Výměna

DeletedUser

Hosť
Vyměnim $ - dam tady (Delaware) a chci na :cesko: Eldorádo

Dál vyměnim věciz Velikonočníí tombolýý :pánko​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser8024

Hosť
dám na buffale 330k a dostanem na delaware patovu dýku ;) - ja s hráčom weisk88
 

DeletedUser

Hosť
mne bolo písané, že na výmeny medzi svetmi sa toto nevzťahuje ;)
 

DeletedUser

Hosť
Je to jenom mezi Delaware a Eldorádem
ojmm.gif
 

DeletedUser

Hosť
Woow :odJackNoface: Já si jen tak jdu na Delaware a říkam si "Kdyby mi padla Cullenova bunda zdarma,tak by to bylo super."A normálně spadla :hanbimsa:

Takže jestli chcete bundu Cullena Bakera a máte na :cesko: Eldorádě $ nebo věc podobné hodnoty,tak pište ↓,do pošty na fóru nebo telegramy ve hře :]
 

DeletedUser

Hosť
menim ja myrek 2ks ocelok okovana truhlica +30K dam na delawere za john wesley hardinov dragunsky kolt dostanem na cali od hraca mesutko vsetko za predajky
 

DeletedUser

Hosť
mám takú otázku od administrátorov a celkovo inno games : nie je náhodou medzisvetový predaj zakázany ?
 

DeletedUser

Hosť
menim ja myrek 2ks ocelok okovana truhlica +30K dam na delawere za john wesley hardinov dragunsky kolt dostanem na cali od hraca mesutko vsetko za predajky

Trošku mimo téma :]

mám takú otázku od administrátorov a celkovo inno games : nie je náhodou medzisvetový predaj zakázany ?

Nevím jak to máte tady,na českých pravidlech o tom není ani jedna zmínka (pokuď-li tam je tak mne prosím opravte),takže si myslím že je prodej mezi světy povolen :]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10552

Hosť
Mením ja a hráč OldKexo

Freemanov kôň + sedlo dá OldKexo
Schultzov kôň + sedlo dám ja
 

DeletedUser10815

Hosť
vymena

vymienam Bob daltonove nohavice za Johnsonovu supravu a 400K s hracom maj0007
 

DeletedUser10815

Hosť
peniaze

menim peniaze s hracom Domik15 : on mne da 1,2 miliona na delawari a ja jemu na californii 1 milion
 

DeletedUser10815

Hosť
vymena

menim black bartovu vestu s hracom rain51 za Čingangcukovu supravu + 100K
 

DeletedUser9533

Hosť
mením ja na cali dám Cullenov opasok + 200K a SalvatoreGT dá na Dela Black Bartonove nohavice
 

DeletedUser

Hosť
vymena

ja dam na californii velkolepu truhlicu a bill doolinov kabat za schultza na delawari s hracom god of peace
 

DeletedUser2213

Hosť
vymena s hracom Toso9
ja dam dick bundu a nohavice- on mne doolin jazdecky set a frank james sedlo
 
Hore