Veci z duelu

Súhlásite


  • Celkový počet hlasujúcich
    37
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nie

_______________________________________________
Sergio bol to dobrý hráč spomínajme naňho v dobrom
Voják Konfederácie,Bohatý zelenáč zelenáč,Hernard,Bandita

podpisgb.jpg
 

DeletedUser

Hosť
je to na ňič ale keby že dostaneš súperov inventar tak by to bolo ok :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
to by bolo zle si stavbar kupis si zlateho bizona niekto ta zdueluje a bizona ti zoberie toto chces??...
 

DeletedUser

Hosť
no ta kto nie to by sa strasne zvyhodnovali duelanti ale strasne a pre neduelantov ako stavbari (cize ja ) by to bolo uplne nesprvodlive.A mas tam pravvopisne chyby :)
 

DeletedUser

Hosť
stavbari zase maju lepšie práce a duelanti nie.. .to je zas zvýhodnenie pre duelantov.. on mal na myslí že by sa dali nájsť predmety podľa duelovej úrovňe takže ak na 20. úrovni duelant získa z duelu náhodou nejaký predmet v hodnote 500$ nebude to také strašné keď dobrodruhovia , stavbári získavajú už v prácach predmety v hodnote 1500$ na 20 úrovni..
 

DeletedUser

Hosť
To by bolo dost nerealne v duely naist neku vec skôr by sa mohlo zaviest ze v duely by islo ukradnut neaku vec keby si padol do komi by ty utocnik zobral neaku vec ktoru mas prave oblecenu alebo take nieco.
 

DeletedUser

Hosť
nereálne ? :D:D:D môj a táto hra je reálna ? , meče na divokom zápase sú reálne ? , ty asi nežiješ v realite čo :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
njn ale to fakt ze ekd ho das do komi ze mu zoberies neaku vec ktoru ma nasebe to je realnejsie ako pri duely zzakopnut o neaky B S dirigen
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore