UPD Obchod

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9520

Hosť
Dobrý deň :) Chcem navrhnúť menšie ceny v UPD obchode z dôvodu: Áno inno sa na tom balí ale menšie ceny sú lepšie pre začiatočníkov aj pre veľkých hráčov :) Napríklad ak by som chcel prémiovku tak by som dal cenu nie 1500 ale symbolickú tisícku...Alebo je možnosť že by sa dali kupovať UPD za doláre...Hráči by nemuseli dávať reálne peniaze na to aby si splnili sny ktoré chcejú mať vo svojom nereálnom živote..teda hre :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
Dobrý nápad. Ale neviem..., sa mi zdá že niečo podobné to už bolo. Peniaze za UPD by Inno neschválilo, lebo aj tak sa už dosť veľa vecí za nuggety sa dali za UPD, no nie až tak veľa ale niečo určite...
 

DeletedUser

Hosť
Mne to vyhovuje, nuggety nespomínajte, tam sa nič nezmení.
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý deň :) Chcem navrhnúť menšie ceny v UPD obchode z dôvodu: Áno inno sa na tom balí ale menšie ceny sú lepšie pre začiatočníkov aj pre veľkých hráčov :) Napríklad ak by som chcel prémiovku tak by som dal cenu nie 1500 ale symbolickú tisícku...Alebo je možnosť že by sa dali kupovať UPD za doláre...Hráči by nemuseli dávať reálne peniaze na to aby si splnili sny ktoré chcejú mať vo svojom nereálnom živote..teda hre :)

napad UPD a nugety za dolare tu uz bol (urcite viac krat) to ani nespominaj, to nema sancu. Ale tie nizsie ceny v obchode su zaujimave a urcite vela hracov by sa im potesilo. Pridaj aj anketu ci su ludia za alebo proti :)
 

DeletedUser7779

Hosť
napad UPD a nugety za dolare tu uz bol (urcite viac krat) to ani nespominaj, to nema sancu. Ale tie nizsie ceny v obchode su zaujimave a urcite vela hracov by sa im potesilo. Pridaj aj anketu ci su ludia za alebo proti :)

Áno, tieto nižšie ceny v shope niekoľkokrát do roka, a v tomto roku ešte neboli, ale určite tu už "za chvíľu" prídu. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Ani nie tak nižšie ceny, ale možno skôr častejšie a zaujímavé akcie by sa hodili :) Veeeeľmi zaujímavé by to volo keby sa vytvorili napr. akciové balíčky :D Mohlo by to fungovať tak že napr. drevenú truhlicu + ľahký pracovný návod a slovenský opasok by bol spojený do jednej položky a tá by sa predávala za nejakú zaujímavú cenu :D Alebo nejaká iná kombinácia predmetov zo schopu :D Jednotlivé veci by vyšli lacnejšie a inno by zarobilo aj kedže niektoré balíčky by mohli byť tak super spojené že za nich by niekto bol ochotný vysoliť aj nugety :)
 

DeletedUser9056

Hosť
nápad veľmi zaujímavý, avšak šanca na to, že to prejde pri prvom nápade (Doláre - UPD) je 0%. Druhy nápad by mohol prejsť, som jednoznačne za. :) Mohli by byť aj lepšie.nejaké balíčky - Zdravie + Energia + Motivácia.. Takýto balíček by veľmi pomohol nie len mne. :)

Dúfam že to prejde. ;)
 

DeletedUser8951

Hosť
napad neni zly. pre hracov by to bolo velke +. ale pre INNO zdrvujuce - lebo vela hracov si kupuje v UPD shope s nugetkami





 

DeletedUser4172

Hosť
Dobrý deň :) Chcem navrhnúť menšie ceny v UPD obchode z dôvodu: Áno inno sa na tom balí ale menšie ceny sú lepšie pre začiatočníkov aj pre veľkých hráčov :) Napríklad ak by som chcel prémiovku tak by som dal cenu nie 1500 ale symbolickú tisícku...Alebo je možnosť že by sa dali kupovať UPD za doláre...Hráči by nemuseli dávať reálne peniaze na to aby si splnili sny ktoré chcejú mať vo svojom nereálnom živote..teda hre :)

No tak tento nápad se mi nelíbí... Pokud chceš věci z UPB shopu si kup nuggety... Podle mně nuggety ani věci v UPB shopu až tak drahé nejsou !
A ještě jedna připomínka, innogames potřebuje vydělávat peníze pro zaměstnance a právě že proto tu jsou ty truhly aby kdo chtěl pošle peníze a koupí si truhlu.. A četl jsi si sakra někdy co je v Prémiovce ? Inno má důvad jí dát za 1500 UPB

http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=23964

Moje rada zní: kup si nuggety za sví prachy jako já, a pokud na to nemáš tak si je přej k narozkám či svátku nebo hledej dluhopisy... co jiného dodat.
 

DeletedUser7779

Hosť
No, nie je to UPB obchod ale UPD obchod. Ďalej, v UPD sa dajú kúpiť veci aj za nuggety aj za dlhopisy a dlhopisy sa hľadať nedajú, dajú sa iba získať. Napríklad za to, že bude plniť denné zadania. No a v tom máš pravdu Luuka, prémiovka je najlepšia truhlica a aj keď o -500 dlhopisov nie je až taká zlá cena, malo by to ostať takto ako to je.
 

DeletedUser5584

Hosť
A četl jsi si sakra někdy co je v Prémiovce ? Inno má důvad jí dát za 1500 UPB


Kámo, mne z prémiovej za 1500 UPD padli montérky Boba Staviteľa , máš pravdu, presne pre takéto extra predmety by mala stáť 1500 UPD . Podľa mňa aj 2000, veď takúto vec nemá hocikto.
 

DeletedUser4172

Hosť
Kámo, mne z prémiovej za 1500 UPD padli montérky Boba Staviteľa , máš pravdu, presne pre takéto extra predmety by mala stáť 1500 UPD . Podľa mňa aj 2000, veď takúto vec nemá hocikto.

No právě že :D tak nevím proč nento návrh dál rozebíráme... Zamkněte tento návrh, stejně nemá smysl.

No, nie je to UPB obchod ale UPD obchod. Ďalej, v UPD sa dajú kúpiť veci aj za nuggety aj za dlhopisy a dlhopisy sa hľadať nedajú, dajú sa iba získať. Napríklad za to, že bude plniť denné zadania. No a v tom máš pravdu Luuka, prémiovka je najlepšia truhlica a aj keď o -500 dlhopisov nie je až taká zlá cena, malo by to ostať takto ako to je.

Moje řeč, a s timi dluhopisy jsem myslel ať si nainstaluje toolbar, chodí na pevnosti, plní úkoly a dluhopisy se naschromážděj, pochybuji že 1500 ale takové 200 určitě :) a teď je tam zrovna ta střelnice a já jsem si vystřílel dohromady už takových 150 dluhopisů :)
 

DeletedUser

Hosť
No právě že :D tak nevím proč nento návrh dál rozebíráme... Zamkněte tento návrh, stejně nemá smysl.
tumblr_m5zpcrxG5y1roo2eho1_500.gif
 

DeletedUser

Hosť
Ako obranil by som aj Innogames . Ja osobne som nugetty poslal 3 krát a to vždy keď sa začal server aby sa mi to trochu rozbehlo . Ako vidím všetci hejtujú na nugetty a stažujú sa že nugeťáci su zvýhodňovaný . Skúste porozmýšlať , ak sa vám páči west a chcete aby bol novy update alebo iné vylepšenia treba poslať niekoľko drobných . Ja si myslím že 2 eur nieje veľa a preto sem-tam treba ich podporiť . Inno zarába hlavne z nugettov . A prosím nenadávajte na nugeťákov sú to ich peniaze a ich osbná vec ako ich použijú a keď ich hra bavií tak prečo si ju neuľahčovať .
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore