Všetko dobré sa raz skončí

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7779

Hosť
Narobili ste v tom riadny chaos, nie som z toho o nič múdrejší...

Hrám svety 2, 4 a 5. Chcel by som si zo svetov 4 a 5 preniesť na Arizonu produkty a peniaze, potom sa tam natrvalo usadiť s panáčikom zo sveta 2 a ja sa pýtam, či je to reálne, či sa to dá kvôli obmedzeniam stihnúť, ak áno, ako mám postupovať.

Ak nie, nájde sa tu ešte niekto, kto by mi samozrejme za odmenu peniaze a produkty z týchto svetov preniesol?

Ďakujem :)

Toto sa asi nedá, budeš musieť si to preniesť tak, že budeš môcť ísť s postavou zo Sveta 2 na Arizonu, ale bez tých produktov a peňazí zo Sveta 4 a 5, ale možno sa to dá, pre istotu napíš na hernú podporu, skús sa dohodnúť alebo spýtať, či sa to dá.
 

DeletedUser

Hosť
To či si to vieš preniesť to, to neviem, ale viem že sa nedá, aby to preniesol niekto miesto teba. :eezmurk:


preco by mu to niekto zo sveta 4 a 5 nemohol preniest?

ved to preda za min cenu niekomu, kto sa tam tiez stahuje, a ked potom pride s postavickou zo sveta 2 tak to od dotycneho kupi naspet. Otazka je ci najde niekoho kto sa tam tiez stahuje a aby mu to ten zas predal naspet...





Najlepsie je sa naozaj spytat hernej podpory, lebo vsetko co ti tu my poradime su len nase dohady...
 

DeletedUser4096

Hosť
svet 5

ani sa nedivím,že sa tento svet zruší...zachvílku zrušíte aj ostatné lebo tá "nová verzia" to celé pokazila!!:grrr:
 

DeletedUser7779

Hosť
To nepokazila nová verzia, tieto svety chceli zrušiť ešte dávno pred verziou 2.0, no ale až teraz sa rozhodli že zrušia tieto svety. Verzia 2.0 nie je až taká zlá, časom by si si na ňu určite zvykol. A keď už tak, využi tú možnosť, a presúň sa niekde...
 

DeletedUser

Hosť
preco by mu to niekto zo sveta 4 a 5 nemohol preniest?

ved to preda za min cenu niekomu, kto sa tam tiez stahuje, a ked potom pride s postavickou zo sveta 2 tak to od dotycneho kupi naspet. Otazka je ci najde niekoho kto sa tam tiez stahuje a aby mu to ten zas predal naspet...

je to proti pravidlám migrácie. Môžeš si preniesť postavu, nie prenášať si k nej produkty peniaze atď... Bodka, koniec, ak mi neveríte prečítajte si tému kde bola migrácia predstavená
(áno, bolo tam napísané aj to, že sa žiadne svety rušiť nebudú ale okrem toho tam je všetko pravda :D )
 

DeletedUser4451

Hosť
je to proti pravidlám migrácie. Môžeš si preniesť postavu, nie prenášať si k nej produkty peniaze atď... Bodka, koniec, ak mi neveríte prečítajte si tému kde bola migrácia predstavená
(áno, bolo tam napísané aj to, že sa žiadne svety rušiť nebudú ale okrem toho tam je všetko pravda :D )

Laki toto je to jedine co moze povolit za to co spravili, nie je to prijemne zrusit svet hracom, ktorí tu dreli niekolko mesiacov dokonca rokov a mozno nemaju moznost preniest postavy lebo hraju aj na texase arizone a buffale
 

DeletedUser

Hosť
Mne je to jasné, ja nehovorím, že s tým súhlasím... Len proste píšem, že to tak je
 

DeletedUser

Hosť
mohli by to povolit (alebo nech sa hrac dohodne s niekym a nech oni privru oci) lebo predsa nemigruje zo srandy ze ha, vyskusam si iny svet, ale z nutnosti ze sa ten stary svet komplet rusi....
 

DeletedUser

Hosť
Liento udelali jse to tuplne na ***** protoze vy ste tu hru tedko uplne celou znicili hraju to od te doby ta byli jenom dva svety a tedko je jich strasne kdyby byli jenom ty dva svety tak je to vsechno v poradku byli by plne a ne jak jste to udelali vy !! uplne ste to znicili !!
 

DeletedUser7779

Hosť
Liento udelali jse to tuplne na ***** protoze vy ste tu hru tedko uplne celou znicili hraju to od te doby ta byli jenom dva svety a tedko je jich strasne kdyby byli jenom ty dva svety tak je to vsechno v poradku byli by plne a ne jak jste to udelali vy !! uplne ste to znicili !!

Aké svety máš na mysli?
 

DeletedUser

Hosť
Presun na svet 1

Na svete 2 mam postavu, no kvoli planovanemu zruseniu svetu 2 som chcel prejst na svet 1, kde preslo vela mojich spojencov z aliancie, no teraz som zistil, ze presuvat sa da len na svety okrem 1.
Akonahle bolo mozne vyuzit presun na iny svet, nevyuzil som ho, lebo z toho, co o tom pisali bolo zrejme, ze ta moznost presunu sa bude dat vyuzit stale, tak som si povedal, ze pockam. Ked som sa dozvedel, ze sa bude svet 2 rusit, neostavalo mi nic ine, len sa presunut na iny svet a pochopitelne som chcel ist na ten svet, kde mam spojencov, cize na svet 1. Moja otazka teda znie: preco sa zrusila moznost presunut sa na svet 1? To teraz budem musiet bud zacinat odznova (aj ked mi postava zostane, nebudem na inom svete nikoho poznat) alebo skoncit?
 

DeletedUser4451

Hosť
Na svet 1 sa da stale presuvat ak tam postavu este nemas.. len sa vola Texas
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore