov mesta The Camp.
A však ani toto nás neodradilo, ba ešte aj posilnilo. Ako plynul čas tento projekt sa zo sna stával čím ďalej skutočnosťou a súper začal pociťovať že asi to nebude len tak. Ani sa nenazdal a bol tu prvý útok zo strany Campu.
30. 08. 2013 --------> Prvý útok

Čas plynul a The Camp stále posilňoval. Súper si uvedomil že to nebudú mať také ľahké. A začal s nami zvádzať boje. Tu sú nejaké z nich:
Útok na BRAVISSIMO
Útok na GINA-Lhasa Apso
Útok na syfova pamätná
Útok na top demencia Camp -----> Nejde to na boji, tak nás aspoň "urazia"

A takto pokračovalo ďalej. The Camp sa stal natoľko silným že súper to natoľko frustrovalo a prestali chodiť na boje proti nám.

Dňa 21. 09. 2013 sa nám to podarilo. The Camp ako prvý na Slovensku dokázal naplniť útok na malú pevnosť. Jedine čo nás mrzí je, že súper sa zachoval tak ako sa zachoval.
----------> Rekordný boj <----------

K tejto akcií bol zhotovený aj video záznam, ktorý zhotovil hráč *Roman*
----------> The Camp 2013 VIDEO <----------

[YOUTUBE]t9MZpJ7o0xs[/YOUTUBE]

Veľká vďaka patrí hráčom *Roman* & Invisible Rider ktorý to celé spískali. Bez nich by sa tento projekt nikdy neuskutočnil.

Tento rekord sa podarilo uskutočniť vďaka hráčom:
[SPOIL]Invisible Rider
Gogo Booom
KuroShitsuji
*Roman*
icebear
Vera29
Maly unavený Joe
*Orion*
DeathPoWeR
Ruiz Aw.
clover
Selenzio
kolac015
Billie Joe
rumiste
marcel52
Eso Rimmer
retek
WestRock
červené pero
Epenko1
limak
shadow.master
Fonzy8000
EriXon
corsee
NA HRADBU
sepetka
Bellen
kubo7611
funinho
rolo7
tomaskov
Sevin556
h4vana
Wiliam Tell Sackett
Szygy
Don Corleonee
Gick
vall3000
Jack Rozsparovac
Atus
mauo.
Balrog358
ondro117
bombadil
Maxmio
Matteo13
Neretwor
Kapitan Jesse James
[/SPOIL]​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser8201

Hosť
"A takto pokračovalo ďalej. The Camp sa stal natoľko silným že súper to natoľko flustrovalo a prestali chodiť na boje proti nám. "
Dovol sa mi zasmiať :D :D a čo takto povedať pravdu a to, že ste kopali boje ako zbabelci vtedy keď už bol nejaký iný boj kopnutý?
 

DeletedUser6744

Hosť
Teraz naznačuješ že nám šlo len o pevnosti? Dobre som to pochopil? Tak asi nevieš o tomto nič. Ak si si nevšimol išlo čisto len o boje. Každú pevnosť sme aj tak vrátili. A po ďalšie zas mi tu nechceš vravieť že jedna ali by si nepostrážila 2 malé pevnosti....
 

DeletedUser8201

Hosť
Vravím niečo také? Ty tu veľmi vyťahuješ, že sme sa vás "báli" ;) a pritom to vy ste boli tí zbabelci a kopali boje hneď po tom čo ich nám kopla légia (samozrejme okrem toho jedného či dvoch nech nežerem) .. a dve malé pevnosti? hm jednalo sa vždy o malé?
 

DeletedUser

Hosť
Dskm, pri všetkej úcte k tebe, ten rekordný boj fakol Camp, či babeťáci. Westforts by ťa nemal nikdy oklamať.
 

DeletedUser8201

Hosť
Ten Váš "rekordný" boj bol odignorovaný tak ako tie vaše ostatné z hore uvedeného dôvodu ;) .. mne je ten váš "rekord" ukradnutý ale písať, že hráči proti vám prestali bojovať zo zúfalstva či frustrovania (flustrovania ako napísal fonzy) je trochu zcestné ;)
 

DeletedUser

Hosť
To som nepovedal, len som povedal, že sa dá hocičo importnúť, ak máš potrebné vedomosti. Boj som videl, rekord vám neberiem, ale pečienka ma z neho nebolí.
 

DeletedUser

Hosť
som rád, že som BOL a ešte aj SOM súčasťou mesta The Camp, ktoré dosiahlo tento rekord...
negatívne reakcie sú len čírou závisťou, že ste pri tom neboli alebo, že ten nápad neskrsol vo vašej hlave
 

DeletedUser9056

Hosť
O aký rekord tu vlastne ide? Veď väčšinou boje sú stale full.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore