Upadok sveta Arizona

DeletedUser

Hosť
Titus neviem o čm točíš keď Aliancia víťazov má 602 členov a tá naša má len 372 To nie preto vyhrávame, že by nás bolo viac, ale preto lebo sme lepší a máme odhodlanie!

Ja si myslím, že práve teraz by sa to mohlo na tomto svete trochu rozprúdiť.
Tí čo si myslia, že momentálne nad nich nie je, budú za pár týždňov si možno búchať hlavu o múr.
Stačí, aby sa aktívny hráči spojili a začali konečne spolu jednať a nie sa len hašteriť ako malé deti.

A ty sa nehnevaj ale zobuď sa...My máme skoro o polovicu menej členov než vi a predsa vyhrávame :) a máš pravdu nie je nad nás :--)

P.S.: Pozdrav Ferdu :)
 

DeletedUser

Hosť
Starbuck to spojenie je asi také ľahké ako poskladať po strúhaný rožok.:D:D
 

DeletedUser2518

Hosť
A ty sa nehnevaj ale zobuď sa...My máme skoro o polovicu menej členov než vi a predsa vyhrávame :) a máš pravdu nie je nad nás :--)

Neviem či nepoznáš počty, ale nás je v aliancii 262 členov a vo vašej aliancii je 353 členov. Takže máš naozaj nejaké zlé počty.
Napríklad včera ste išli v plnej sile celá vaša ali pomáhať úplne cudzej aliancii, ktorá má tiež viac členov ako tá naša, t.j.300. Tak na ktorej strane bola viac ako dvojnásobná prevaha? Skús si trošku zopakovať základnú matematiku ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5114

Hosť
Ako tak pozerám aktuálne trendy, o pevnosti sa bude bojovať štýlom, kto udrží vlajku. To mi ako strašná zábava nepríde. :ninja:
 

DeletedUser3753

Hosť
Titus neviem o čm točíš keď Aliancia víťazov má 602 členov a tá naša má len 372 To nie preto vyhrávame, že by nás bolo viac, ale preto lebo sme lepší a máme odhodlanie!



A ty sa nehnevaj ale zobuď sa...My máme skoro o polovicu menej členov než vi a predsa vyhrávame :) a máš pravdu nie je nad nás :--)

P.S.: Pozdrav Ferdu :)

chick neni v Aliancii víťazov :) a keby nebolo jej, tak veľmi pravdepodobne ani naša ali neni tam kde je...ľudia v prvom rade na začiatku sveta poslúchali v bojoch ju - vtedy sa to naučili...
 

DeletedUser

Hosť
A čo ked nas je 602 z toho na boje chodi asi 140...ani to nie a Dannnys to je taky ...:omg::omg::omg::omg::omg:


:indian:howgh:
 

DeletedUser5114

Hosť
No, Legendy majú smolu. Hráči sa k nim hrnú idú ako muchy na ****, lebo každý chce byť Legenda, či nedajbože Víťaz. No je iba málo hráčov, ktorí sú ochotní preto niečo urobiť. :--)

Moje riešene: Premenujte alianciu na "Aliancia porazených" a plevel odíde sám. :D
 

DeletedUser3753

Hosť
A čo ked nas je 602 z toho na boje chodi asi 140...ani to nie a Dannnys to je taky ...:omg::omg::omg::omg::omg:


:indian:howgh:

tak ale potom neplačte, že prehrávate... načo naberáte do ali mestá, z ktorých príde na boj jeden človek a aj ten hrá na pevnosti len za seba???

A najskôr sa nauč Dannysovi napísať správne meno a potom kritizuj :)
 

DeletedUser

Hosť
Skús si trošku zopakovať základnú matematiku ;)

Ospravedlňujem sa že som si to pomýlil :)


A čo ked nas je 602 z toho na boje chodi asi 140...ani to nie a Dannnys to je taky ...:omg::omg::omg::omg::omg:
:indian:howgh:

To už nie je náš problém, ani prevaha že neviete naplniť útok či obranu a preto musíte fejkovať :)

A k Dannysovi len toľko, že je to výborný hráč a aj dobrý človek! A keď ho chceš kritizovať, tak nie za jeho chrbtom, ale povedz mu to do očí (telegramu) :)
 

DeletedUser

Hosť
Ospravedlnujem sa ale naozaj neviem kto su to Legends a Aliancia Vitazov :) Asi som tu prilis kratko. Kuknem do mesta a vidim tam nervoznych hracov ze zmenili v hre toto tamto a co ja viem co. Chlapcom naburali buildy ktore vymyslel ktosi schopny a ktorych sa drzia ako klieste a teraz to uz nemaju take jednoznacne. Holt zvyk a stereotyp je zelezna kosela. Kto su legends? Jedina odpoved je: potrava pre vase zbrane. Zdravim kaVriho, bude to mat este tazke, ked ich zacnu davat dolu taki zaciatocnici ako ja :) :howgh::howgh::howgh:
 

DeletedUser

Hosť
JURA, pokial viem SPRAVODLIVOST je zenskeho rodu a lesbicke sklony som na sebe este nepobadala, aj ked kto vie, zeny sa tu spravaju muznejsie ako muzi samotni, teda ak to nie su zrovna transvestiti. S tebou nejake skusenosti nemam, ale o tych ostatnych z legends som si uz davno utvorila mienku, kaVriho teda do toho nepocitam... :howgh:
 
Hore