Užívateľský moderátor

Súhlasíš?


  • Celkový počet hlasujúcich
    3
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahoj,
mal by som taký nápad na oživenie nášho fóra. Volil by sa ,,užívateľský moderátor.´´ Vždy na 1 mesiac a koncom mesiaca. Išlo by o to že by užívatelia hlasovali za 5 užívateľov ktorí by sa podla nich mali stať moderátormi. Z týchto 5 by moderátorský team vybral jedného ktorý by dostal práva móda, ale iba na isté odvetvie fóra, napr. Salón, Otázky atď.
Máme tu pár skutočne populárnych užívateľov, z toho dôvodu by jeden hráč nemohol byť zvolený dva-krát za sebou.
Na konci mesiaca by sa urobila téma Užívateľský moderátor- Január XYZ.
Prvé tri dni by sa nominovalo. Akýkoľvek užívateľ má iba jeden nominovateľský hlas. Kto by dostal tri hlasy dostal by sa do ankety. (Anketa sa bude konať iba v prípade že bude nad 5 nominovaných.)

Tento nápad tu už dávnejšie bol, ale hodilo by sa ho oprášiť a pozmeniť.
 

DeletedUser

Hosť
Neviem ze ci to kod podporuje aby mal mod iba v niektorych tematach prava...

ale asi nie ...dalo by sa to zneuzit

inak pride mmi to tak ze ty sam chces byt mod...
 

DeletedUser

Hosť
Mili hraci, kedze ste ma takpovediac donutili k istym krokom, navrhol som tento napad nedavno aj Linteovi, na velku skodu nebol prijaty, zelal by som vam, raz si odskusat co to obnasa byt moderatorom :)
Avsak, necudujem sa, ze tento napad nebude schvaleny, kedze by ste prava mohli zneuzivat a my ostatni by sme potom museli po vas robit poriadky a to nie je v nasich povinnostiach, LOCK.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore