Všetko dobré sa raz skončí

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7779

Hosť
ak zrusim teraz postavu na texase, mozem potom presunut postavu napriklad zo sveta 4? ja len nie ze teraz zrusim a potom to nepojde. dakujem.

No, ak to chceš spraviť tak že si zmažeš postavu na Texase a potom si postavu zo Sveta 4 presunieš postavu na Texas, tak to by sa malo dať.
 

DeletedUser

Hosť
No, ak to chceš spraviť tak že si zmažeš postavu na Texase a potom si postavu zo Sveta 4 presunieš postavu na Texas, tak to by sa malo dať.

keď musíš všade komentovať, tak si aspoň over, čo píšeš medzi migráciami musí byť 90 dní, takže tak ... v druhej téme linteo písal, že sa majú s tým obrátiť na support, a uvidia, čo sa s tým dá urobiť ...
 

DeletedUser7779

Hosť
Och chlapče, už zase, som mu chcel pomôcť. :ehmehm: Najprv si proti mne, potom mi pomáhaš, a nakoniec si zase proti mne, sa rozhodni čo chceš, mohli by sme s tým prestaň. Je to trápne.
 

DeletedUser

Hosť
Och chlapče, už zase, som mu chcel pomôcť. :ehmehm: Najprv si proti mne, potom mi pomáhaš, a nakoniec si zase proti mne, sa rozhodni čo chceš, mohli by sme s tým prestaň. Je to trápne.

no keď nevieš, tak radšej buď ticho, lebo narobíš viac škody ako úžitku, nikdy som nebol s tebou ... to, že som ti poslal dve stránky nemení môj pohľad na teba ...
 

DeletedUser7779

Hosť
Tak si mi nič posielať nemal... aj predtým som písal, a nič si o mne nepísal, tak ešte raz, rozhodni sa čo chceš.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
takze teraz ako?! akych 90 dni!!! ??

ked si zrusim postavu na Texase teraz za 5 dni ked sa zrusi si tam neviem preniest postavu zo sveta 4?!
 

DeletedUser

Hosť
No, ak to chceš spraviť tak že si zmažeš postavu na Texase a potom si postavu zo Sveta 4 presunieš postavu na Texas, tak to by sa malo dať.

cowboy ma pravdu podla mna tako sa to da... to o com píše:
keď musíš všade komentovať, tak si aspoň over, čo píšeš medzi migráciami musí byť 90 dní, takže tak ... v druhej téme linteo písal, že sa majú s tým obrátiť na support, a uvidia, čo sa s tým dá urobiť ...

je blbost takto to funguje len pri zmigrovanych postavach ze ked uz postavu co tam mas je migrovana musis cakat 90dni aby si mohol na ten svet preniest dalsiu po zmazani starej samozrejme
 

DeletedUser7779

Hosť
Tak sprav toto čo so ja písal alebo napíš na support.
 

DeletedUser

Hosť
cowboy ma pravdu podla mna tako sa to da... to o com píše:


je blbost takto to funguje len pri zmigrovanych postavach ze ked uz postavu co tam mas je migrovana musis cakat 90dni aby si mohol na ten svet preniest dalsiu po zmazani starej samozrejme

To som aj myslel pytal sa ze ci ked zmaze postavu na texase bude moct na texas migrovat zo sveta 4
 

DeletedUser

Hosť
to aj mna zaujima, cize by to mohol vysvetlit niekto zo supportu ako to je. dakujem.

tak som cital, co pisal Linteo.

Ak už mám nejakú postavu vo svete, kam chcem presunúť inú svoju postavu z iného sveta, môžem ju zrušiť (dať ju zmazať) a potom tam tú postavu presunúť?
Presne tak, len treba počítať s tým, že zrušenie postavy trvá zopár dní.
Po zrušení postavy (zmazaní účtu v danom svete) je možné tam presunúť svoju postavu z iného sveta.


ja som este nepresuval, cize by to malo byt v pohode. len neviem kolko presne trva zmazanie postavy??? :neisty:
 

DeletedUser7779

Hosť
Ako Linteo písal "zopár dní", ja by som počkal takých, 5 dní, viac si myslím že to nebude.
 
Narobili ste v tom riadny chaos, nie som z toho o nič múdrejší...

Hrám svety 2, 4 a 5. Chcel by som si zo svetov 4 a 5 preniesť na Arizonu produkty a peniaze, potom sa tam natrvalo usadiť s panáčikom zo sveta 2 a ja sa pýtam, či je to reálne, či sa to dá kvôli obmedzeniam stihnúť, ak áno, ako mám postupovať.

Ak nie, nájde sa tu ešte niekto, kto by mi samozrejme za odmenu peniaze a produkty z týchto svetov preniesol?

Ďakujem :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Narobili ste v tom riadny chaos, nie som z toho o nič múdrejší...

Hrám svety 2, 4 a 5. Chcel by som si zo svetov 4 a 5 preniesť na Arizonu produkty a peniaze, potom sa tam natrvalo usadiť s panáčikom zo sveta 2 a ja sa pýtam, či je to reálne, či sa to dá kvôli obmedzeniam stihnúť, ak áno, ako mám postupovať.

Ak nie, nájde sa tu ešte niekto, kto by mi samozrejme za odmenu peniaze a produkty z týchto svetov preniesol?

Ďakujem :)

To či si to vieš preniesť to, to neviem, ale viem že sa nedá, aby to preniesol niekto miesto teba. :eezmurk:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore