Trieda postavy-Vojak

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobrý deň .

Mal by som jeden návrh. Všetky postavy majú 5 výhod a duelant má dokonca 6, len vojak má 4 . Myslel by som že by ste mu mohli pridat ešte jednu schopnosť.
Napr. by ste mu mohli pridat rýchlejšie obnovovanie duel. motivácie .

Ďakujem. :xmas1
 

DeletedUser

Hosť
Osobne si myslím, že takto je to dobre rozdelené. Lebo aj keď ich tam je 4, sú dosť zlomové napr. tá vodcovská schopnosť alebo bonus hp.
 

DeletedUser4451

Hosť
Presne tak, nerozhoduje počet, ale váha (duelantov bonus do bojov je ale overpower to vie každý)
 

DeletedUser7779

Hosť
Osobne si myslím, že takto je to dobre rozdelené. Lebo aj keď ich tam je 4, sú dosť zlomové napr. tá vodcovská schopnosť alebo bonus hp.

Glov, niečo podobné som chcel napísať aj ja. :D Takže, aj keď má duelant 6 bodov postavy, a vojak iba 4 body, podľa mňa je aj tak na tom lepšie vojak, majú určite väčšie šťastie v dueloch aj v bojoch, veď aj ako si pozerám rebríček duelov, kde sú najlepší hráči na určitom svete, tak sú to väčšinou vojaci, ktorí sú prvý, duelanti sú až po nich...
 

DeletedUser2929

Hosť
Ako už písali hráči nadomnou, vojak nepotrebuje ďalšiu výhodu, narušila by sa tým rovnováha (podľa mňa) :xmas10
 

DeletedUser

Hosť
Však , OK ale ja som dueloval a mal som duel. motivaciu na 10% tak nevadillo by ryclejsie regenerovanie duel. motivacie ci ? :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Dobrý nápad s tou motiváciou. :D Ale to by určite neprešlo. Aj keď ja by som to bral, lebo aj ja som duelant a duelujem. :D
 

DeletedUser2929

Hosť
Bonus pre motiváciu má zase duelant ( o 40 % rýchlejšie) :p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore