Pokec Valentínska súťaž 2021 - Diskusia

Linteo

EX CM
Ahojte kovboji a kovbojky,

v tejto téme sa môžete pýtať vaše otázky a zdieľať s nami vašu spätnú väzbu ohľadom Valentínskej súťaže!

Prosíme vás, nezdieľajte tu zadania jednotlivých hier a správne odpovede, viedlo by to k vašej diskvalifikácii.

S priateľským pozdravom,
Váš The West Tím

Treba :D Je to na princip sudoku sa da povedať, nemôžeš mať v riadoch tie iste,,, Máš to tam napísane :)

Bude možnosť si po skončení súťaže prezrieť memečka všetkých súťažiacich ktorí poslali príspevok do 3. súťaže?

Linteo

EX CM
Bude možnosť si po skončení súťaže prezrieť memečka všetkých súťažiacich ktorí poslali príspevok do 3. súťaže?
Bude to možné, všetky príspevky budú zverejnené po skončení :)

Hlavne nezabudnite, obrázky treba vložiť priamo sem na fórum, nie ako odkaz, ktorý vedie na inú stránku. Ak s tým potrebujete pomôcť, napíšte sem.

Ja sa chcem spýtať, že ako to budete vyhodnocovať, keď niekto vytvorí viacej obrázkov? Vyberiete ten jeden najlepší z príspevku daného hráča, alebo to budete brať všetko spolu ako celok?

Tak spravodlivé by bolo brať do úvahy prvý nahratý obrázok v poradí. Aspoň to je môj názor :)

Naposledy upravené :
Podľa mňa by sa mali brať všetky nahraté obrázky. Už len preto, že si daný človek s tým dal oveľa viac námahy než niekto, kto spravil len jeden a viac inšpirácie nemal.

Podľa mňa by sa mali brať všetky nahraté obrázky. Už len preto, že si daný človek s tým dal oveľa viac námahy než niekto, kto spravil len jeden a viac inšpirácie nemal.
ultra giga bullshit..aj ten týpek s jedným obrázkom mohol mať "viac a lepšiu" inšpiráciu a mohol sa natrápiť s jedným obrázkom viac ako niekto so šiestimi...