Súťaž Výber vodcov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2444

Hosť
Hordak ak si si nevsimol pisal som tu ze ja full Vodko nejdem neviem ci nerozumies ale ja urcite full vodko nepojdem a syfon tu sa od zaciatku nejde spolu a vidia to viaceri len malo kto sa vyjadri lebo sa boja ze ich tu niketo zhejti :D mne je jedno co kto bude o mne si pisat ako budem si stat za svojim ze 5 dmgerov je malo a to ked chcu ist full vodko tak je to zbytocna vec vobec aby sli
mne je jedno kde plánuješ mať body, my tu delíme medzi duelantom bez HP(cháp menej ako 2000) a duelantom s HP(cháp viac ako 5000) na tých je stále kopa miesta, tak ak ním chceš byť, stačí povedať a máme koniec tejto diskusie
 

DeletedUser10911

Hosť
Nie to je Fobia taky raper ani neviem pre tu mam tu fotku a co ti vadi natom ze rozpravam ze som jediny?
 

DeletedUser10911

Hosť
mne je jedno kde plánuješ mať body, my tu delíme medzi duelantom bez HP(cháp menej ako 2000) a duelantom s HP(cháp viac ako 5000) na tých je stále kopa miesta, tak ak ním chceš byť, stačí povedať a máme koniec tejto diskusie

Budem mat dost hp nato aby som neskpal oto sa bat nemusis
 

DeletedUser2444

Hosť
Hp pre duelanta nie je o tom aby len "neskapal" ale aby mohol aj čosi chytiť a uhnúť a tým hrať tímovo ;)
 

DeletedUser10911

Hosť
To mne je jasne ale co vy chcete tam ratat s tym ze v obrane bude 115 ludi schopnych drzat sektor aspon kolo a 5 male hp cize dmg duelant??

Ved tam kludne aj dobro moze ist ako mal niekedy rel na texase neviem kolko mal presne hp ale nebolo to vela a dostaval rany za 100 :D
 

DeletedUser2444

Hosť
chceme aby všetci dokázali uhýbať aj všetci strieľať s tým, že vypichneme pozitíva každej postavy
 

DeletedUser10911

Hosť
Rap je rovnaky druh hudby ako kazdy iny a neviem vobec preco to riesis ked sa tu bavi o niecom inom :D
 

DeletedUser11243

Hosť
Ok uzatvaram to , pokial sa nenaucis Taloxy pisat k veci a davat aj navrhy , nema cenu s tebou diskutovat . Poprosim aj zvysok ludi aby tak spravili , aj pre svoje vlastne dobro a klud :D
 

DeletedUser10911

Hosť
na porade sme sa dohodli ze bude len 5 ludi duelantov ktori pojdu na dmg . tj full vodko atd. budu aj iny duelanti ale s HP. duelant s vodcovstvom potrebuje vela skusenosti s hybanim sa na boji aby neskapal hned po prvom kole. Exekutor pozna najlepsie ten job preto bol povereny vyberom 5tich hracov co maju velke skusenosti s tou postavou. Vodcovia mu v tom doveruju.
Ano hrame ako tim. preto je potrebne tieto veci chapat aj od vas hracov a nie tu osocovat jeden druheho. A myslim ze postava duelanta nieje az taka zaujimava ako ta moja. (robotnicka)

tu napriklad
 

DeletedUser10911

Hosť
syfon napisal som tu viac krat ze full vodko urcite nie top dmgeri to sa ti nezda za navrh?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore