Súťaž Výber vodcov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Ak ma niekto nastudovane buildy na dmg tak vie ze po update ohladom bojov vodko nehra uz tolko co hralo :D tam nepotrebujes vodka 1000 ako je na kazdom svete :D ak mas nieco nastudovane tak nam napis :D my to sledujeme a skusame uz dlho vieme do coho ideme :D
A este lufy kde som napisal ze som najlepsi? :D to by si nemal byt paranoidny :D ja tu poukazujem na fakt ze dmg full vodko nie je to co bolo a ze je ina lepsia volba tych 5 dmgerov spravit a je jedno kto tam bude ja s reisem chcem dmgovat po tom co sa tu robi a vybera sa na základe sympatii kamarátstva a podobne :D


v čom si lepši ako ja na dmg ? sympatie bla bla keby chcem idem ja ribez purity a fita a ty si možeš škrabat na polke
 

DeletedUser10911

Hosť
tak ako chces potom tam byt top dmger? :D a stale nevies ani argumentovat to kde pisem ze som najlepsi hram duealnta a viem co robi ked mas male zmeny v statoch je to ako na wowku malickosti rozhoduju :D tak davaj argumenty nie domyslanie :D
 
Talo ale ono to tak funguje všade.. V škole niekomu niečo vyvedieš, on si to zapamätá.. Prejde čas, ty budeš mať rodinu, on tiež a bude robiť napr. v banke na vysokej funkcii. Ty tam prídeš so žiadosťou o úver a on si spomenie, že "aha, tento mi vtedy robil zle.." a bude zamietnutá. A to iba na základe jeho sympatií. Skús si utrieť očká od sĺz a zamyslieť sa nad sebou. Nie len nad niekým, koho exkrementy si môžeš utierať z ramien v hierarchii opodstatnenia názorov.
 

DeletedUser11243

Hosť
Taloxy , Reise a urco sa najde este plno dalsich co mate podobne pocity z vyberu , musite pochopit , ze sa snazime spravit tak, aby vsetci boli spokojni a aby sme spravili co najlepsi vysledok na turnaji . To ,ze teraz tu budete kritizovat a utocit na Exeho nicomu nepomozete . Pisete ze preco nie vy a potom ze vy ste sa nehlasili . Ak si myslis ze vybral zle tak napis preco , NAPIS KOHO BY MAL VYBRAT a podme diskutovat . Napiste svoje riesenie a nie len kritiku . Ked mate lepsi build tak super , napiste to sem abo telegram abo spravu a podme dat dokopy naj build pre dmgerov . Nepacia sa vam pocty tak napiste Vas nazor . Ale urcite nie tymto stylom , ktorym sa tu prezentujete . Pisal si ,ze si sa zmenil , ale z tvojho vystupovania som sa len utvrdil v tom , ze to nieje pravda .

Dalej sa skuste nato pozriet z pohladu Exeho , ktory len tak mimochodom ma viac bojov za duelanta nez vy 2ja dokopy . Potreboval vybrat par ludi na dmg ,pretoze vsetci ist nemozu . Vybral ludi ,ktorych pozna a vie na 100% , ze budu online . Taktiez o nich vie , ze maju odohratych dost bojov a vedia sa hybat . Ano vyberal ludi co pozna , ja mu to nezazlievam . Mal vybrat pre neho neznameho hraca co mu nieco slubi a nakoniec sa moze stat , ze skutek utek ? :D
Este sa aj obetoval a seba odtial vyskrtol kvoli tomu aby donho nedrbali ludia , ze sa tam dal sam a nakoniec aj Zubkovu Vilu , lebo ste nanho utocili ....

Poprosim Vas vsetkych pochopte ,ze bojujeme za jednu stranu a podla toho sa spravajte ;)
 

DeletedUser2444

Hosť
A este lufy kde som napisal ze som najlepsi? :D to by si nemal byt paranoidny :D ja tu poukazujem na fakt ze dmg full vodko nie je to co bolo a ze je ina lepsia volba tych 5 dmgerov spravit a je jedno kto tam bude ja s reisem chcem dmgovat po tom co sa tu robi a vybera sa na základe sympatii kamarátstva a podobne :D
https://www.westforts.com/en18/battles/battle/31365
tu si pozri aká je dôležitosť duelanta, ktorý nemá HP
nemusíme zdôvodňovať naše rozhodnutia, ale jasne sme sa zhodli, že úloha duelanta "bez" HP nie je taká dôležitá vzhľadom nato, že na turnaji bude DMG v oveľa väčšej miere závisieť od počtu kritikov ako od počtu bodov vo vodcovstve, či vylepšení pušky, skúsenosti ukázali, že je pre tím dôležitejší duelant s HP
 

DeletedUser10911

Hosť
LEn aby som v tej banke nesedel ja a ty si neziadal o uver lufko mam k tomu urcite blizsie ako ty :D
 

DeletedUser10911

Hosť
Hordak ak si si nevsimol pisal som tu ze ja full Vodko nejdem neviem ci nerozumies ale ja urcite full vodko nepojdem a syfon tu sa od zaciatku nejde spolu a vidia to viaceri len malo kto sa vyjadri lebo sa boja ze ich tu niketo zhejti :D mne je jedno co kto bude o mne si pisat ako budem si stat za svojim ze 5 dmgerov je malo a to ked chcu ist full vodko tak je to zbytocna vec vobec aby sli
 

DeletedUser10801

Hosť
taloxy... to ty si na tej fotke??....usta uz mas..este ruky by ti mali zviazat aby si tu nepisal hovadiny:D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore