Súťaž Výber vodcov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser11243

Hosť
Pozri si ako si to napisal a precitaj si co som napisal stranku dozadu :) zacni sa spravat a zacneme sa normalne bavit . Toto je zbytocne nikam to nevedie.
 

DeletedUser10978

Hosť
LEn aby som v tej banke nesedel ja a ty si neziadal o uver lufko mam k tomu urcite blizsie ako ty :D
Aha,toto mi stačí.Môžeš sa konečne prestať vyvyšovať a ja neviem čo?Robíš tu zo seba stále väčšieho a väčšieho šaša a každý ťa má už u riti,neviem na čo sa tu hráš ale len ukazuješ že si ten istý odpad ako aj predtým.
 

DeletedUser10911

Hosť
a co on ma mna zhadzovat ? ja viem co robim ty sa o mna neboj a co som tam zle napisal mam k tomu blizsie ako on takze to moze tak kludne byt
 

DeletedUser10978

Hosť
a co on ma mna zhadzovat ? ja viem co robim ty sa o mna neboj a co som tam zle napisal mam k tomu blizsie ako on takze to moze tak kludne byt
Ty stále nechápeš čo ? Nechápeš vôbec významu čo on mal na mysli,už ma to s tebou absolutne nebaví.On to uviedol ako príklad a ja neviem čo ty tu stále robíš zo seba.
 

DeletedUser10911

Hosť
a aja som mu na jeho priklad reagoval ze to moze byt kludne naopak ze mam k tomu blizsie co natom nechapes ty?
 

DeletedUser11084

Hosť
neviem či som to dobre pochopil ale chcel by som ísť i ja čisto dmg ? :D v živote som za iné nehral a myslím že mi to i docela ide..
 
tato tema bola vytvorena na diskusiu na vyber vodcov. neviem preco to tu zaspamovavate debilinami.
Ondrik som aj proti tym piatim na ktorych sme sa dohodli. tak budes duelant so 7000 hp. ved to mas lepsie. aspon sa nemusis bat o svoj zivot a hybat sa .
 

DeletedUser11084

Hosť
tato tema bola vytvorena na diskusiu na vyber vodcov. neviem preco to tu zaspamovavate debilinami.
Ondrik som aj proti tym piatim na ktorych sme sa dohodli. tak budes duelant so 7000 hp. ved to mas lepsie. aspon sa nemusis bat o svoj zivot a hybat sa .
OK. Jasné ja len ak by ste niekoho cez vodkou púšťali tak by som chcel byť ak nie tak nie. Ja sa prispôsobím rad.
 

DeletedUser10893

Hosť
äääärendur ako dmg duelant je topka

edit: tajfun
 

DeletedUser11243

Hosť
Kto má záujem o dmg duelanta píšte Exekutorovi a nie tu , do tejto témy , ktorá na to nieje určená , ďakujem.
 

Deleted User - 4

Hosť
Suma sumárum vodcovia ,čo som vybral (zatiaľ) : Roy O Benonn , Exekutor 016 , hordak , chovalcuk , eFJaySVK.

Ako vodcovia boli určení títo hráči:

Sajfon
Roy O Benonn
Exekutor 016
hordak
chovalcuk
eFJaySVK
-----

Doplnený bol ešte MarcusJohnyEvans
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore