Upozornenie

Páči sa vám návrh?

  • Áno

    Hlasy: 18 46,2%
  • Áno, ale prepracovať (Napíšeš čo)

    Hlasy: 5 12,8%
  • Nie

    Hlasy: 16 41,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    39

DeletedUser5708

Hosť
:howgh: Mám návrh. Čo keby, sme dostali na fóre upozornenie, že o nás niekto napísal. Príklad: No ten Laudis.... A prišlo by mi len varovanie, ktoré by sa dalo dať do lišty: Ahoj Laudis! Niekto o tebe niečo napísal tu, tu, tu a tu... Čo vy na to?
 

DeletedUser

Hosť
:howgh: Mám návrh. Čo keby, sme dostali na fóre upozornenie, že o nás niekto napísal. Príklad: No ten Laudis.... A prišlo by mi len varovanie, ktoré by sa dalo dať do lišty: Ahoj Laudis! Niekto o tebe niečo napísal tu, tu, tu a tu... Čo vy na to?

pardon, dal som nie, ale chcel som dáť áno prepracovať.Lebo zbytočne by sa zahlcovala schránka a boli by tu ľudia, ktorý by v každom príspevku o niekom písali a tým mu robili zle
 

DeletedUser5708

Hosť
Nejde o PM, ale o upozornenie ako na tw keď je nejaká anketa, alebo nejaký oznam..
 

DeletedUser

Hosť
Návrh určitě dobrý, ale obávám se že technicky neuskutečnitelný, forum běží na vBullentin a ten nic takového neumožňuje.
 

DeletedUser

Hosť
Áno, návrh dobrý :)! Snáď by sa to dalo dať vypnúť :D. Ale ako Plutonium písal, "návrh neuskutočniteľný". :(
 

DeletedUser7779

Hosť
Tento nápad som už videl, ale nevyjadril som sa k tomu. Podľa mňa je to tiež dobrý nápad, veď každý užívateľ fóra by chcel vedieť, kto o ňom píše...
Čiže áno. :)
 
Hore