Upadok sveta Arizona

DeletedUser3753

Hosť
Na Arizone to začína byť fakt zaujímavé :D Všetci vykrikovali, že ali strelcov mala nadvládu, ale čo to je teraz proti ali priateľov, tak to bol len slabý odvar :)

Boli rokovania plné urážok a nakoniec je to takto :)

Je zaujímavé, že teraz keď priatelia vlastnia 12 pevností zo 16 východných (tam kde vládnu), tak už nekričí nikto...že by to vlastne boli oni, komu sa to vtedy nepáčilo a chceli byť tí najlepší oni? :D
 

DeletedUser5114

Hosť
Ja už bývam na západe, takže neviem čo sa deje na východe. :D
 

DeletedUser3753

Hosť
tak to buď rada :ehmehm: vlastne je to jedno, za chvíľu sa tam nebude diať vôbec nič...


nikdy by som nepovedala, že to vyslovím, ale: "už aby bol nový svet " :--)
 

DeletedUser5114

Hosť
No tak nech sa spojí 2Gé s Alianciou víťazov v ťažení proti Priateľom. A bude to mať gule. :D
 

DeletedUser3753

Hosť
to by teda malo :) škoda, že to z jednej strany nejde :)
 

DeletedUser5933

Hosť
Co sa vlastne stalo s Krajinou strelcov? Bolo predsa jasne, ze bez silneho vedenia tato aliancia padne, cize po oddeleni Guerrers sa rozpadli, , je to vysledok diania v Krajine strelcov. K fake-om sa uz vyjadrovat nebudem a ani reagovat na nic ohladom nich, kazdy nech si urobi svoj vlastny nazor.
 

DeletedUser

Hosť
znovu by som nieco napisal, ale neaky mod by to zmazal zato ze je to OT:)
 

DeletedUser3753

Hosť
Co sa vlastne stalo s Krajinou strelcov? Bolo predsa jasne, ze bez silneho vedenia tato aliancia padne, cize po oddeleni Guerrers sa rozpadli, , je to vysledok diania v Krajine strelcov. K fake-om sa uz vyjadrovat nebudem a ani reagovat na nic ohladom nich, kazdy nech si urobi svoj vlastny nazor.

kto spomínal faky? keď sa k nim nechceš vyjadrovať, tak o nich nepíš :--)


ja som len zvedavá proti komu budú priatelia bojovať :) než nájde sab ten tretí kľúč kvôli ktorému to vlastne všetko čo je teraz je, tak si už bude môcť tú pušku akurát leštiť, lebo nebude mať do koho z nej vystreliť :p

alebo ďalšia možnosť - nejaké ďalšie superprerozdeľovanie :odJackNoface:
 

DeletedUser5114

Hosť
ja som len zvedavá proti komu budú priatelia bojovať :) než nájde sab ten tretí kľúč kvôli ktorému to vlastne všetko čo je teraz je, tak si už bude môcť tú pušku akurát leštiť, lebo nebude mať do koho z nej vystreliť :p

Ak ma pamäť neklame, toto pred časom riešili Legendy. História sa opakuje, len s iným obsadením? ;) Užite si trpký pocit prehry a nekritizujte. To sa nemože. Mi tuším niekto raz napísal vo fóre. :--)
 

DeletedUser3247

Hosť
Čo je s ariozonou, však to je predsa super svet nie. Na západe máme na raňajky obedy aj večere švédske stoly, servírujeme ai aj hawaiské drinky, máčame si nohy pri jazierku. Mne sa to páči :D Však Star?
 

DeletedUser3753

Hosť
Ak ma pamäť neklame, toto pred časom riešili Legendy. História sa opakuje, len s iným obsadením? ;) Užite si trpký pocit prehry a nekritizujte. To sa nemože. Mi tuším niekto raz napísal vo fóre. :--)

to nie je kritizovanie, to už je len taký smutný povzdych :D mne osobne je to fuk, za týždeň som 120 a už nemám o čom... celá moja momentálna práca na weste spočíva vo vymýšľaní si nového nicku na nový svet :--)

Len je škoda, že dobrý úmysel takto skončil...kvôli nenažranosti niektorých na pevnosti :) Arizona mohol byť prvý ozaj dobrý svet...
 

DeletedUser5114

Hosť
Čo je s ariozonou, však to je predsa super svet nie. Na západe máme na raňajky obedy aj večere švédske stoly, servírujeme ai aj hawaiské drinky, máčame si nohy pri jazierku. Mne sa to páči :D Však Star?

:--)

My si užívame, ale na východe majú vojnový stav. Vieš si to predstaviť? Jedlo na prídel, stanné právo, mobilizácia... Tanky sa im preháňajú prériou. Neustále príkazy, zákazy a obmedzenia. Nuž ale, čo na to povedať. Keď chceli taký štýl hrania, tak ho majú. Podotýkam, že tento štýl hry sa bude páčiť len tým, ktorí budú momentálne vojnu vyhrávať. Tí ostatní si budú zúfať, lebo tank veľa iných možností na zábavu vo Weste nemá. :D

Len je škoda, že dobrý úmysel takto skončil...kvôli nenažranosti niektorých na pevnosti :) Arizona mohol byť prvý ozaj dobrý svet...

Neber to tak tragicky. Je jedno, čo by ste spravili. Vždy by to takto skončilo. Evolučný proces, ktorým človek prešiel, sa proste nerá zvrátiť za pár mesiacov. :D Nakoniec to vždy skončí pri jednej dominantnej aliancii. Ale tak chápem, chceli ste si to vyskúšať.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore