Výstavba cirkusu

Dobrý deň.
Opäť píšem ohľadom stavby cirkusu. Je to naozaj nedostatočné a zachvíľu postavené. O produktoch ani nevravím. Stále sa na centrále nepohli?
Prikladám aj oznámenie. Skoro 3k bodov z 50k za hodinu stavby.
[report=676119263baf23843c]Oznámenie z práce: Stavba cirkusu[/report]
 

Crony

Člen tímu
Dobrý deň.
Opäť píšem ohľadom stavby cirkusu. Je to naozaj nedostatočné a zachvíľu postavené. O produktoch ani nevravím. Stále sa na centrále nepohli?
Prikladám aj oznámenie. Skoro 3k bodov z 50k za hodinu stavby.
[report=676119263baf23843c]Oznámenie z práce: Stavba cirkusu[/report]
Bol upravený čas začiatku, na náhodný, to bola prvá implementovaná zmena a ďalšie sú plánované v priebehu nasledujúcich mesiacov.
 
Skôr by ma zaujímalo, že prečo, keď som došiel na Texas o 5:05 ráno, tak už boli produkty plné a vystavaný bol na 52%.....Veď nový update bol, že naskočí behom 5:00-23:00 a deň predtým isto nenaskočil a za 5 minút nereálne vystavať na 52%, takže otázka znie...Kde udělali soudruzi z NDR chybu?

 
Ja by som tiež niečo dodal k cirkusu.
Neviem či sa mi to len zdá alebo sa nejako vytratili z cirkusu zberateľské obrázky ? teraz asi 4 dni po sebe som ich tam nevidel.

Veľa hráčov stále nemá kompletnú zbierku tak za mňa by sa mohla zvýšiť šanca a získanie týchto obrázkov.
 
Náhodný čas začiatku je úplná zbytočnosť, teraz budeme čakať zas niekolko mesiacov že spravia nejakú nepodstatnú zmenu.....fakt nerozumiem čo je ťažké na tom zdvojnásobiť alebo strojnásobiť počet potrebných produktov a bodov stavby. Fakt je to také ťažké?
 
S tymi obrazkami neporiešime nič ? Včera som tam zahliadol prvykrat tie obrazky. Veď to nie je šanca to získať tie zbierky.
 
Hore