Veľký lup

Páči sa vám tento Návrh? :)

  • Áno

    Hlasy: 14 56,0%
  • Nie

    Hlasy: 11 44,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    25
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobrý deň dnes keď som tak pouvažovala tak ma napadlo že predsa predať Veľký lup (peniaze) za peniaze je veľká blbosť preto ma napadlo že ten veľký lup by sa zmenil na Veľký lup (použiteľný) a keď ho otvoríte môžete dosť ľubovolnú čiastku peňazí napr. od 500 do 5000 napríklad a keď by ste ho už použili tak by sa ten Veľký lup zmenil napr. na Prázdne vrecko alebo také niečo čo vy nato? :)
 

DeletedUser4800

Hosť
je to dosť dobré len by to trebalo niake grafické vypracovanie ale vieš si predsavit kolko by to vrecko stálo len ked teraz stojí 10 k :)
 

DeletedUser

Hosť
No zabudla som podotknúť že by sa to nedalo predať

Už len preto lebo by to bola blbosť predať peniaze za peniaze že? :D

z grafickej stránky to bude ťažšie neviem narábať s grafikou :D
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj, mne sa tento návrh veľmi páči a bol by som veľmi rád, keby sa tento nápad zrealizoval...

:):):):):):):):)
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa nepáči z toho dôvodu, že jak ten veľký lup Dostaneme?V práci?Nie.Prečo?Lebo za prácu nemôžeme dostať nič použiteľné.
 

DeletedUser

Hosť
Ak by toto neprešlo tak je to potom totálna blbosť zober si to že by sa stretli dvaja kovboji
A prví povie : "Počuj našiel som tento Veľký lup ma hodnotu 1000 Dolárov a vieš čo je to vzácne tak ti to predám za 10 000 dolárov "

Mne to príde ako veľká blbosť

Predať peniaze za peniaze :eezmurk:



Boli by použiteľné :)

V tom veľký problém nevidím ;)
 

DeletedUser

Hosť
Ak ti to nesedí prosím ! :) Doplň ;)

Ak vám tu niečo chýba prosím doplňte ma :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja vnímam veľký lup ako predmet na splnenie úlohy. Je mi jedno za koľko ho predám obchodníkovi a aká je jeho reálna cena na trhu. Preto ani otázku predať peniaze za peniaze si nekladiem.

Ozaj vie niekto poradiť ako ho získať pri práci prepadnutie vlaku, viem že je iba 1% šanca na tento produkt, ale aj iné produkty sú za 1% a stačilo mi príslušnú prácu robiť kratšie a získal som ich. Má s tým niekto skúsenosti? Dík
 

DeletedUser5175

Hosť
Moj osobny nazor je ze je to dost dobry napad,,, aspon by sa inak daly najst veci okrem vykradania,,,lebo ak vykradanie robis dlho aj pri 100 % motivacii nedostavac tak casto veci ako na zaciatku takze to che od teba peniaze a nugety nba reskil takto InnoGame vinasa peniaze zo sveta a zaraba na nugetoch.. a keby ze je ten lup ze sa tam daju nasj bud peniaze alebo lup ktory sa da otvorit a najst vec bolo by to super lebo by to bol predmet co sa da najcastejsie najst aj keby tam obcas bola natova a obcas cierna satka...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore