The-West Calc

Milí duelanti :)

Ak by som do scriptu pridal niečo takéto... Čím by ste najradšej začínali duel a otvárali profil protihráča? Kliknutím na avatar alebo kliknutím na malú okrúhlu šípku?

Momentálne je to nastavené takto:
Kliknutie na avatar = Duel
Kliknutie na šípku = Profil

2a9291b00f79479e92c44b384e101a0f.png


EDIT:
A či zobrazovať duelovú úroveň, alebo úroveň hráča v tom štvorci s avatarom. Momentálne je tam duelová úroveň...
 
Naposledy upravené :
Westcalc 1.0

Čaute! :)
Po dlhom čase prichádza nová veria Westcalcu. Script prešiel množstvom zmien.

- Vyhádzal som staré, nepoužívané/nefunkčné funkcie
- Opravil som funkcie, ktoré nefungovali
- Preložil som to čo nebolo preložené
- Kompletne som prerobil kartu nastavení, už je prehľadnejšia - zbadáte aj funkciu premiestňovania JobBaru o ktorej ste možno ano nevedeli kvôli zlej prehľadnosti
- Pridal som novú funkciu - DuelBar - duelový panel v ktorom nájdete odkazy na 8 najbližších duelových oponentov - tento panel môžete skryť v nastaveniach scriptu


30.jpg


- optimalizoval som script a prerobil som asi takmer všetko čo bolo neefektívne naprogramované, veľkosť scriptu sa znížila z 326Kb na 185Kb

Zmeny na webe

- výrazne som znížil dĺžku načítavania stránok, čo bol v poslednej dobe veľký problém
- pridal som vyhľadávanie predmetov v inventári - http://tw-calc.net/?page=inventory&typ=head

- sprehľadnil som stránku so súpravami, už sa to kvantum súprav stávalo neprehľadným, teraz pomocou vyhľadávania a zmeny náhľadu nájdete hľadanú súpravu ešte rýchlejšie :) - http://tw-calc.net/?page=set


Dúfam, že sa vám zmeny budú páčiť a odporučíte script aj svojim kamarátom v hre. Aby som vedel, či má ešte zmysel na tom ďalej pracovať. :)
 

DeletedUser8766

Hosť
možnost to vypnut v nastaveniach som akosi nenašiel , kedže neduelujem :D
 
Dnes ešte vyšla menšia aktualizácia, pridal som malý button na skrytie duelbaru, keďže mnohí z vás ho nevedeli skryť. :) +Opravil som tombola exporter pre cirkus

39f5ca76f7884978af6de12b4ab46069.png
 
I'm using v1.03

Oops, my fault.
1. The German translation in the settings means something different :D
(I will send you a right one, when I've time.)
2. I'm using TW-Menu, which still does open the normal craft window. I'm going to change that in TW-Menu.
 
Hore