Zdieľať túto stránku

1. stole

stole

Pridal(a) sa:
    14. Feb 2010
    Obdržané páči sa:
    35
    Toto je dlhodobejší problém, písal to tu už aj Petee.
    Úlohy sa nebudú zobrazovať správne pokiaľ Inno neopraví chybu s náhľadom splnených úloh.
    Čo sa týka druhého bodu, tak skús premazať chace pamäť prehliadača, pokiaľ to nepomôže, tak jednoducho neboli obrázky nahrané, nakoľko si nato zatiaľ nikto nenašiel čas :D

Apropo Petee, neviem či som to písal sem alebo nie, ale bolo by dobré, ak si nájdeš spomínaný čas, tak keby sa dalo na vašej stránke pri prezeraní súprav doplniť aj to, keď je nejaký kus oblečenia vylepšený, tak aby ho zobrazovalo lebo momentálne vylepšené veci v súpravách jednoducho neukazuje.

2. stole

stole

Pridal(a) sa:
    14. Feb 2010
    Obdržané páči sa:
    35
    Hmm Petee nám dal košom :(
    No neviem či sem občas zájde pozrieť alebo nie, ale nebolo by odveci ak by sem občas prišiel.
    Jedná sa len o to, že problém s úlohami sa zdá byť vyriešený, avšak čo sa týka nahrávania nových údajov, tak tu to začína pokulhávať.
    Týka sa to nových súprav a úloh, veľa z nových úloh na Vašej stránke chýba, plus bolo by dobré, ak by si si našiel nejaký čas, tak by sa do hry celkom zišlo aj otváranie batohu z práce viesť obchodnú kanceláriu, nakoľko otvárať samotné batohy je celkom neefektívne, keďže na jedno otvorenie treba až 3 kliknutia, jednoducho je to zbytočne zdĺhavé a poznám hráčov čo majú v invente cez 500 batohov ako nič.

3. Petee

Petee Hosť

Košom len tak na 90%, ešte občas dačo urobím. :)
    Najnovšie veci a súpravy som importoval tuším predvčerom. Nové úlohy na stránke sú dlhodobý problém, keďže som už na TW-DB sám a nemám šancu popri práci popridávať všetky tie úlohy, ktoré u nás chýbajú (plus sa to zle automatizuje a mne manuálna práca smrdí, navyše hru už dlho nehrám). Dobrá správa je, že jeden hráč z Ruskej komunity sa podujal na tie úlohy pozrieť a vyzerá byť šikovný, takže možno pomaličky začnú chýbajúce úlohy pribúdať.
    Čo sa scriptu na bulk akcie týka, prenechám schopnej mladšej generácii scripterov. ;)

MarcusJohnyEvans sa to páči.
  4. Signum26

Signum26

Pridal(a) sa:
    22. Jan 2010
    Obdržané páči sa:
    0
    Tak neviem ale stránka mi nejde vôbec asi 3 deň .

5. Jozef-JoJo

Jozef-JoJo

Pridal(a) sa:
    9. Feb 2011
    Obdržané páči sa:
    8
    Stránka nejde nikomu. A tým pádom ani scripty nefungujú :(