UPD Obchod

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
je rozdiel nadávať na nugeťákov a nadávať na inno za to, že už za nuggety dáva všetko ;) (PS:za dve eurá si nekúpiš nuggety ani na jedného banditu a keby som si mal vybrať medzi obedom a imaginárnou nič moc vecou... :))
 

DeletedUser5584

Hosť
ako povedal laki, na bežné prémiá tu nikto nenadáva, je normálne keď človek použije automatizáciu nech tu nemusí sedieť celý deň, alebo udobrí šamana
 

DeletedUser4172

Hosť
Ako obranil by som aj Innogames . Ja osobne som nugetty poslal 3 krát a to vždy keď sa začal server aby sa mi to trochu rozbehlo . Ako vidím všetci hejtujú na nugetty a stažujú sa že nugeťáci su zvýhodňovaný . Skúste porozmýšlať , ak sa vám páči west a chcete aby bol novy update alebo iné vylepšenia treba poslať niekoľko drobných . Ja si myslím že 2 eur nieje veľa a preto sem-tam treba ich podporiť . Inno zarába hlavne z nugettov . A prosím nenadávajte na nugeťákov sú to ich peniaze a ich osbná vec ako ich použijú a keď ich hra bavií tak prečo si ju neuľahčovať .

Moje řeč. 50 KČ neboli 2 € podle mně to taky není zrovna moc korun ! A proč nadávat na nugeťáky ? prostě je hra baví a nuggety si kupují, já jsem si osobně taky párkrát koupil a využil jsem toho.
Kdo chce býti dobrý, musí proto něco udělat...
 

DeletedUser

Hosť
Ako obranil by som aj Innogames . Ja osobne som nugetty poslal 3 krát a to vždy keď sa začal server aby sa mi to trochu rozbehlo . Ako vidím všetci hejtujú na nugetty a stažujú sa že nugeťáci su zvýhodňovaný . Skúste porozmýšlať , ak sa vám páči west a chcete aby bol novy update alebo iné vylepšenia treba poslať niekoľko drobných . Ja si myslím že 2 eur nieje veľa a preto sem-tam treba ich podporiť . Inno zarába hlavne z nugettov . A prosím nenadávajte na nugeťákov sú to ich peniaze a ich osbná vec ako ich použijú a keď ich hra bavií tak prečo si ju neuľahčovať .

Jab y som bol skorej zato aby nove uptady neprichadzali lebo je to cim dalej tym horsie
 

DeletedUser5584

Hosť
Ehm, ešte raz , intelektuáli. Ani ja ani laki sme nikdy nikde nepísali, že prémium samotné je zlé.Nemám problém priznať, že si semtam kúpim prémium, je to normálne. Choré už je, keď si niekto kupuje schopnosti alebo tlačí desiatky, alebo stovky eur do tomboly ako je teraz.Vadí toto, nie prémium samotné
 

DeletedUser4172

Hosť
Ale jsou to peníze toho kdo ty peníze tlačí do tomboly, já si osobně poslal 2krát do tomboly 50 KČ ( 2€ ) .. No tak chce prostě mít vzácný věci. prostě já to neřeším ať si pošle každej kolik chce jsou to jeho prachy :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore