Trhová nástenka, inzeráty (kúpim, predám..)

Téma v 'Návrhy a nápady' založená od peto277, 22. Feb 2018.

Zdieľať túto stránku

?

Uvítali by ste takúto funkciu?

1. Áno

9 hlas(ov)
    75,0%
  2. Nie

3 hlas(ov)
    25,0%
  1. peto277

peto277

Pridal(a) sa:
    20. Júl 2011
    Obdržané páči sa:
    1
    Ahojte, ako iste dobre viete, ak chcete niečo kúpiť alebo predať, hodíte o tom pravdepodobne správu do Salónu (chatu) v hre. Potom sa úplne bežne stáva, že vidíte ako niekto (neúmyselne) spamuje každých 5 minút o tom, čo kupuje alebo predáva.
    Preto mi napadlo, že by možno bolo fajn ak by v rámci Trhu fungovala nejaká nástenka, výveska, niečo. nazvite si to ako chcete. :D kam by hráči mohli pridávať svoje inzeráty. Mohlo by to byť rozdelené na dve sekcie, teda "Kúpim" a "Predám". Mohli by uviesť napr. cenu, počet kusov, dokedy to potrebujú.. A tak. Myslím, že je to pochopiteľné a nemusím to zbytočne rozvádzať.

Prajem ešte pekný deň. :)

edit: ešte mi dodatočne napadlo, že by to hráči mohli po pridaní aj upravovať, čo by bolo fajn hlavne ak by išlo o väčšie zoznamy vecí na predaj/nákup..

Naposledy upravené : 22. Feb 2018
  2. Coreggon

Coreggon

Pridal(a) sa:
    19. Júl 2011
    Obdržané páči sa:
    10
    no tá nástenka predám tam už je, každopádne kúpim by teoreticky nebola od veci

3. stole

stole

Pridal(a) sa:
    14. Feb 2010
    Obdržané páči sa:
    37
    Dopyt na trhu, by som rozhodne uvítal, neznášam keď dá niekto na trh nejaký produkt po 1ks v horšom prípade 1ks s vysokými cenami a zbytočne spamuje trh.
    Ako keby to niektorý hráči nevedeli pochopiť, že bavlnu za 5.000$ si nekúpi určite nikto.

4. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    457
    Návrh preposlaný.