Pokec Veľkonočné zúčtovanie 2021 - diskusia

Crony

Člen tímu
velkonocnezuctovaniee.jpg


Miesto pre diskusiu o hernej udalosti Veľkonočné zúčtovanie 2021, vaše názory, postrehy a podobne.​
 
[12:41] Henry: Apolonius získal ako prvý úspech [Veľkonočný farmár].

Svet Texas.

Udalosť oproti minulým rokom dosť vylepšili aj takýmito úlohami, možno pre niekoho zbytočnosť, mňa to celkovo zaujalo a pobavilo. Teším sa na tombolu.

Jediná vec, čo ma štve je, že jedna udalosť ledva skončila a ďalšia už začala, je toho niekedy veľa a niekedy sú zase medzi udalosťami až priveľké medzery.
 
[12:42] Henry:Seth Rollins získal ako prvý úspech [Veľkonočný farmár].
Delaware

Sklamalo ma len to, že tie úlohy neboli dlhšie, inak pohodička.
 
mohli by sa tie boje o awe davat castejsie cez ewent :) a tiez by bolo vhodne zmenit premiovu truhlicu aspon za lesklu premiovu truhlicu ktora moze padnut za 48k vajicok alebo 800nugetov
 
A obálku s 1k upd by mohli presunúť do "Vzácne" , pretože za 1k toho aj tak moc nenakúpiš a hráči, ktorí drú celý event len na tých 48k a padne im tá obálka, prípadne tá prémiofka, z ktorej aj tak nikdy nič normálne nepadne, sa moc asi netešia.....
 
Súhlasím :) ja som zbierala jak blbá 48k srdiečok a padla mi blbá premiovka a aj tak v nej nič dokopy neni.... :) Musíš mať sakramenske šťastie žeby ti padlo niečo iné okrem obálky alebo prémiovky.. ach :) nervy som mala včera
 
Hore