Výsluch u šerifa - Rozhovory s hráčmi

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3241

Hosť
Ahoj Beast takže:D :D
1. Pamätáš ešte na s4 kde sme boli spolu v meste? :D
2. V akom si meste na texase???? :D
3. Vieš o tom že Imusko už nehrá? :D :D

1. Áno pamätám :)
2. Som v Sacramente ale tam som sa presunul zo sveta 5, zo sveta 4 som prešiel na Arizonu
3. Nie neviem

Tešíš sa na update?
Hráš aj iné hry okrem TW?

1. Áno, teším sa predovšetkým na nové úlohy (dúfam že som teraz nepovedal blbosť :D)
2. Browserovky iné už nie ale normálne na PC hrávam

1. Máš rád šport?
2. Pamätáš si na presný dátum kedy si začal hrať?

1. Áno mám, mám bicykel a strašne rád chodím jazdiť do hôr
2. Nie nepamätám ale bolo to niekedy na jeseň 2009 na svete 3
 

DeletedUser3241

Hosť
Ahoj
1. Čo bolo podľa teba skôr? Sliepka či vajce? :)
2. Nepredal by si mi, teda ak máš, síru na Texase? :D

1. To neviem ale podla filmu Rrrrrrrrrrr je predchodca kačky kačka s klami takže sa prikláňam k sliepke s klami ktorá zniesla normálne vajce :D
2. Predal by som ale nemám...
 

DeletedUser

Hosť
Odpovede od Petee

Odpovede od Petee

Tu bude odpovedať iba hosť, príspevky od iných používateľov budú mazané.

Otázky píšte sem

Štart: 12.11.12 [Pondelok]
Koniec: 16.11.12 [Piatok]

 

DeletedUser

Hosť
Ahoj, takze:

1. tri veci ktore sa ti na 2.0 pacia a preco?
2. tri veci ktore sa ti nepacia a preco?
3. stazili ti updatom pracu na tw-db? (ziskavat info a tak)
4. ine konicky okrem westu?
1.
a) nová mapa - chlapci si dali záležať, je tuším aj vidno, že bola skladaná ručne, je to kvalitná práca
b) backend - veci, ktoré používatelia nevidia, ako JavaScript kód obsluhujúci herné funkcie a tiež rozhrania komunikácie so serverom - spolu aj s niekoľkými ďalšími úpravami ešte pred 2.0 tú hru "zozadu" veľmi pekne prerobili, ľahšie sa mi v tom orientuje, je tam menej zbytočností a sú tam mocnejšie nástroje - vďaka tomu môže byť napríklad náš import aliancií a podobné veci omnoho rýchlejšie
c) easter eggy a podobné srandičky - páči sa mi, že Inno chce hráčov aj trochu pobaviť

2.
Klasická kombinácia - práce, chat a prémium... K prácam som toho už dosť nakecal na beta fóre a asi by som nepovedal nič, čo už všetci sami nevieme. O chate sa už asi tiež toho povedalo dosť a musím uznať, že je nepraktický, hoci ho sám ledva používam. Spomeniem však, že ak by v sebe nejaký programátor našiel dostatok odhodlania (napríklad ja, ak by ma vyrazili zo školy a mal by som zrazu nejaký voľný čas :D), je možné vo forme používateľského scriptu naimplementovať plne funkčný starý chat tak, ako ho poznáme - jedna karta, inline šepkanie, tabla napríklad na ľavej strane obrazovky (na spodok sa dnes už moc nezmestí). No a prémium - síce toho v 2.0 moc nepribudlo, ale ani neubudlo a podľa môjho skromného názoru tomu oproti starým verziám hry stále chýba tá vyváženosť... Takže ak mám hovoriť o veciach, ktoré sa mi nepáčia, asi to tam holt patrí.

3.
Tak určitééé :)D)... Ak by novej verzie nebolo, tak by som nebol musel všetky tie dáta získať nanovo, čím by sa dobrých pár desiatok hodín práce ušetrilo. Na druhú stranu však musím povedať, že najmä kvôli tým priaznivým zmenám v backende hry sa dnes tie dáta z hry získavajú omnoho ľahšie. T.j. je možné ich ťahať prostredníctvom automatizovaných scriptov, ktoré síce treba najprv napísať, ale to je pre mňa ako pre správne lenivého programátora omnoho príjemnejšie, než to ručne prepisovať do databázy, taktiež sa to potom ľahšie aktualizuje. Niektoré veci sa naozaj uľahčili oproti metódam, ktoré museli byť používané v starej verzii (spomínané aliancie), a zase iné veci sú teraz dosť komplikované - napríklad keďže InnoGames utajilo tie vzorce na odmeny a ešte stále sa mi nepodarilo prelomiť vzorec na doláre, tak to potom tak vyzerá na webe a v ClothCalc...

4.
Programovanie vo všeobecnosti, hudba (som na klasickú - vážnu hudbu a tiež na klasický rock), hra na klavír, plávanie, nejaké tie seriály, snívanie s otvorenými očami...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Makáš momentálne (alebo niekedy v minulosti) aj na niečom inom ako twdb? (mimo školy)
Nejaké drobnosti za sebou mám, ale TW-DB je jednoznačne tým zatiaľ najväčším projektom, s akým som mal česť. :) Teraz niečo v podstate rozrobené mám, avšak kvôli nedostatku času (ktorý všetok úspešne konzumuje škola a TW-DB) to už pár mesiacov stojí. A tuším aj bude stáť naďalej...
1. Ako dlho hráš West?
2. Koľko si mal najviac účtov na SK Weste?
3. Si z východu, západu alebo zo stredu Slovenska?
1. Zaregistroval som sa dakedy vo februári 2009, takže by to bolo vyše nejakých 3 a pol roka...
2. Ak sa zahrám na formalistu, účet iba jeden :). Aktívnych postáv na SK Weste som tuším naraz mal najviac 3, a to tiež len dosť krátko, než sa mi to zazdalo aj dosť. Všetkého veľa škodí, že? :D
3. (divoký) západ.
Ahoj Petee :)

Popíš najkrajší zážitok počas tvojho hrania T-W.

Čo ta viedlo ku programovaniu?

Na akých svetoch hráš/si hral?

Prečo si začal hrať T-W?

Koho považuješ za legendu westu?

:howgh:
Ahoj :)
1. Ak by som naozaj odhliadol od tých všemožných iných vecí, ktoré s Westom robím, okrem hrania (a že tam toho hrania nakoniec ani moc nie je), tak to asi bude obdobie príchodu pevností do hry... Práve som si na SK2 spokojne viedol svoje mestečko Paradise City (pamätáme? :D) a všetci z nás, ktorí len mali nejaké práva, boli natlačení čo najbližšie k pozíciám pevností, ktoré sme vyčítali z už updatnutých nemeckých svetov. No a podarilo sa nám vystavať dve z troch pevností v sektore, čo bolo aj celkom fajn... To, že sme akurát tak ušetrili náklady iným mestám, ktoré nám ich potom postupne dobili, je už zase iný príbeh :).
2. Programovanie je môj obľúbený spôsob, ako realizovať kreativitu - vždy som mal rád, keď sa mi podarilo vytvoriť dačo, čo nejak samo fungovalo a dačo pekné to robilo. No a programovanie je v tomto ohľade také nekonečné ihrisko... Musím povedať, že hoci som už i ako malé decko písal na papier programy v BASICu, ktorý som sa naučil z knižky a už i pred Westom som mal nejaké tie skúsenosti s C++, naozaj to celé naštartovala až moja záľuba vo vytváraní JavaScriptov pre hru a skoro na to i vývoj TW-DB. Myslím, že nebyť Westu, by som na tom dneska nebol tak, ako na tom som... Nech už "ako na tom som" znamená čokoľvek :).
3. SK1, SK2, CZ6, SK3 (krátko), SK6, Beta1, Beta2. Dnes aktívne hrám už iba na Beta1 (Alamogordo).
4. Dostal som to rozkazom od mladšieho bratranca. Ten sa ešte nakoniec aj dosť čudoval, ako dlho sa pri tom stále držím :).
5. V zásade všetkých :). V hre som nikdy nebol nejakým extra zapáleným hráčom a teda som sa o hráčske legendy nikdy moc nezaujímal... Ak by si sa mi vyhrážala bolestivou smrťou, ak nedám nejaké konkrétne mená, tak napríklad taký sergio u mňa asi vyčnieval z radu najviac. Ak by som začal menovať tie iné legendy, čo sú u mňa skôr ľudia z fóra a podobne, tak by som sa asi nedomenoval, takže to nechám tak :).
Mňa by zaujímalo, ak si teda pamätáš, že na aké svetlé a tmavé momenty si spomínaš počas pôsobenia na moderátorskom poste tu na fóre :D
Pravdu povediac si zase až tak moc nepamätám, ale celkom príjemne spomínam napríklad na súťaže a iné vylomeniny, ktoré sme organizovali, priateľskú atmosféru v teame, doťahovanie sa s hráčmi na fóre... Určite sa mi vryl do pamäte napríklad wookie a tie naše večné flamy, slovíčkarenia a ako sa ma snažil presvedčiť, že ja som aj tak ten najväčší spammer na fóre. Vtedy som si z toho robil srandu, dnes mu asi aj dám za pravdu. Vždycky ale bolo dosť napínavé riešiť nejaké večerné nezhody hráčov na fóre a potom sa tešiť, až po návrate zo školy zistím, či som tomu svojou činnosťou nejak zlepšil a podobne :). Tiež si napríklad pamätám, jak som tu jedno leto bol jediným aktívnym moderátorom a mával prečítané skoro všetky príspevky na fóre (vtedy to tu bolo trošku zaspaté, ale stále toho bolo aj dosť)... Na nejaké vyslovene tmavé momenty si asi ani nepamätám.
Ako si sa dal do spolupráce s abedym ?
Kedy a prečo si začal programovať tw-db ?
Máš nejaký cieľ, čo sa týka programovania ?
Ako dlho si najdlhšie non-stop programoval ? Resp. koľko hodín si najviac non-stop programoval ? :D
1. Kde bolo, tam bolo, bol raz abedy v hernej podpore a ja vtedy tiež moderátorom (cca začiatok 2011), tak keď už mi nemohol tak ľahko utiecť, začal som mu dávať návrhy... Na TW-DB, samozrejme :p. Keďže vtedy nemal nijakého človeka na programovanie (on sám robil takmer výhradne webdesign, na programovanie proste mával ľudí), tak mi, možno aj aby sa ma zbavil, povedal, nech tú moju aliančnú mapu naprogramujem sám. Tak som neprotestoval a spolu sme to nejak splácali, odvtedy sme už na TW-DB celý čas spolupracovali. Dnes už sa abedy poväčšinou musí venovať osobným záležitostiam a o drvivú väčšinu vecí sa starám ja a scoobydoo.
2. No, neviem, aké ciele máš na mysli, ak nejak programovanie vo všeobecnosti, tak asi nabrať ďalšie jazyky a prehĺbiť znalosti (dnes viem prinajmenšom na daný jazyk prislúchajúci základ v C++, Java, C#, Assembler (nasm), PHP, JavaScript, MySQL, kdesi pod hrubými vrstvami prachu asi aj ten Pascal a Basic).
Koľko máš rokov?
Do akej školy chodíš (stačí typ) ?
Čo robíš ak neprogramuješ TW-DB alebo nehráš West?
Čítaš knihy? Resp. aké?
Ako si sa dostal k The West? Resp. ku Inno všeobecne?
Boj o pevnosť alebo duel?
Stále Ťa ešte baví programovanie? Neprešlo ťa to? :D
1. 19
2. Univerzita, informatika
4. Dnes ani nie až na Bibliu, kedysi som zvykol čítať sci-fi, najmä od Verneho.
6. Programovanie je našťastie aktivita dosť rôznorodá, s rôznymi typmi toho, čo človek môže programovať, takže ešte nie a snáď ani len tak neprejde. Avšak niektoré príliš jednoduché veci, ktoré z času na čas proste urobiť treba (najmä webdesign, hoci to programovanie samo o sebe nie je), by som si aj občas radšej odpustil.
(3. a 5. tu už dakde asi budú)
 

DeletedUser

Hosť
1. Ak by si mal čas, vrátil by si sa na fórum ako mód?
2. Čo je to "niečo v podstate rozrobené" zač?
3. Vieš si predstaviť, že by si nikdy nezačal s tw-db? Čo by si robil?
1. Že vraj do tretice najlepšie, ale asi nie. Ak by som zrazu mal viac času, asi by som si rýchlo našiel nejaké iné činnosti hodné robenia a namoderoval som sa už asi aj dosť. Čas už asi aj tak nikdy mať nebudem a navyše neočakávam, že by ma ešte vôbec na tretíkrát zobrali...
2. Aplikácia na zakázku pre firmu, nič zaujímavé... TW-DB je určite väčšia sranda a preto ten svoj čas investujem práve tam.
3. Určite by som napísal riadne množstvo scriptov pre West, keďže práve tým smerom som sa v tom čase uberal. Eventuálne by to asi predsa len viedlo k tomu, že by som si založil vlastný web, avšak so skúsenosťami, aké som vtedy mal, by to zrejme nič extra nebolo... Po pár mesiacoch by som to s Westom zabalil a dnes mal čas sa tej škole venovať ešte o niečo poriadnejšie :).
 

DeletedUser

Hosť
Odpovede od MarcusJohnyEvans

Odpovede od MarcusJohnyEvans

Tu bude odpovedať iba hosť, príspevky od iných používateľov budú mazané.

Otázky píšte sem

Štart: 20.11.12 [Utorok]
Koniec: 23.11.12 [Piatok]

 
Ahoj :)

Koľko máš rokov?

Čo robíš v volnom čase?

Veríš v koniec sveta?

Máš nejaké zviera?

Aký najvzácnejší predmet si mal v svojom inventári?

Akú hudbu rád počúvaš? :howgh:

Ahoj :)
1. No o svojom veku nehovorím, takže nepoviem :p
2. Programujem :)
3. Trochu aj hej :D
4. Mám, morča.
5. No pre mňa najvzácnejšia vec je cestovný šál Márie Rolastad.
6. Pink Floyd


Ideme trošku ostré otázky nech to tu zašťavíme :D

1. Prečo ťa kamery niekoľko-krát v bojoch na Arizone zaznamenali, ako sa flákaš po tráve mimo pevnosti, vždy štvrť kilometra od skupiny tvojich spolubojovníkov?
2. Prečo máš tak dlhý nick? Chceš byť vidieť do väčšej diaľky ako ostatní hráči? Máš potrebu vytŕčať z davu, aby si ťa všimli?
3. Donieslo sa ku nám, že si ohmatával istých vplyvných ľudí mesta Bumble Bee v sprche, údajne išlo o zakladateľov mesta, medzi ktorými nechýbal ani Laki či Slongo. Kedy sa u teba prejavili znaky zatepleného paneláku?

(Brať s rezervou veď sranda :D)
Vtipný :D
1. No to bude asi tým, že mám zapnutú Arizonu ale hrám Buffalo alebo Californiu. Aizona ma až tak nezaujíma, zadám si pohyb a koniec :D
2. Neviem, nikdy som neuvažoval prečo :D
3. To som nebol ja :D

Ahoj Marcus! :)
1. Hral si už aj na inom Weste, okrem slovenského?
2. Ako sa ti darí so tvojim scriptom? :D
3. Chodíš do školy alebo si zamestnaný? :D
Ahoj :)
1. Hral som cz a betu. Na cz som dlho nevydržal a na betu skočím raz za čas. :D (Skákal som tam viac, keď som robil west calc pre verziu 2.0.)
2. Celkom mi to ide, je tam ešte mnoho vecí čo chcem dorobiť... :)
3. Do školy. (Gymnázium)

Ahoj :)

1. Hráš v tejto dobe TW ? Na akých serveroch ?
2. Voláš sa Marek ? :D
3. Čítaš knihy ? Aké ?
4. Máš nejaký obľúbený (alebo neobľúbený) predmet v škole ?
5. Aký bol tvoj najšťastnejší moment na TW ?
6. Aký bol tvoj najsmutnejší/najsklamenejší moment na TW ?
7. Čítal si niekedy moju ,,poviedku" (tou dĺžkou to je už skôr román) ?
8. Si rád, že si sa dostal do tohto výsluchu ?
9. Aký máš názor na verziu 2.0 ?
10. Hral (prípadne hráš alebo budeš hrať) si aj nejké iné hry od Innogames ?
Ahoj :)
1. Hrám Texas, Arizonu, Buffalo a Californiu.
2. Nie :p.
3. Nečítam.
4. Nemám.
5. Asi keď som si urobil ako prvý na Buffale Biskupa (pomodli sa 1000x v kostole). Ale tých šťastných momentov bolo viac. (Len sa na ne moc nepamätám)
6. Myslím, že taký moment som ani nemal. :D
7. Zdá sa mi, že raz hej, ale to bolo dávno. :)
8. Áno som.
9. Som s spokojný, jediné čo mi prekáža je abecedne zoradený pevnostný chat a zoradenie online priateľov podla času lognutia do hry.
10. Hral som chvíľu divoké kmene a Grepolis.
 

DeletedUser

Hosť
Odpovede od ...Lukhas...

Odpovede od
...Lukhas...


Tu bude odpovedať iba hosť, príspevky od iných používateľov budú mazané.

Otázky píšte sem

Štart: 27.11.12 [Utorok]
Koniec: 30.11.12 [Piatok]

 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2929

Hosť
Ako dlho sa venuješ hre?
Čo ťa najviac baví?
A čo by si naopak najradšej zmenil, lebo sa ti to nepáči?

1. Začal som 29.10.2009 (fakt si to pamätám ! :D), čiže niečo vyše 3 rokov
2. Možno to niekoho prekvapí, ale francúzština, písanie poviedok, hranie PC hier či už klasika alebo RPG/MMORPG, plávanie, spoločenský život... mám si z čoho vybrať :) (dúfam, že si to myslel vrámci reálneho života, ak nie, napíš ďalšiu otázku :))
3. Začínam mať pocit, že od PC by som si mal nejako tvrdo oddýchnuť, lebo toľko, koľko tu sedím je už podľa mňa nezdravé. Inak som viac menej so sebou a svojím svetom spokojný (no dobre, až na jedného spolužiaka :D ) :)

Čau Luký, konečne ťa vybrali. :D

1. Ako sa ti darí s tvojom poviedkou? :)
2. Hral si niekedy na Svete 4?
3. Tešíš sa na najkrajší sviatok v roku, Vianoce? :)

Čauko :)
1. Ide to dobre, teraz mám celkom veľa inšpirácie, pracujem na nejakých nových veciach, však čitatelia zistia :)
2. Hral som tam od jeho spustenia až po spustenie migrácie... účet čo mám na Texase som si vypracoval práve na svete 4 :)
3. Určite, kto by sa netešil ? :D Rodina, darčeky, nezabudnuteľná a nenapodobniteľná atmosféra... :)

Ahoj,

Máš nejaké domáce zvieratko?
Koľko máš rokov?
Páči sa ti nová verzia?
Prečo mi neodpovedáš na SS ? :D

1. Kedysi som mal rybičky, ale teraz nemám nič :)
2. Nóóó... možno to niekoho prekvapí, ale 13 (a nehanbím sa za to ! :D ) :D
3. Ako každá iná verzia, má fúru dobrých vecí v sebe (mapka, minimapka, herné skratky), ale má aj svoje mínusy (u mňa osobne to sú tie práce)...
4. Lebo som ju ešte neprečítal :p

1. myslis ze jedneho dna svoju poviedku upravis do kniznej podoby? (alebo inu poviedku, iny roman?)
2. keby si bol adminom na fore, daval by si ban tak casto ako tu v hre v OT? :--)
3. si zazrany hrac TW ?
4. Co sa ti v update pacilo najviac?
5. tvoj najvacsi uspech v TW? (vec v inventary, duel, hocico)

1. Už ma to napadlo, dokonca som si predstavoval, ako by to vyzeralo, ale myslím, že to zostane iba v takejto podobe (i keď... človek nikdy nevie :)) :)
2. :--) Myslím, že nie... ale ak by ste boli veľmi zlý a ja by som mal zlý deň,... :D ale nie, nedával :)
3. V poslednom čase (vlastne keď bola aktualizácia na 2.0) ma to akosi prestalo baviť, ale opäť ma to chytá... dalo by sa teda povedať že áno :)
4. Mapka :)
5. No... neviem si vybrať, ale tak napríklad keď som bol na SK4 prvý v obchodovaní a pravidelne som nachádzal Bowieho nože a pod. a raz - pevne verím, že sa mi to podarí - keď pozbieram na Texase (môžete prispieť ! :D ) všetky svietiace zbrane, tak to bude úžasný pocit :) A teraz som si spomenul na jeden duel, keď ma istý hráč riadne ,,dával dole" a náhodou, keď som mal asi tak 1500 HP dole a on asi 200 HP, sa mi podarilo ho dať do kómy a získať cca 5000 $ :D to bolo tiež pekné :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore