Tw-db

DeletedUser6273

Hosť
AHoj Petee

Nechápem ale iba z delaware mi neide importovať na TWDB, z ostatných svetov mi import ide bez problémov.
Skúšal som aj chrome, aj mozilu, aj som komplet vyčistil cookies, vyrovnávacie pamäte, ... a stále nič. Na mail som Vám poslal aj screeny z konzoly v mozile aj z chrome.

Pozrel by si sa mi prosím na to ???
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj, mohol by si prosím poslať tie screenshoty ešte raz? O maily z kontaktného formulára sa teraz nejaký čas nikto nestaral a tak som neprišiel na to, že kontaktný formulár nefungoval.. a ani aktivačný email a email pri stráte hesla. :odJackNoface: Už je to opravené.

Nejaký problém s importom mi už nahlásený bol, ale nepodarilo sa mi to o tom nič zistiť (mne ide všade), teda pomôže mi každá informácia.
 

DeletedUser3733

Hosť
V poslednej dobe začína byť problém s úlohami.
Importoval som úlohy priamo cez skript v hre a zrazu sa mi tam objavilo more nedokončených úloh, pritom viem, že veľa z tých úloh som dokončil a keď si pozerám niektoré úlohy, tak ani nesedí názov úlohy v hre s názvom úlohy u Vás.
Tak mi to príde, ako keby Inno pomenilo názvy úloh a tým pádom ich pri načítaní nevedelo rozoznať a automaticky označilo za nedokončené.

Napr. úloha Vytrvalý.
V hre je jedna z úloh Do noci (púštne poklady) a na TW-DB taká úloha ani nieje a ani ukončenie úlohy vôbec neodpovedá žiadnemu zadaniu, v hre je Lov štrkáčov (5 hodín) a na TW-DB nikde lov nieje.
Aj keď kliknem na kolonku odkazu priamo v úlohe, len sa mi zobrazí kniha s úlohami a nie priamo úloha samotná, ako keby ju nevedelo rozpoznať.

A ešte jedna otázka, dalo by sa spraviť niečo s tým, aby sa zobrazovali v info. o súpravách (na stránke TW-DB) aj vylepšené veci, lebo keď je nejaká vec vylepšená tak ju tam neukáže (jednoducho ju neráta).
 

DeletedUser10341

Hosť
Ahoj Petee, mám ten istý problém čo aj stole. Idem na tw-db a ukazuje mi že mám nedokončené úlohy, aj keď zrovna tie mám dokončené a je to aj naopak :)
 

DeletedUser9098

Hosť
Ahoj,, mám ten istý problém, ukazuje mi nedokončené úlohy aj tie, o ktorých viem 100% že ich mám splnené
 

DeletedUser3733

Hosť
Nuž povedal by som, že Petee dáva prednosť reálnemu životu pred touto hrou a s ňou spojenú stránku TW-DB, začo ho máme právo všetci ukameňovať :xdxdxd:

Petee daj nám nejaké znamenie, čo sa s tebou deje, plánuješ ešte pracovať na Vašej stránke a scripte.
Daj nám nevďačníkom nádej.
V mene celej hernej komunity Ti ďakujeme za odpoveď a prajeme všetko dobré v novom roku, aby sa Ti dobre pracovalo na Vašej stránke :DD
 

DeletedUser

Hosť
Áno, je to pravda, už to tak nejak flákam :). Samotnú hru už pár mesiacov nehrám ani na bete, na TW-DB už len raz za čas spravím nejaké automatizované updaty, tj. veci ktoré zaberú čo najmenej času. Ešte stále nevylučujem, že ma niekedy znova nepochytí chuť sa TW-DB viac venovať a poopravovať nejaké dlho existujúce chyby (napr. kalkulátor rýchlosti), nahnať niekoho, aby aktualizoval databázu úloh a možno aj dokončiť nejaké rozrobené featury (nový prehliadač úloh).

Ale asi by ten impulz záujmu o hru musel prísť v prvom rade od vývojárov. Napríklad tá chyba s nesplnenými úlohami, ktorú ste tu už viacerí nahlásili, je v skutočnosti chyba na strane hry (https://forum.the-west.sk/showthread.php?t=23165), ktorú nechali neopravenú už asi pol roka. Vyšlo od vtedy už 5 verzií, v ktorých sa InnoGames na ten bug vykašľalo a nám kvôli tomu zle funguje sekcia s úlohami. Problém asi bude, že oprava tej chyby nezlepší predaj nuggetov...
 

DeletedUser3733

Hosť
 
Žije, on žije!

Pre mňa a verím, že aj pre veľa ostatných hráčov, dlho očakávaná odpoveď :)
Inno problematiku nieje nutné popisovať, ako si spomenul, ak sa nejedná o nugety, tak nieje takmer žiadny záujem.
Čo sa týka tvojej práce, bola by škoda, keby si sa tomu prestal venovať, keď si tomu obetoval toľko času,
aj keď pochopiteľne všetko má svoj koniec a máš aj podstatnejšie veci, ktorým potrebuješ venovať čas, ako tejto hre,
ale ako prezentáciu svojej tvorby toto určite nieje na zahodenie.

Rád by som pomohol, síce viem ohľadne programovania a vecí s tým spojených málo, ale skúsiť to môžem.
 

DeletedUser3733

Hosť
Ide Vám aktualizácia TW-DB pri zmene inventáru, lebo mne sa nedá aktualizovať.
 

DeletedUser

Hosť
Vďaka za upozornenie, expiroval certifikát... Zjavne som si zabudol nastaviť pripomienku. :D
 

DeletedUser3762

Hosť
nezobrazuje splnené úlohy a u posledne pridaných súpravách mi nezobrazuje ich obrázok ked si kliknem na Súpravy
 
Hore