Truhličky z bojov o pevnosť

  • Zakladateľ témy DeletedUser10940
  • Vytvorené

Chceli by ste z bojov opäť truhlice?

  • áno

    Hlasy: 14 77,8%
  • nie

    Hlasy: 4 22,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    18

DeletedUser10940

Hosť
Ahoj :howgh:, napadlo ma že by mohli byť z bojov opäť truhlice tak ako kedysi len s tým rozdielom že by to bola truhlica z ktorej by náhodne padali predmety zo starších setov a mohli by byť aj tri druhy, z prvej by padali klobúky a šatky a prípadne nejaké posilnenie, z druhej zbytok oblečenia a z tretej jazdy a zbrane no a samozrejme by to mohlo byť tak ako napríklad v dobrodružstve šanca nejakých 20% na truhlicu v prípade výhry. (dal by som aj 50%)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Zdravim Westaci :) , ja by som bol za truhlice , kde by boli rozne posilnenia, na boje, duely, energiu , cestovanie . Tie stare sety su mozno zaujimave pre zberatelov, ktorych je uz viac nez dost .Ale tie posilnenia vyuzijeme ovela castejsie, priam denne, ako mat nejaky klobuk, satku zo starych setov niekde v invente . Tolko moj navrh .
 

DeletedUser10940

Hosť
je to len môj nápad, v truhliciach môže byť aj posilko kľudne alebo prémko na deň napríklad, vymyslieť sa dá všeličo ale určite už treba niečo pridať aby tie boje ľudí viac lákali
 
Truhlice ako také niesu zlý nápad, ale treba si poriadne rozmyslieť čo by v nich malo byť. Čo sa týka starých súprav, nemyslím si že človeka poteší keď dostane nejakú Airdovu šatku z roku 1995 alebo niečo podobné čoho je plný trh za predajné ceny, ale ak by sa do tých truhlíc pravidelne pridávali aj najnovšie sety, aj keď pri tom množstve vecí by bola šanca na získanie veľmi malá, aj tak by som to v tomto prípade bral, ale ak sa tam nebudú pridávať tak to podľa mňa nemá zmysel pretože nič iné už nemá hodnotu. Tie posilnenia čo spomínal lolo tiež niesu odveci ale nejaké posilnenia už je možné získať, myslím tie zo shopu, takže ak by mali padať iné, tak by sa do truhlíc museli pridať veci ako sú vajíčka, raketky, farby atď, tie posilnenia ktoré sa dajú získať počas tombol, alebo potom posilnenia z remesla. Ja by som zvážil napríklad aj VIP bonusy, ak by šanca na truhlicu bola 20% tak by v truhlici mohli byť medaile na 1 deň ktoré dávajú vyšší príjem, viac energie atď, na tie by bola väčšia šanca a menšia šanca by mohla byť na tie VIP šerifské hviezdy alebo niečo podobné čo dáva všetky prémiové bonusy na 1 alebo na 3 dni.
 

Deleted User - 4

Hosť
Vývojári nemajú v pláne opäť rozdávať zadarmo truhlice ako odmenu za účasť v bojoch o pevnosti.
 

DeletedUser10940

Hosť
super :D takže sa boje už ani nemaju šancu zlepšiť, že im ďakujeme
 

Deleted User - 4

Hosť
Asi na to majú nejaký dôvod. Veď logicky, ak by tie truhlice zadarmo nejako zlepšovali boje o pevnosti, asi by nikdy takú možnosť nezrušili v prvom rade.
 

DeletedUser10940

Hosť
lenže tento navrh bol o trocha inej truhlici ak si si ho prečítal nie tie z ktorej padali iba blbosti ako predtym, najlepšie by bolo ak by sa pridala nejaka z ktorej by padali aspon nejake posilnenia alebo aspoň niečo lebo tie odmeny su už dnes smiešne z bojov, xp ok, upd by som trocha zvýšil a pridal nejaký bonus k tomu
 

Deleted User - 4

Hosť
lenže tento navrh bol o trocha inej truhlici ak si si ho prečítal nie tie z ktorej padali iba blbosti ako predtym, najlepšie by bolo ak by sa pridala nejaka z ktorej by padali aspon nejake posilnenia alebo aspoň niečo lebo tie odmeny su už dnes smiešne z bojov, xp ok, upd by som trocha zvýšil a pridal nejaký bonus k tomu

Áno, prečítal som si tvoj návrh. Ty si si prečítal moju odpoveď?
Vývojári nemajú v pláne opätovne zavádzať zadarmo truhlice ako odmenu za účasť v bojoch.
Ak by bol problém v obsahu truhlice, asi by to dávno urobili..
 

DeletedUser10940

Hosť
Ja som reagoval nato že by ich nikdy nerušili :D samozrejme že ich zrušili keďže z nich padali iba blbosti tak v 99% prípadoch a nič užitočné, môj navrh bol o niečom inom ale fajn, ak nie tak nie, mohlo to pomôcť ľuďom hlavne aspoň nejakou drobnosťou
 

Deleted User - 4

Hosť
To asi nebol dôvod, prečo ich zrušili. Keď oni sami takú truhlicu vytvoria a potom ju zrušia, lebo z nej "padajú blbosti"?
Prečo ju potom neupravili, aby z nej tie blbosti nepadali a boli tam užitočné veci.
Áno, asi by nikto nenamietal, keby mu vývojári mali dať niečo zadarmo..
 

DeletedUser10940

Hosť
Ja neviem prečo ju rušili, môj nazor je že z nich padali blbosti a to je všetko, oni asi vedia prečo to zrušili :zmurk: ale oficialne asi nikde nenapísali prečo.A zadarmo, tak pozri aj z cirkusu padaju vpodstate veci zadarmo a take isto by mohli aj z bojov a prečo by tak mali urobiť? za pokus by nič nedali a možno by opäť k bojom prilakali viac ľudi a viac ľudi znamena trebarz aj vyšši zaujem o tomboly kde by ľudia chceli lepšie veci prave na boje
 

Deleted User - 4

Hosť
To je asi jasné, že truhlice zadarmo by prilákali viac hráčov vo svete na boje o pevnosti.
Ale ak by tie truhlice nejako zlepšovali boje, asi by ich pred rokmi nezrušili a ak by bol problém v obsahu truhlice, asi by ju sami upravili.
Asi bol nejaký iný dôvod, ako ten podľa teba, že z ich vytvorenej truhlice padali blbosti, prečo sa tak rozhodli a prečo ich opätovne nechcú zavádzať.
Keby zmenili názor, určite dám vedieť.
 

DeletedUser10940

Hosť
Jasné ale zas pred par rokmi tie boje ako tak fungovali a teraz? hram sice iba slovenske svety a nikdy som ine nehral a možno to inde nieje tak biedne ako u nas tak nemaju potrebu kvoli jednej verzii niečo nove zavadzať to chapem ale tuto je to fakt bieda proste
 

Deleted User - 4

Hosť
Stále platí, hra je taká, akú si ju urobíte.

Aspoň cez Awesomiu máte odomňa možnosť získať za účasť v boji nejakú odmenu, keď už teda tie truhlice zadarmo nebudú.
 
Hore