• Nepáčia sa vám konfety? Môžete ich vypnúť v červenom Menu vpravo!

The West oslavuje 13. narodeniny! - Diskusia

Crony

Člen tímu
the%20west%20turns%2013.png



Ahojte kovboji a kovbojky,

Oslávte naše 13. narodeniny účasťou v našej špeciálnej súťaži a získajte šancu vyhrať úplne nové predmety zo Zálesákovej sady oblečenia!

hat_73x73.png
neck_73x73.png
body_73x73.png
belt_73x73.png
pants_73x73.png
shoes_73x73.png


Predmet
Bonus
hat_73x73.png
  • +0.04 Sila (na úroveň)
  • +0.04 Charizma (na úroveň)
    • +0.35 Sila úderu (na úroveň)
    • +0.41 Vytrvalosť (na úroveň)
    • +0.41 Opravovanie (na úroveň)
neck_73x73.png
  • +0.04 Zručnosť (na úroveň)
  • +0.04 Charizma (na úroveň)
    • +0.35 Húževnatosť (na úroveň)
    • +0.41 Zručnosť v prstoch (na úroveň)
    • +0.41 Obchodovanie (na úroveň)
body_73x73.png
  • +0.04 Zručnosť (na úroveň)
  • +0.04 Pohyblivosť (na úroveň)
  • +0.02 Charizma (na úroveň)
    • +0.43 Sila úderu (na úroveň)
    • +0.32 Opravovanie (na úroveň)
    • +0.43 Obchodovanie (na úroveň)
    • +0.43 Znalosť zvierat (na úroveň)
belt_73x73.png
  • +0.04 Sila (na úroveň)
  • +0.04 Pohyblivosť (na úroveň)
  • +0.02 Charizma (na úroveň)
    • +0.35 Húževnatosť (na úroveň)
    • +0.43 Zručnosť v prstoch (na úroveň)
    • +0.35 Opravovanie (na úroveň)
    • +0.43 Znalosť zvierat (na úroveň)
pants_73x73.png
  • +0.04 Sila (na úroveň)
  • +0.03 Zručnosť (na úroveň)
  • +0.02 Pohyblivosť (na úroveň)
    • +0.43 Húževnatosť (na úroveň)
    • +0.35 Body zdravia (na úroveň)
    • +0.35 Obchodovanie (na úroveň)
    • +0.43 Znalosť zvierat (na úroveň)
shoes_73x73.png
  • +0.04 Sila (na úroveň)
  • +0.02 Zručnosť (na úroveň)
  • +0.03 Charizma (na úroveň)
    • +0.43 Sila úderu (na úroveň)
    • +0.35 Vytrvalosť (na úroveň)
    • +0.43 Obchodovanie (na úroveň)
    • +0.35 Znalosť zvierat (na úroveň)

  • +0.09 Sila (na úroveň)
  • +0.09 Zručnosť (na úroveň)
  • +0.09 Pohyblivosť (na úroveň)
  • +0.09 Charizma (na úroveň)
    • +0.7 Sila úderu (na úroveň)
    • +0.7 Húževnatosť (na úroveň)
    • +0.6 Vytrvalosť (na úroveň)
    • +0.9 Znalosť zvierat (na úroveň)
    • +0.9 Zručnosť v prstoch (na úroveň)
    • +0.7 Opravovanie (na úroveň)
    • +0.6 Obchodovanie (na úroveň)
  • +45% Rýchlosť
  • +10% Vylepšené šťastie
  • +10% Vylepšenie šance na získanie produktu

Súťaž sa začína v piatok o 12:00 SELČ (CEST) a do nedele sa bude každý deň odomykať nová hra v rovnakom čase. Každá hra má individuálne ceny a pre hráčov, ktorí hrajú všetky hry, sú pripravené aj špeciálne odmeny. Viac informácií nájdete v našich pravidlách!

V tomto vlákne môžete klásť otázky a zdieľať svoje pripomienky k našej narodeninovej súťaži!

Nezdieľajte tu prosím súťažné príspevky a odpovede, bude to viesť k vašej diskvalifikácii. Ďakujeme.

Prajeme vám veselú oslavu!

Váš The West Team
 
Dobry den crony, chcem nahlasit hracov dela lolo81 a Ucle Jim ktori podvadzali a podla pravidiel maju byt diskvalifikovani. Tu pripajam dokaz. DOKAZ Prajem pekny den a budem pozorovat nadalej Delaware..
 
Dalsi hraci ktori porusuju pravidla su napriklad Exekutor 016 a Strážca kôz. A este zato ze som cestny hrac ma urazaju... DOKAZ (zverejnovanie porusovania pravidiel je podla pravidiel dovolene)
 
Naposledy upravené :
Dalsi hraci ktori porusuju pravidla su napriklad Exekutor 016. A este zato ze som cestny hrac ma urazaju... DOKAZ
http://prntscr.com/12d1xlj v preklade v tomto vlákne nezverejňujte odpovede, nie v chate( ak by bolo treba preklad pre teba ) , čo si vlastne svojim príspevkom urobil práve ty :D dúfam že požiadaš o svoju diskvalifikáciu bolo by to od teba ako čestného hráča veľmi šľachetné
 
http://prntscr.com/12d1xlj v preklade v tomto vlákne nezverejňujte odpovede, nie v chate( ak by bolo treba preklad pre teba ) , čo si vlastne svojim príspevkom urobil práve ty :D dúfam že požiadaš o svoju diskvalifikáciu bolo by to od teba ako čestného hráča veľmi šľachetné
nie nepoziadam, tu su pravidla kedze vypisujes na salonoch cely den odpovede

  • Zverejňovanie odpovedí do súťaže, bez ohľadu na to, či sú správne alebo nie, je počas súťaže zakázané.
  • Hráči, ktorí porušia niektoré z pravidiel súťaže, budú zo súťaže diskvalifikovaní.
  • Ak je hráč diskvalifikovaný, nemôže počas tejto súťaže vyhrať v žiadnej kategórii.
Za dalsie zverejnit porusenie pravidiel nie je ich porusenie ale naopak povinnost. Ako pravnik sa neuzivis . Neprezivaj to koza, je to len hra a hraj poctivo...
 
nie nepoziadam, tu su pravidla kedze vypisujes na salonoch cely den odpovede

  • Zverejňovanie odpovedí do súťaže, bez ohľadu na to, či sú správne alebo nie, je počas súťaže zakázané.
  • Hráči, ktorí porušia niektoré z pravidiel súťaže, budú zo súťaže diskvalifikovaní.
  • Ak je hráč diskvalifikovaný, nemôže počas tejto súťaže vyhrať v žiadnej kategórii.
Za dalsie zverejnit porusenie pravidiel nie je ich porusenie ale naopak povinnost. Ako pravnik sa neuzivis . Neprezivaj to koza, je to len hra a hraj poctivo...
Zase zavádzaš keď tvrdš : kedze vypisujes na salonoch cely den odpovede , v príspevku z ktorého si ma vymazal som v screene poukázal na chybu (IFBC-vylepšenia) pri rokoch v súťaži, neudal som tam správnu ( presnú ) odpoveď, čiže som ani nič neporušil
Viem že ako právnik nie, živím sa už dlhé roky inak. Neprežívam ja nemusím, len som reagoval na tvoje obvinenie . Ja hrám poctivo, nepocítil som čo je to ban :)
 
Hore