Trezor na vlastný kod

Páči sa vám návrh?

  • áno ale daj grafický návrh

    Hlasy: 15 60,0%
  • Nie

    Hlasy: 10 40,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    25
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2881

Hosť
Zdravím vás ludia!

Mal by som takýto návrh stači len tomu venovať pár minúť tak pozorne čítajte:
Sú bohužial takí ľudia ktorí si chcú meniť účet, a pritom zmenia heslo tomu druhemu a pošlú si peniaze a to by som chcel navrhnuť že každý hráč by si mohol dať vlástný kod na trezor ktorý by bol v banke! a tak by boli peniaze v bezpečí a ten dotyčný ktorý mu ten účet ukradol si vlastne nemôže jeho peniaze zobrať lebo nevie kod od trezoru.. díky za venovanie pár minut neviem či je to nejaký perfektný nápad no len tak ma to napadlo...


Nazdar
S pozdravom Anachronoxas :p
 

DeletedUser

Hosť
mne osobne sa to nepáči... na 90% ta chce ten druhý vždy okradnúť... a ked tak aspoň bude mať tvoje veci
 

DeletedUser

Hosť
ako písal Matt že bude mať aspoň tvoje veci..a čo tak keby si chcel predať nejakú vec tak by si napísal ten kód?
Ale to je Ot takže ja hlasujem za áno ale s podmienkou že dáš anketu :D a pokúsiš sa aspoň načrtnúť to graficky (aspoň slovami kde by čo bolo) :)
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad a k tomu oblečeniu:Mohlo by to byť tak, že za pár nuggetou(nie veľa)By si si mohol kúpiť tzv.Prenosný trezor kde by si mal uložené svoje oblečenie,aj to čo máš na sebe aj to čo máš v inventári a kód by bol ten istý ako v normálnom trezore.
 

DeletedUser

Hosť
Výborný nápad, som za na 100%. Len aby niektorý hráči nezabudli to heslo čo si dali na ten trezor. :D :D :xdxdxd:
 

DeletedUser

Hosť
Asi hej, asi tak isto ako je to pri zabudnutí hesla v hre.
 

DeletedUser5844

Hosť
Veľmi dobrý nápad.

Dobrý nápad a k tomu oblečeniu:Mohlo by to byť tak, že za pár nuggetou(nie veľa)By si si mohol kúpiť tzv.Prenosný trezor kde by si mal uložené svoje oblečenie,aj to čo máš na sebe aj to čo máš v inventári a kód by bol ten istý ako v normálnom trezore.

Nie každý používa nugety ale by ten trezor na veci stál niekoľko $$$.
 

Deleted User - 4

Hosť
Podporovalo by to výmenu účtov medzi hráčmi, čo by sme videli neradi, keďže pritom často dochádza k porušovaniu pravidiel hry.

Takisto je to funkcia, ktorú by využívalo len mizivé percento hráčov, keďže väčšina hráčov si účet nikdy s nikým nevymení.. Prečo by aj mali..

Zodpovednosť za škody pri výmene účtu nesie každý hráč sám za seba: Výmena alebo darovanie účtu
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore