Vaše nápady a InnoGames

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Milí hráči, určite ste si viacerí všimli, že tento rok nebolo veľa nápadov od vás hráčov, ktoré by sa pridali do hry.

Chcel by som vám v skratke vysvetliť, prečo to tak bolo. V polovici roka došlo zmene celého vývojárskeho tímu, pričom sa tak stratilo dosť veľa znalostí o hre.
Taktiež sme sa prevažne sústredili na nové veľké funkcie, ako sú dobrodružstvá, takže na vaše nápady nám žiaľ neostalo veľa času.
Ale môžem vám už teraz napísať, že na budúci rok to bude určite lepšie.
Náš nový tím je veľmi motivovaný a štruktúrovaný.
V roku 2015 sa budeme viac zameriavať práve na vaše nápady, viac vylepšovať funkcionalitu hry, hlavne čo sa týka zjednodušenia ešte stále zbytočne komplikovaných vecí.

Sme vždy radi vašim nápadom na zlepšenie hry, či akejkoľvek reakcii na zmeny, novinky, vaše postrehy a kritiku, pokračujte v tom prosím.
 

DeletedUser

Hosť
určite do dobrodružstiev by som dal poker s west peniazmi, alebo nejaky hazard.. bolo by to perfektne vylepšie hry, a vyplnenie času pri čakaní na ďalšiu prácu, a myslím že viacero hráčov by so mnou súhlasilo

ďalej stávkovanie, ak by to bolo reálne na uskutočnenie:D napríklad kto vyhraje boj o pevnosť atď :D
 
určite do dobrodružstiev by som dal poker s west peniazmi, alebo nejaky hazard.. bolo by to perfektne vylepšie hry, a vyplnenie času pri čakaní na ďalšiu prácu, a myslím že viacero hráčov by so mnou súhlasilo

ďalej stávkovanie, ak by to bolo reálne na uskutočnenie:D napríklad kto vyhraje boj o pevnosť atď :D

Poker tu už bol :) Nebol oň veľký záujem, tak ho zrušili, či to bolo tým, že sa o nič vlastne nehralo, alebo tak všeobecne, neviem...
Zrejme nechcú podporovať hazard v online hrách :) A myslím, že je to správne;

Inak padlo veľa zaujímavých nápadov, čo sa ešte nevyužili, hlavne čo z minulosti spomeniem, tie rôzne tvary pevností, veci s trhom, aby sa nekradlo, dokončenie Awesomie, aby slúžila na výberové boje, železničná trať miesto cesty koňom, útoky na mestá atď... :)
 

DeletedUser3733

Hosť
To sa INNO nejako zavčasu spamätáva, že treba brať viac do úvahy nápady hráčov, ktorý hru hrajú a nie len samotné nápady hŕstky ľudí vo vývoji.
Nápadov na zlepšenie hry je tu tak veľa, že ak by si dal niekto z vývoja (hocikto z inna) tú snahu, prelúskať sa fórom, mali by materiálu aj na komplet nový The West.
Bohužiaľ odozva Inna bola väčšinou mizerná a veľa (z môjho pohľadu) dobrých nápadov neprešlo.

PEVNOSTI
Pevnosti sa od svojho vzniku vôbec nezmenili (aspoň ja som si nevšimol nejakú výraznejšiu zmenu, iba úprava vzorcov), skôr ako tu bolo spomenuté sú ikonky rovnaké, tým pádom mätúce a aj samotný náhľad na pevnosti by mohol byť viac rozdielny.

1, zmena vzhľadu
Viem si predstaviť oveľa krajšie rozlíšenie pevností, nechápem prečo napr. malá pevnosť vyzerá stále nedostavaná, tak ako aj stredná, však veľkosť pevností sa dá rozlíšiť aj inak, tu je to dosť odfláknuté, proste rovnaký vzhľad pre 3 budovy.
Ja by som volil skôr grafiku tak, aby budovy boli dostavané.

2, pestrejšia ponuka
Čo sa týka samotného boja, až na vzorce žiadna zmena, žiadne nové budovy v pevnosti, žiadne iné možnosti okrem boja samotného.
Minimálne by som do bojov pridal poškodzovanie budov po boji (stavitelia by mali opäť prácu + oživenie hry), útoky indiánov (ktoré mali byť v hre samozrejmosťou, aj tu by nastalo poškodenie budov), pridanie rôznych barikád, palisád prípadne jednorázových zbraní, ako delá a guľomety, ktoré by sa dali zakúpiť napr. v shope za peniaze/UPD/nugetty.
Proste čím lepšia vec tým by bola drahšia, napr. zátaras pre obranu by stál 100.000 $/200 UPD/100 NUG šiel by z mestskej kasy, znižoval by šancu na zásah útočníkom, útočníci by mali pre zmenu nejaký zákryt s rovnakou funkciou, ktorý by napr. zvýšil šancu na zásah brániaceho hráča.
Tieto veci by sa kúpili pred bojom a rozmiestňoval by ich napr. zakladateľ mesta (prípadne nová hodnosť generál).

3, nová hodnosť
V meste by sa pri kase objavila aj kolonka pre UPD a NUGETTY, kde by ich hráči ľubovoľne vkladali (určite nieje ťažké do hry takéto niečo zapracovať a sú tu aj NUG, čo by inno malo zaujímať), kupovať by ich mohol zas len hráč s novou hodnosťou generál (určite by sa tam táto hodnosť mohla pridať)

TRH
Tu sa nebudem rozpisovať, je tu množstvo návrhov, (možno pridám linky).
Spomeniem len to hlavné, ako zaheslovaný predaj a čo sa týka trhu, tak sa stačí pozrieť na script z dielne TW-DB týmu, je tam asi všetko čo by mal trh mať.

ŽELEZNICA
Určite by každý hráč prijal tento návrh, ako tu na fóre bol prezentovaný

KOZMETICKÉ ÚPRAVY
Toto som pridával dávnejšie, no žiadna odozva:
http://forum.the-west.sk/showthread.php?p=315356#post315356

Vecí ktoré by sa mohli vizuálne v hre je oveľa viac

Posledne ma pobavil "kôň" z nového setu dňa mŕtvych, ktorý vyzerá ako osol tie krásne dlhé, špicaté ušiská :xdxdxd:
1581ssl.jpg



Zatiaľ ma napadlo len toto, je tu toho ale ešte dosť, som zvedavý na nový multiplayer.


Tak ešte doplním:

VECI ČO CELKOM NECHÁPEM
Toto sú veci, ktoré mi nejako nejdú do hlavy
http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=22226

S týmto ale nepočítam, že by sa to zmenilo
http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=21872&highlight=boje+pevnosti

INÉ
http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=16197
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore