Veľkosť

Suhlasite?

  • Áno

    Hlasy: 15 57,7%
  • Nie

    Hlasy: 11 42,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    26
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Navrhujem aby sa z terajšej maximálne veľkosti avatarov 80 x 80 pixelov, zvýšila táto maximálna veľkosť na 100 x 100 pixelov ako je tomu u Čechov ;)
 

DeletedUser

Hosť
máš pravdu :) grafici odmietajú ich robiť lebo sa roia ťažko
 

DeletedUser

Hosť
Môžem ťa uistiť že sa ťažko nerobia, stačí si to priblížiť. Nehovor za všetkých, ale hovor sám za seba. ;)

No aby som nebol OT.

Nesúhlasím s tým. Bolo to tu viac krát, ale ku zmene nedošlo. Aj tak máš jedno či to je 80 alebo 100. Veď je to iba o trošku. Toto fóru nie je žiadna grafická súťaž kto má krajší a väčší avatar(to bol príklad). Fakt neviem na čo by to bolo užitočné. Česi to majú inak a my tu budeme mať tak. Čo sa ti na tom nepáči? Myslím že je to dosť dôvodné prečo nie. Myslím že to tu nedávno navrhoval chlapik ale kde sa to dostalo, to neviem.
 

DeletedUser

Hosť
Môžem ťa uistiť že sa ťažko nerobia, stačí si to priblížiť. Nehovor za všetkých, ale hovor sám za seba. ;)

No aby som nebol OT.

Nesúhlasím s tým. Bolo to tu viac krát, ale ku zmene nedošlo. Aj tak máš jedno či to je 80 alebo 100. Veď je to iba o trošku. Toto fóru nie je žiadna grafická súťaž kto má krajší a väčší avatar(to bol príklad). Fakt neviem na čo by to bolo užitočné. Česi to majú inak a my tu budeme mať tak. Čo sa ti na tom nepáči? Myslím že je to dosť dôvodné prečo nie. Myslím že to tu nedávno navrhoval chlapik ale kde sa to dostalo, to neviem.

Nevravím že to je potrebné zaviesť bol to len môj návrh, aby sa to tu trošku zviditeľnilo ;)
 

DeletedUser

Hosť
Súhlasiť by som súhlasil, ale ide o to, že už to tu naozaj bolo navrhované(a myslím, že nie len raz...), naposledy to bol naozaj chlapik ale nič sa tým nedosiahlo, myslím, že negatívne sa k tomu vyjadril aj sám Linteo...
 

DeletedUser7252

Hosť
Súhlasiť by som súhlasil, ale ide o to, že už to tu naozaj bolo navrhované(a myslím, že nie len raz...), naposledy to bol naozaj chlapik ale nič sa tým nedosiahlo, myslím, že negatívne sa k tomu vyjadril aj sám Linteo...

Súhlasím tady s priateľom nado mnou. A tak isto aj s tým že tu nejde o AVATARi.
Teda nápad sa mi páči bolo by to dobré, ale nie je to potrebné :) :howgh:
 

DeletedUser7176

Hosť
No ak by sa veľkosť zväčšila na 100x100 pixelov tak by to bolo určite lepšie
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore