Všetko dobré sa raz skončí

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Characters.png

Milí hráči,

ako sa hovorí, nič netrvá večne a všetko dobré sa raz skončí a ja Vám žiaľ dnes musím oznámiť jednu smutnú správu.

Možno ste si už všimli, že Vás v tomto svete nie je už toľko, ako kedysi dávno, počet hráčov sa neustále znižuje, čo sa však nedá povedať o našich nákladoch.

Nebudem Vás zbytočne naťahovať, po veľmi dlhom rozhodovaní sme sa rozhodli, že svet žiaľ navždy uzavrieme a to dňa 13. decembra 2012 (v priebehu toho dňa, presný čas upresníme).

V hre je možnosť presunúť postavu na iný svet, bol by som veľmi rád, keby ste to využili a pokračovali v hre na inom svete, presúvať sa dá do sveta Texas (svet, kde nie sú aktivované všetky Prémiové možnosti) alebo do svetov Arizona a Buffalo (svety s kompletnými Prémiovými možnosťami). Alebo ak chcete začať od začiatku, len pred nedávnom začal nový svet California, v ktorom ste všetci vítaní.

Pre prípadné otázky môžete kľudne využiť túto tému, nechám ju otvorenú.
 

DeletedUser

Hosť
Hm a co hraci co su na vsetkych svetoch? Ti sa nemaju kam presunut :( A inac kedze California zacala pred nedavnom, nemal by byt povoleny presun zo starych svetov na tento, tot moj nazor.
 

DeletedUser

Hosť
presun

-Mam otázku ohladom toho, že ak sa nepresuniem na iny svet moj učet na svete 2 bude zmazany ?

-ak sa presuniem na texas možem stamadial na Arizonu ?

+ ešte jedna otazka,možno uš aj na nu viem odpoved ale predsa.Po prichode udpade 2.0 sme investovali do vystavby pevnosti nemale prostredky,či kopec produktov a teraz prišla sprava že svet konči.čo stým?
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Hm a co hraci co su na vsetkych svetoch? Ti sa nemaju kam presunut :( A inac kedze California zacala pred nedavnom, nemal by byt povoleny presun zo starych svetov na tento, tot moj nazor.

Presunúť sa dá do dvoch 3 svetov, takže si dotyčný musí jednoducho vybrať, ak chce. Inak to žiaľ nejde, Buffalo sa zatiaľ nebude otvárať pre presuny, takže sú len dva.

California je úplne nový svet, tam sa presun postavy nezapne určite.

-Mam otázku ohladom toho, že ak sa nepresuniem na iny svet moj učet na svete 2 bude zmazany ?

-ak sa presuniem na texas možem stamadial na Arizonu ?

+ ešte jedna otazka,možno uš aj na nu viem odpoved ale predsa.Po prichode udpade 2.0 sme investovali do vystavby pevnosti nemale prostredky,či kopec produktov a teraz prišla sprava že svet konči.čo stým?

1. Áno, bude zmazaný, resp. zrušený.
2. Nie, presúvanie je možné len jednosmerne. Z Texasu alebo Arizony sa momentálne nedá ďalej presunúť.
3. Žiaľ, je to smutné, ale nič sa s tým nebude robiť. Mrzí ma to, že ste už minuli produkty a čas, ale toto sa nedalo predvídať, nemohli sme vám dopredu napísať, že tak teraz po update nestavajte pevnosti. Ale teraz, keď to už viete, tak nedoporučujem míňať produkty, nebudú vám vrátené alebo podobne.
 

DeletedUser

Hosť
Linteo a otazocka, je povolene sa tu na fore dohodnut s hracmi, ktori sa mozu presunut, ze by mi preniesli nejake vzacne veci? Dakujem.
 

Deleted User - 4

Hosť
Jasne, to už je na vás. Len pozor na to, lebo ak sa dotyčný hráč rozhodne, že si tie veci nechá, nemôžeme s tým nič urobiť, nesťažujte sa potom.
 

Deleted User - 4

Hosť
Poteším vás, po rozhovore s Innogames sme sa rozhodli aktivovať možnosť presunu postavy aj do sveta Buffalo.
 

DeletedUser9245

Hosť
ktore svety budu vlastne fungovat? a ten kto chce preniest postavu nech mi napiše a ja mu dam všetky dolače zo svetov ktore sa budu rušit lebo hram všetky
 

DeletedUser

Hosť
Hm, keby si lepšie čítal tak to tam nájdeš, bolo to tam napísané. Budú fungovať tieto svety: Texas, Arizona, Buffalo a teraz novootvorený svet California :) :howgh:
 

DeletedUser9245

Hosť
hm bolo tam pisane len o presuvani nie o zrušeni svetov takže 2 3 4 5 konči? nonebudem ich hrat mesiac to sa neoplati kto chce dolare z tychto svetov nech sa ozve cez spravu ukončim ich
 

DeletedUser

Hosť
zda sa mi to nefér ten kto hrá na vsetkyc svetoch dlhe roky,napr 3,4 a teraz pride o vsetku snahu? zase ziadna kompenzacia...ako pri pevnostiach zo stareho sveta...Je mi z toho na smiech/plač?!
neskutočne...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore