Novinka The West oslavuje 10 narodeniny!

Téma v 'Oznámenia' založená od Linteo, 30. Apr 2018.

Zdieľať túto stránku

 1. Linteo

  Linteo

  Pridal(a) sa:
  28. Nov 2008
  Príspevky:
  5.092
  Obdržané páči sa:
  347
  [​IMG]

  Ahojte kovboji a kovbojky!

  s veľkou radosťou vám oznamujeme, že The West oslavuje tento rok už svoje 10. narodeniny! Len neveľa hier sa môže pochváliť takou dlhou existenciou, takže je to špeciálna udalosť. Bolo toho možné dosiahnuť len vďaka vám hráčom, ktorí ste spravili túto hru takou skvelou a zostali ste jej verní po celú dobu a to aj v ťažkých časoch, keď hra nefungovala, tak ako mala alebo obsahovala rôzne chyby. A preto vám chceme povedať:

  ĎAKUJEME VÁM!

  Ako to všetko začalo? V tomto modernom svete sa v InnoGames zrodil nápad pozrieť sa do dávnych časov divokého západu. Niečo iného, niečo nového! Traja kamaráti, ktorí vytvorili obrovsky úspešnú hru Divoké Kmene, ďalej rozvíjali svoje nápady a myšlienky pri hraní hier, pozeraním filmov s Budom Spencerom a pití piva. Ich návrh vychádzal z rôznych zdrojov, od sledovania klasických westernových filmov a čítaní poviedok do noci, po ktorých nasledovala tvrdá ranná práca. Takto boli vymyslené prvé úlohy v našom rozvinutom systéme sérií úloh. Bol vyvinutý The West. Hráči rýchlo zaplnili svety a vydali sa objavovať krajinu, vykonávať rozličné práce na mape a bojovať proti darebákom za bezpečnú prériu.

  Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili aj menšie video:


  Vo videu je možné si nastaviť aj slovenské titulky.

  Len vďaka vám existuje The West aj dnes, za čo sme vám veľmi vďační a dúfame, že si užijete oslavy! Tak pripojte sa k nám a oslávte s nami desať skvelých rokov pohľadom na históriu Westu, riešením novej série úloh či súťažami, v ktorých môžete získať pekné odmeny!

  The West Classic:
  Od 30. apríla do 5. júna bude spustená klasická verzia The West. Viac informácií si môžete prečítať tu: https://forum.the-west.sk/index.php?threads/the-west-classic.23889/
  Odkaz na West Classic: https://classic.the-west.net

  Séria úloh:
  [​IMG]

  Počas posledných desiatich rokov naši priatelia v Henryho salóne zažili mnoho dobrodružstiev a vypočuli si stovky napínavých príbehov. Bolo to však všetko?
  Ale kdeže! Henry má niečo, o čom ti ešte nikdy nepovedal. Navštív ho, zisti, čo to je a zaži ďalšie vzrušujúce dobrodružstvo v duchu najtajomnejších príbehov a prísne strážených tajomstiev The West.

  Táto séria úloh je venovaná 10. narodeninám The West a skladá sa z 15 jednotlivých úloh, ktoré sú dostupné pre každého hráča, ktorý dosiahol aspoň úroveň 20 a má splnenú sériu úloh "Záchrana salónu, časť 2". Dostupná bude od 7. mája, 11:00.

  Pozor: Táto séria úloh nie je jednoduchá a bude pre vás výzvou. Iba skutoční veteráni Westu budú schopní vyriešiť jej hádanky! Pokojne ju riešte spoločne, zdieľajte svoje postupy ako herná komunita, pretože len vtedy budete mať šancu. Veľa šťastia!

  Súťaž na Facebooku:
  Chceli by ste vyhrať 10.000 zlatých nuggetov alebo špeciálne narodeninové The West tričko? Sledujte nás na našej medzinárodnej The West stránke na Facebooku a zapojte sa do súťaže! https://www.facebook.com/TheWestGame/

  [​IMG]

  Súťaže na fóre:
  Pripravujeme pre vás súťaže, v ktorých budete môcť získať pekné odmeny!

  Časová os:
  Chcete si prečítať viac o histórii The West? Pozrite sem:
  [​IMG]


  Všetko najlepšie k narodeninám, The West!

  [​IMG]

  PS: Prihláste sa do hry pomocou tohto odkazu: https://www.the-west.sk/?mac=10th_anniversary_west a my vám do inventára pridáme darček :)
   
 2. Linteo

  Linteo

  Pridal(a) sa:
  28. Nov 2008
  Príspevky:
  5.092
  Obdržané páči sa:
  347
  Milí hráči, aby sme vám spríjemnili pobyt na prérii, aktivovali sme pre vás rôzne herné bonusy! Užite si ich :)
   
  Primator a 8tajfun8 sa to páči.