Pokec Valentín 2019 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Chcel by som sa spýtať či by sa nedala dať aj tento rok amorova truhlica do shopu za UPD/NUGG cez event Valentína. Možno by tam mohli byť aj truhlice ako napr. Valentína, amora, milovníkova, rómeova, john rolfeho atď. Alebo či sa nedajú spredajniť aby sa dali aspoň nejako znova získať :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Môžem im to preposlať, ale asi to tento rok nebude, pretože Amorova/Valentínova/Rómeova súprava sa teraz objavila v snehových guliach. Ale uvidíme, možno prekvapia na Valentínsku udalosť.
 
Ďakujem.

Práve preto ma to napadlo, že bolo to v snehových guliach tak by mohli dať aj za UPD/NUGG :) ja len tak či náhodou :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďakujem.

Práve preto ma to napadlo, že bolo to v snehových guliach tak by mohli dať aj za UPD/NUGG :) ja len tak či náhodou :)


Podarilo sa, špeciálne na tvoju žiadosť máš možnosť si kúpiť v tomto výpredaji aj spomenuté truhlice a aj Amorovu truhlicu :)
Pôvodne tam byť nemali. Dúfam teda, že tentokrát už to nezmeškáš :zmurk:
 
Ďakujem veľmi pekne, no stihol som to konečne mám po 5 rokoch na delaware amorov set :D som spokojný :)

A fajn je že dali aj ostatné valentín súpravy, aj tie som doplnil lebo niečo chýbalo :D
 
Hore