ulohy pre vyssie levely

vyberte si jednu pre ulohy a jednu pre mytus


  • Celkový počet hlasujúcich
    28
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
uz strasne davno sa nespravili normalne (myslim nie sezonne alebo akciove) ulohy pre vyssie lvl, aj uloha ''Mytus'' je stale nedokoncena.

ste za to aby sa spravili nejake ulohy nad lvl 110 alebo 120? a aby sa dokoncila uloha ''Mytus" ?

ostava to stale na Inno ci budu nieco robit, len by som chcela zistit, ci by ludia mali zaujem o dokoncenie Mytu a pridanie novych uloh

kludne aj komentujte
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
Ja osobne som za to, aby sa zvýšil maximálny počet úrovne. T.j. zvýšiť max. úroveň min. na 140 a k tomu aj nové úlohy. Lebo veľa hráčov končí, keď dosiahnú úroveň 120, lebo už nemajú čo robiť.

Takže som jednoznačne za ! :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Síce ešte nie som 110 a vyššie, ale keď už tam budem, chcem aby som aj vtedy plnil úlohy. Väčšina hráčov dokončia úlohy už po úrovni 100 alebo 110. potom sa venujú buď duelom, bojom alebo stavaniu kostola. No a prečo by sa nemohli doplniť úlohy aj pre maximálnu úroveň 120? Takže som za aby niečo Inno vymyslelo nejaké úlohy pre 110+ úrovne, a samozrejme dkončiť sériu "Mýtus"
 

DeletedUser

Hosť
tiež si myslím, že by sa hra mohla aspoň trošku zamerať aj na tých ľudí, čo už hrajú dlhšie a nie všetko dávať tak aby to mohli všetko aj tí najmenší robiť...osobne radšej budem týždeň prepadávať vlak ako mať celú sériu za 2 hodiny hotovú
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore