Trhová nástenka, inzeráty (kúpim, predám..)

Uvítali by ste takúto funkciu?

  • Áno

    Hlasy: 10 76,9%
  • Nie

    Hlasy: 3 23,1%

  • Celkový počet hlasujúcich
    13

DeletedUser7444

Hosť
Ahojte, ako iste dobre viete, ak chcete niečo kúpiť alebo predať, hodíte o tom pravdepodobne správu do Salónu (chatu) v hre. Potom sa úplne bežne stáva, že vidíte ako niekto (neúmyselne) spamuje každých 5 minút o tom, čo kupuje alebo predáva.
Preto mi napadlo, že by možno bolo fajn ak by v rámci Trhu fungovala nejaká nástenka, výveska, niečo. nazvite si to ako chcete. :D kam by hráči mohli pridávať svoje inzeráty. Mohlo by to byť rozdelené na dve sekcie, teda "Kúpim" a "Predám". Mohli by uviesť napr. cenu, počet kusov, dokedy to potrebujú.. A tak. Myslím, že je to pochopiteľné a nemusím to zbytočne rozvádzať.

Prajem ešte pekný deň. :)

edit: ešte mi dodatočne napadlo, že by to hráči mohli po pridaní aj upravovať, čo by bolo fajn hlavne ak by išlo o väčšie zoznamy vecí na predaj/nákup..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7428

Hosť
no tá nástenka predám tam už je, každopádne kúpim by teoreticky nebola od veci
 

DeletedUser3733

Hosť
Dopyt na trhu, by som rozhodne uvítal, neznášam keď dá niekto na trh nejaký produkt po 1ks v horšom prípade 1ks s vysokými cenami a zbytočne spamuje trh.
Ako keby to niektorý hráči nevedeli pochopiť, že bavlnu za 5.000$ si nekúpi určite nikto.
 
Hore