Transporter - 3 objednavka

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser11256

Hosť
Pekny vecer.
V prvom rade, sa ospravedlnujem, ak som nieco porusil a pisem tu. Snazil som si nastudovat forko, takze dufam, ze som nic neporusil.
Moj problem spociva v ulohe Transporter - 3 objednavka - Predane predmety clenom mesta na trhu 0/5. Uz odo mna kupili moji spolumestania takmer veci za cca 20000 a nic. Uloha nestale nespnena. Ani jeden, neustale 0/5. Skusal som zadat na trhovisku, veci predane len clenom mesta. Nic. Prosim, kde je problem.

Dakujem a praje prijemny zvysok vecera.
 
Ak si dobre spomínam nestačí že od teba tvoji spoluobčania nakúpia veci ale musíš si vyzdvihnúť z trhu doláre za tie predané veci vtedy by ti to už malo započítať.
 
No posledné čo ma napadlo že či si predal 5 a viac kusov niečoho alebo 5 krát niečo hocičo hoc len po 1ks ale 5 predajncýh ponúk lebo v tom je rozdiel. Skús predať ešte raz na mestskom trhu napr. 5 aukcií s 1ks zväzkom obilia a vyzdvihni doláre z trhu ak ti to ani potom nepôjde skús to nahlásiť na Hernú podporu tam ti s tým skôr pomôžu ako tu na fóre.
 

DeletedUser11256

Hosť
Pekne den.
Problem vyrieseny. Ulohu som zrusil, opat prijal. Vsetko ide ako ma. Ak niekto ma tu moznost, moze tuto temu vymazat, nech zbytocne nespamujem.
Este raz dakujem vsetkym za vasu ochotu a rady.

Jano
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore