Výmena

DeletedUser3585

Hosť
Mením s hráčom majkoo039 Unikátna drahocenná truhlica, ja mu ju dám na Delaware, on na Texase
 

DeletedUser9948

Hosť
Mením doláre s hráčom jozef888 ja mu dám 160k na californii on mi dá 160k na texase.
 

DeletedUser10834

Hosť
Mením ja (blade11) s hráčom Assassin4
Ja dávam Frank Jamesovho kona+Bob Dalton kona+ Bill Doolinove nohavice + Bob Dalton nohavice a on mi za to dá Cullen Bakerovu britvu

//OBCHOD PREBEHOL V PORIADKU!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5584

Hosť
Hráč MozilaFirefox mení s hráčom Uškodený.
MozilaFirefox dá Bill Doolinov kabát+100k , hráč Uškodený dá George McJunkinsovu pušku.


Obchod prebehol v poriadku.
 
Naposledy upravené moderátorom:
predám na Texase 400ks Zvazok obilia za 20k pre hrača adam98701, on dá na Californii 160ks Seno + 26 Polodrahokamy
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
menim s hracom agent 001 dam mu 60k na buufale a on mne 60k na texase

okradol ma
 

Deleted User - 4

Hosť
menim s hracom agent 001 dam mu 60k na buufale a on mne 60k na texase

okradol ma

http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=22548

3. Čo robiť, keď si chcem s iným hráčom vymeniť peniaze v rôznych svetoch

Toto vám odporúčam robiť, keď máte veľa zbytočných peňazí a chcete o ne ľahko prísť.
Ale teraz vážne, keď dôverujete cudziemu hráčovi tak, že si myslíte, že vám v inom svete pošle peniaze, počítajte skôr s tým, že nič nedostanete. Väčšinou to tak totiž dopadne..
 

DeletedUser

Hosť
Vymieňam s hracom Gribi
On mi dava Cullen Bakerovu bundu na Texase.
Ja mu davam Slachticov naramok,Bill Doolinovu satku 2x a Bill Doolinov klobuk 2x na Delaware.
 

DeletedUser

Hosť
Vymieňam s hráčom excitekolt na Texase.
Ja mu davam Prieskumníkovu bundu.
On mi dava Zlatokopovu košeľu.
 

DeletedUser5584

Hosť
Mení hráč MozilaFirefox s hráčom Konifert . Konifert dá na Texase 450 000 dolárov , MozilaFirefox na Delaware Blackfootovu sekeru za predajnú cenu.
 

DeletedUser10829

Hosť
menim s hracom michael2001 bob dalton AQ nohavice aztek zvrsok za peniaze na dela
 
Hore