Pokec Valentín 2019 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
roses.png


Miesto pre diskusiu o hernej udalosti Valentín 2019, vaše názory, postrehy a podobne.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ako sa vám páči táto herná udalosť? Čo hovoríte na nové súpravy? Je niečo, čo je zlé, čo sa vám nepáči, alebo je niečo ozaj dobré, čo sa vám naopak veľmi páči, píšte, diskutujte...

Ak zase nič nenapíšete, ako minulý rok, nemám im čo preposlať a nikdy sa InnoGames nedozvie, aký je váš názor...
 
Nebolo by od veci vyhodiť z Valentínskeho kolesa obálky s dolármi. Predsa len pri dnešných cenách dostať 5k dolárov je ako dostať nič, o 1k obálkach nehovoriac. Mohlo by sa to nahradiť napr. zelenými UPD obálkami. 25 UPD nie je nič extra, ale furt lepšie ako 1k dolárov. Alebo aj niečo iné tam dať, nech napíšu aj ostatní hráči. Myslím, že nie som jediný, kto by bol za takú zmenu.
 

DeletedUser3733

Hosť
Nebolo by od veci vyhodiť z Valentínskeho kolesa obálky s dolármi. Predsa len pri dnešných cenách dostať 5k dolárov je ako dostať nič, o 1k obálkach nehovoriac. Mohlo by sa to nahradiť napr. zelenými UPD obálkami. 25 UPD nie je nič extra, ale furt lepšie ako 1k dolárov. Alebo aj niečo iné tam dať, nech napíšu aj ostatní hráči. Myslím, že nie som jediný, kto by bol za takú zmenu.

Súhlasím, buď zelené obálky alebo 250 sŕdc resp. čiastku ktorú by Inno uznalo za vhodné.
 

Deleted User - 4

Hosť
Preposlal som ďalej.

A čo hovoríte na nové súpravy? Silné, slabé, dobré, zlé?
Ako sa vám páči Valentínska séria úloh?
Čo hovoríte na postup, čo sa týka rýchlosti získavania komunitných odmien pre svet? Roky predtým ste písali, že to bolo moc rýchle, a čo teraz?
Ako sa vám páčia osobné odmeny?
A čo Zimný výpredaj? Páčila sa vám 50% zľava? A čo hovoríte na truhlice v zľave? Dobré alebo o ničom?
 
Suprava z tocenia dobra iba na nove svety kto nema millera, suprava za srdiecka iba zbrane dobre na produkty, uloha so spankom cez tombolu ako vzdy otravna, tie komunitne odmeny je myslim si jedno ako dlho sa budu plnit, nic to nezmeni, osobne odmeny v pohode az na zbytocnu unikatnu truhlicu, z ktorej padne vec za 20 k, ktoru predam dedovi a tie grafiky pre avatara, ten vypredaj bol fajn, osobne som kupil 2 napoje na reskill, ale truhlice onicom, kazdy kto vtedy hral tie supravy ma, no par vynimiek, co vtedy nehrali a su zberatelia uvita tie supravy ako aj truhlice s nimi, tolko moj nazor
 
A čo hovoríte na nové súpravy? Silné, slabé, dobré, zlé?
Ako sa vám páči Valentínska séria úloh?
Čo hovoríte na postup, čo sa týka rýchlosti získavania komunitných odmien pre svet? Roky predtým ste písali, že to bolo moc rýchle, a čo teraz?
Ako sa vám páčia osobné odmeny?
A čo Zimný výpredaj? Páčila sa vám 50% zľava? A čo hovoríte na truhlice v zľave? Dobré alebo o ničom?
Nové súpravy pre nových hráčov určite veľmi pomôžu, starším hráčom skôr len do zbierky až na tie zbrane ktoré majú dobrý bonus na hľadanie produktov. Valentínska séria úloh mi prišla dosť slabá ako skoro všetky nové úlohy kde len porobíte pár hodín práce, nahádžete kvantum surovín a úloha je hotová, netreba nad tým rozmýšľať ani remeslo, boje o pevnosti, duely či dobrodružstvo sa veľmi nevyužíva čiže pre mňa osobne nuda ale väčšine to asi vyhovuje a predpokladám že odmena za túto úlohu je predzvesťou predajnej akcie za nugety niekedy po tombole keďže fakt neviem načo by nejakému hráčovi boli samostatne nejaké karty ako produkt. Komunitné odmeny sa získavajú veľmi rýchlo ale to je myslím nepodstatné lebo tie odmeny nestoja za toľko práce žeby to bolo treba zbierať celú tombolu ( unikátna drahocenná truhlica by sa už nemala dávať do žiadnej tomboly lebo z nej málokedy padne svietivá vec a aj keď padne svietivka v podstate na trhu už nemá skoro žiadnu cenu to už radšej truhlica energie alebo balíček zdravia niečo čo proste hráč skôr využije do bežného hrania, a posilnenie šťastia tiež nepoužiteľné keďže človek si vie dať vyrobiť medovinu ako náhradu ak nápoj tak radšej na xp alebo suroviny...obálka, úspech a zafarbené rieky sú fajn ). Osobné odmeny všetky super až na unikátnu drahocennú truhlicu. Výpredaj je výborná vec len po vianociach sú skoro všetci hráči čistý jak ľalia a UPD nemajú čiže ak by si chcel hráč poriadne nakúpiť musel by siahnuť po nugetoch. V podstate ja som s tombolou spokojný taká v pohode jediná vec ktorej nechápem je a mohli by to do budúcna zmeniť je že prečo na haloween človek za 1nug nakúpi 60 kvetov a na valentínskej za 1nug len 16 sŕdc keďže z princípu fungovania tomboly je skoro rovnaká mala by byť rovnaká aj cena čiže 1nug=60 sŕdc.
 

DeletedUser6745

Hosť
Ako sa vám páči Valentínska séria úloh?

Úloha fajn, ale dúfam, že z nej nespravíte opakovateľnú. Počas každej hernej udalosti mi vybehne XY opakovateľných úloh a vždy pridáte aj nejaké nové. A ďalší rok mi vybehnú tie čo teraz + tie, ktoré boli teraz ako nové + zas nejaké nové, ktoré vymyslíte. Zdá sa mi to až príliš
 

DeletedUser9798

Hosť
Ahojte
Mam problem so seriou uloh Secret Love
Ako posledne som robil nieco taketo
[report=228408422c489a6a4f]Duel proti banditovi: Gaveston vs. El Capitano[/report]
a odvtedy sa mi uz nezobrazuje ziadna uloha
 
Chcel by som sa opytat, aj ked neviem, ci som v spravnej teme (ak nie, prepacte za SPAM) . Po ziskani 180k srdc som sa tu docital, ze bude za dalsie ziskane srdcia, moznost ich zamenit za UPD , viete mi povedat, ako to funguje, kolko srdc za kolko UPD a akou formou to prebieha ? Dakujem za presne odpovede .
 

DeletedUser10989

Hosť
ak nič nezmenili, tak za každých 5k sŕdc nad 180k dostaneš automaticky do inventáru červenú obálku(50 upd)
 
Linteo taká otázka, tie oznámenia o komunitných odmenách čo stále chodia, mne aj reálne znovu pripísalo tie odmeny na nejakých svetoch :D
 
Naposledy upravené :
Zdravíčko,

bola tu predajná akcia kde sa dali zakúpiť truhlice so setmi z predchádzajúcich rokov hernej udalosti Valentín.

Boli tam všetky sety až na jeden, amorov set tam nebol... Chcel by som sa teda spýtať či sa nedá navrhnúť alebo dať do shopu aj amorova truhlička.

Predsa je to tiež truhlička so setom na valentína :)

Vďaka za akúkoľvek odpoveď.
 

Deleted User - 4

Hosť
To je dobrý nápad, prepošlem ho vyššie.

Do tejto Valentínskej sa to asi nestihne pridať, ale skúsim im napísať, či by sa nespravila predajná akcia, kde by sa to dalo kúpiť alebo, či by to nemohla byť ako odmena v Awesomii, prípadne v nejakej súťaži :)
 
Hore