Pokec Valentínska súťaž 2021 - Diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Ahojte kovboji a kovbojky,

v tejto téme sa môžete pýtať vaše otázky a zdieľať s nami vašu spätnú väzbu ohľadom Valentínskej súťaže!

Prosíme vás, nezdieľajte tu zadania jednotlivých hier a správne odpovede, viedlo by to k vašej diskvalifikácii.

S priateľským pozdravom,
Váš The West Tím
 
Treba :D Je to na princip sudoku sa da povedať, nemôžeš mať v riadoch tie iste,,, Máš to tam napísane :)
 
Bude možnosť si po skončení súťaže prezrieť memečka všetkých súťažiacich ktorí poslali príspevok do 3. súťaže?
 

Deleted User - 4

Hosť
Bude možnosť si po skončení súťaže prezrieť memečka všetkých súťažiacich ktorí poslali príspevok do 3. súťaže?

Bude to možné, všetky príspevky budú zverejnené po skončení :)

Hlavne nezabudnite, obrázky treba vložiť priamo sem na fórum, nie ako odkaz, ktorý vedie na inú stránku. Ak s tým potrebujete pomôcť, napíšte sem.
 
Ja sa chcem spýtať, že ako to budete vyhodnocovať, keď niekto vytvorí viacej obrázkov? Vyberiete ten jeden najlepší z príspevku daného hráča, alebo to budete brať všetko spolu ako celok?
 
Tak spravodlivé by bolo brať do úvahy prvý nahratý obrázok v poradí. Aspoň to je môj názor :)
 
Naposledy upravené :
Podľa mňa by sa mali brať všetky nahraté obrázky. Už len preto, že si daný človek s tým dal oveľa viac námahy než niekto, kto spravil len jeden a viac inšpirácie nemal.
 
Podľa mňa by sa mali brať všetky nahraté obrázky. Už len preto, že si daný človek s tým dal oveľa viac námahy než niekto, kto spravil len jeden a viac inšpirácie nemal.

ultra giga bullshit..aj ten týpek s jedným obrázkom mohol mať "viac a lepšiu" inšpiráciu a mohol sa natrápiť s jedným obrázkom viac ako niekto so šiestimi...
 
Hore