Truhlice

DeletedUser8602

Hosť
Ja by som mal nápad že keby sa tie truhlice znova vrátili do tých bojov. Ale aby sa ťažšie získavali.Lebo v tedy ich duelanti všetky prebrali tak aby sa získavali ťažšie pre všetky triedy. Ďakujem s pozdravom Mates181298.
 

DeletedUser5507

Hosť
Podla mna ich uz nevratia lebo vymysleli Union Pacific obchod a tam si ich mozes kup mne sa ten obchod paci neviem ako ktorim ale mne ako duelantovi na zvysenie duelovej motivacie a zdravia je to dobry obchod :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Nie že určite ale na 100% to už nevrátia, v boji už nenájdeš truhlicu, z boja už môžeš dostať len dlhopisy, to sa už proste nezmení. Truhlice sa už len dajú kúpiť ako to aj spomenul axelbn. Tento nápad neprejde.
 

DeletedUser4451

Hosť
Ten obchod je omnoho lepsi ako system truhlic predtym kde padali truhlice ako pises len duelantom a keby to este stazili tak co by nepadali nikomu?
 

DeletedUser5507

Hosť
Ten obchod je omnoho lepsi ako system truhlic predtym kde padali truhlice ako pises len duelantom a keby to este stazili tak co by nepadali nikomu?

s tebou musim suhlasit takto by nepadla nikomu ja som duelant a mne padla len raz v boji ocelova truhlica inac nic len drevenne a to len raz zacas u nas to mali najviac dobrodruhovia co isli za tank a voajci
 

DeletedUser4451

Hosť
s tebou musim suhlasit takto by nepadla nikomu ja som duelant a mne padla len raz v boji ocelova truhlica inac nic len drevenne a to len raz zacas u nas to mali najviac dobrodruhovia co isli za tank a voajci

ja som hral za dobrodruha a mesiac aj pol mi nepadla ziadna potom nejaka zelezna, drevenna a zas nic.
 

DeletedUser

Hosť
áno ten obchod je veľmi dobrá vec :) okrem toho že zľahčil prístup všetkým hráčom k truhliciam umožnil aj iné výhody ktoré každý hráč môže využiť a každý si určí na čo svoje dlhopis minie :)
 
Hore