Súťaž Výber vodcov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Takže ešte raz, prosím vyberte (alebo teda nech vyberie Sajfon, ako hlavný vodca) najviac 9 mien (môže ich byť aj menej) z tohto zoznamu:

Taloxy
Roy O Benonn
olever
Mark Stronger
MarcusJohnyEvans
Exekutor 016
hordak
chovalcuk
Prací Prášek
eFJaySVK
majkiky12
kukuliak9999
marcel.fbk
denisfl
 

DeletedUser11243

Hosť
Ja mám vybrať vodcov ? Viac než polku ľudí ani nepoznám ....
Chcel som nech sa vyjadria aspoň na forko ,alebo mne do telegramu ,kto to naozaj myslí vážne . Vyjadril sa navyše len Taloxy a úprimne hral som na Pase , keď viedol mesto . Videl som ako rozbíjal ali , robil hádky a rozbroje , dueloval tanky a ľudí svojej ali pred bojom a ešte sa tomu smial . Neviem , možno sa naozaj zmenil , ale odvtedy asi žiadne mesto/ali neviedol a nevidím opodstatnený dôvod riskovať a pasovať ho do role vodcu . Toť môj názor .

Suma sumárum vodcovia ,čo som vybral (zatiaľ) : Roy O Benonn , Exekutor 016 , hordak , chovalcuk , eFJaySVK.

Samozrejme , ak poznáte niekoho koho som na zoznam nedal a myslíte ,že tam patrí kľudne sa tu vyjadrite .
 

DeletedUser11327

Hosť
Myslím, že by sme sa vedeli skvelo dopĺňať čo sa týka týchto majstrovstiev. Nemám žiadny problém, ak by som mal patriť medzi tých 10 "vyvolených".
 
Ja mám vybrať vodcov ? Viac než polku ľudí ani nepoznám ....
Chcel som nech sa vyjadria aspoň na forko ,alebo mne do telegramu ,kto to naozaj myslí vážne . Vyjadril sa navyše len Taloxy a úprimne hral som na Pase , keď viedol mesto . Videl som ako rozbíjal ali , robil hádky a rozbroje , dueloval tanky a ľudí svojej ali pred bojom a ešte sa tomu smial . Neviem , možno sa naozaj zmenil , ale odvtedy asi žiadne mesto/ali neviedol a nevidím opodstatnený dôvod riskovať a pasovať ho do role vodcu . Toť môj názor .

Suma sumárum vodcovia ,čo som vybral (zatiaľ) : Roy O Benonn , Exekutor 016 , hordak , chovalcuk , eFJaySVK.

Samozrejme , ak poznáte niekoho koho som na zoznam nedal a myslíte ,že tam patrí kľudne sa tu vyjadrite .


Ešte by som tam doplnil hráča : majkiky12 bol za vodcu aj minulý rok
 

DeletedUser10911

Hosť
Ako som to pisal uz syfonovi bol som aky som bol teraz je to inak. TO duelovanie si nespominam. Vtedy sa tam hadalo skor oto ze ja a brat sme stavali kostol ale to je jedno teraz su podstatne majstrovstva ako som pisal syfonovi ci uz budem vodca alebo nie nemeni to nic natom co tam budem robit. Chcem tam zbierat surky do remesiel ludom co budu pre nas vyrabat a chcem tam kupovat jednorazovky pre tych co ich budu potrebovat. Ak niekto z vodcov chce so mnou komunikovat viac napiste mi telegram na pase alebo delaware
 

DeletedUser4488

Hosť
Zdravím.
Ještě jednou díky za pozdní registraci, do role vůdce mi zde docela chybí jména jako michalfun, hubomír nebo Vera29 , z toho mála co znám jako velitelé jsou jen eFJaySVK a hordak . Je pravda že před sedmi lety byla v úctě paní učitelka Chick, Kayla Silverfox ale čas prostě běží dál. :-D
Je však možné že s časem se mění hráči i nicky.
 
tak ja suhlasim so Syfom. Ja tiez ostatnych nejak nepoznam. Mozem hovorit len za svet delaware. nebolo by naskodu mat vodcu aspon a kazdeho sveta lebo pri vybere hracov sme limitovany poznatkami zo sveta v ktorom hrame. Polovicu ludi a tych 169 nepoznam tam mi bude tazko rozhodovat koho vziat a koho nie. Za svet delaware poznam vsetkych.
bude take mensie stretko zajtra na Delaware v doobednajsich hodinach pre vodcov tam sa dohodneme co a ako . Do nedele by mal byt zoznam bojovnikov hotovy.
Som rad ze mame dost hracov so setom 1. v nedelu ma prsat tak vypracujem dalsie mozne buildy :D
 
Ahojte čiže sme sa zhodli že duelanti na dmg bude v počte 5 pište ohladom toho mne ak si niekto urobi build podla seba bez dohody s velitelom je možne že sa na obranu nedostane dik


Ešte su volne 4 miesta treba pisat čo najskor
 
Naposledy upravené :
6tte5vsHQiqUasb_Znup9Q.png


Chcel by som sa spýtať ostatných vodcov ako mám komunikovať s vodcom čo vyberá ľudí na dmg ked ma má v ignore ? a ak mu niekto prepošle správu na salon tak sa akurát tak zasmeje a odignoruje to

celkom ma to zaujíma :) dakujem za odpoved :))
 

DeletedUser2444

Hosť
Nehovor, že som s tebou nekomunikoval, kolac o tebe vedel, jednoducho si ťa nevybral
 
-Zúbková víla-

Dosť dobrý luFko: duel dmg


- Zaujíma ma ako bola vybraná hráčka -Zúbková víla- (nič v zlom víla)
to bolo objektívne však áno :))

Nehovor, že som s tebou nekomunikoval, kolac o tebe vedel, jednoducho si ťa nevybral

- Si ma nevybral ? ako si ma mohol vybrať ked mi ani slovo nenapísal ? ani som mu nemohol dať argument aby si ma vybral :)
- 2 veci písal som niečo o tom že si so mnou ty nekomunikoval ?
- niektorý velitelia majú k tomu to skvelý prístup :)) takto to na turnaji dotiahneme daleko :))

#nohate
 
- Zaujíma ma ako bola vybraná hráčka -Zúbková víla- (nič v zlom víla)
to bolo objektívne však áno :))



- Si ma nevybral ? ako si ma mohol vybrať ked mi ani slovo nenapísal ? ani som mu nemohol dať argument aby si ma vybral :)
- 2 veci písal som niečo o tom že si so mnou ty nekomunikoval ?
- niektorý velitelia majú k tomu to skvelý prístup :)) takto to na turnaji dotiahneme daleko :))

#nohate


ano bolo to objektivne ak sa ti niečo nepači hrač general sajfon ti odpovie .. a ked ta to tak sere xeno petolizač tak ja som ju oslovil či pojde na dmg lebo to doteraz hrala a vvvie to ja sam dmg nejdem ale dohoda znie 5 a ty sa tam nevojdeš ,lajknite si s reisende aj fotku na fb vobec ma to nezaujma
 

DeletedUser10911

Hosť
Tak toto bolo ubohe a mna tu kritizovali za moje spravanie :D a sami sa spravate horsie :D myslim ze uz aj ked spominas reiseho tak ma vacsie skusenosti za dmg a viac ma preskumany dmg vela krat sme otom viedli rozhovor :D ale tu to vyzera na kamaratske volby nie na skusenosti :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore