Tw-db

DeletedUser

Hosť
Ano, ide o hardverovu chybu na strane poskytovatela serveru. Script uz je opraveny aby fungoval v novej verzii, no nahrat sa bude dat az ked opravia ten server, snad to nepotrva dlho :)
 

DeletedUser

Hosť
este stale mi nejde clothcalk, je este chyba s tym serverom, alebo u mna? :)
 

DeletedUser

Hosť
Server bol opraveny chvilku potom co som to sem napisal, to nesla stranka :) A co presne ti nejde? Vyhodi ti nejaky error?
 

DeletedUser9029

Hosť
Ani mne stále clothcalc nejde. Nešiel ani pred tým výpadkom, nejde ani teraz :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
neukazuje mi vobec tie male stvorceky na pravo - odkaz na tw-db ani otvorenie clothcalcu. nejdu mi ani ziadne tie veci co clothcalc robi v hre.
------------------------------

uz som prisla na to preco mi nesiel :D
nejak sa mi vymazal zo zoznamu v greasemonkey, uz je nainstalovany a ide. Myslim ze predtym mi nepresiel poriadne update a ono to dalo nejak prec zo zoznamu
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3733

Hosť
Neviem čím to je, ale v poslednej dobe mi West strašne mrzne, keď požívam TW-DB Clothcalc, niekedy mi vyhadzuje aj chybu scriptu, keď ho vypnem, tak ide všetko OK.
Hlavne keď má človek v invente veľa vecí, tak to dosť láguje.

Tak som práve skúsil Google chrome a tam to ide úplne v pohode, tak chyba bude zrejme v Mozzile.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ten lag zažívam aj ja na Google Chrome (a skúšal som s rovnakým výsledkom i na Firefoxe), najmä pomerne vysoká záťaž CPU, keď sa s hrou pritom nič nedeje. Z mojich pozorovaní však nejde o ClothCalc, keď som ho vypol, po čase to začalo znovu. Ale ak sa hra bez scriptu aj po nejakom čase, čo si prihlásený, chová dobre, možno ide o niečo iné.

Mohol by si byť čo najkonkrétnejší v tom, akú chybu ti script vyhadzuje?
 

DeletedUser3733

Hosť
Dlhšiu dobu sa mi stáva, keď otvorím inventár a volím ponuku konkrétneho oblečenia, napr. opasky, tak celý prehliadač začne mrznúť a vyhadzovalo mi chybu scriptu (bohužiaľ ako som cez Google Chrome predal veci, tak mi tú chybu už nevyhadzuje, tak ju sem neviem dať) a v podstate sa na prvý krát ani všetky opasky nenačítali, prehliadač opätovne mrzol, procesor hučal, ako keby rátal nevyriešiteľnú matematickú úlohu, zobrazil mi síce ponuku opaskov, ale prechod na ďalší list bol tak isto veľmi spomalený.
Taktiež mi prehliadač dosť lagoval aj pri otvorení cestujúceho obchodníka, nech som už otvoril čokoľvek, panel denných úloh a celkovo vyťažovanie CPU nemalo konca kraja a danú vec nie a nie načítať.
Ako som prešiel na GCH, tak žiadny zo spomínaných problémov som nepostrehol, ani keď som mal ten istý inventár s počítaním nebol žiadny problém, proste hra bežala aj so všetkými možnými scriptami, úplne normálne.
 

DeletedUser8766

Hosť
po dnešnom update kalkulátor neukazuje správne PB ... resp. nedá sa to zoradit tak ako pred tym

Bolo to tak, že pekne ukazovalo PB v mínuse a teraz nie :(
 

DeletedUser

Hosť
Kalkulátor už ani nemá zobrazovať PB (LP) - má zobrazovať body schopností k danej práci (SP, LP = SP - obtiažnosť). Rozhodol som sa, že je to pri súčasnom systéme prác asi lepší údaj, ako PB... Ale ak máš dôvod, prečo je lepšie zobraziť PB, môžem to ľahko vrátiť naspäť, prípadne umožniť prepínať medzi tým.

# hmm, je tiež možné, že som pri tej zmene zabudol upraviť nejaké texty, takže to môže byť mätúce..
 

DeletedUser8766

Hosť
po starom som vedel, ked som si to zoradil, že kde je hranica od ktorej práce som s PB v pluse
Bolo to prehladnejšie

Myslím, že to bolo tak OK ... však nech sa vyjadria viacerí
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem za dobrý podnet i vyjadrenie názoru, už tam znova sú pracovné body. :)
 

DeletedUser2929

Hosť
Dnes sa mi stalo, že som objavil lepšiu kombináciu najlepšieho oblečenia z môjho inventára (vrátane vecí z Milovníkovej súpravy) na Stavanie kostola ako vás Kalkulátor... čo-to-čo ?
 
Hore