Všetko najlepšie Linteo

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4451

Hosť
chlapik ty si chystaj dalsi odpocinok na tomto fore.. boze :D:D:D

Jou Linteo vsetko najlepsie prajem ti vsetko dobre, aby si nas posluchal, mozno budeme aj my teba, aby si moc nepil a neposielal mi zle body v hre zo supportu..

Inak ten tvoj nick je nahoda ? Lebo Linteo vreckoviek som vysmrkal miliardy ked som bol chory :D
 

DeletedUser

Hosť
Všetko dobré, všetko modré, žiadne hardcore a málo problémov na fóre
- by eSprit.

Angel teraz si ho zneuctil
 

DeletedUser

Hosť
síce neskoro, ale predsa... Happy Birthday náš kapesník každodenný :) želám veľa šťastia no hlavne málo spamu tu na fóre :p
 

DeletedUser3753

Hosť
Správy v profile alebo súkromné správy nič? :xdxdxd: Keby chcel každý niekomu na tomto fóre blahoželať k narodeninám, tak by to tu mohli zavrieť. :D

pokiaľ ťa nemá medzi priateľmi, tak mu nepošleš na fóre nič :)

a myslím, že Linteo je špecifický prípad na fóre, takže neva, keď sa mu raz za rok pogratuluje verejne :D
 

DeletedUser

Hosť
linteo je najlegendárnejší cowboy divokého západu, takže si zaslúži trošku pocti!

cow_rev.jpg
veľa dobrého
 

DeletedUser

Hosť
Mam pocit ze mu nejde pisat an PM ani Spravu do profilu tak o com tocis ? To mu mame zablahozelat vsetci na support a zaspamovat to tam ? omg sa uvedomte co piste..
a ani s tym druhym nemas pravdu, nejakemu megakyleeer35184 by som nezakladal temu ani ja ale linteo je tu hl.admin a patri sa mu zablahozelat si myslim, mas pocit ze micho chce za zalozenie temy 600 nuggetov alebo co ?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore