Velepšenie bonusu na torty

Čauko, nemám čas sa tu nejako extra rozpisovať, čiže len v skratke. Navrhol by som vylepšiť bonus na tie torty, čo sa dajú vyrábať každých 5 hodín celé dva týždne. Už len z toho dôvodu, že sa to nedá vyrábať stále, by som čakal, že to bude niečo výnimočnejšie, špeciálnejšie a nie 15% energie a 5% prac. motivácie. Však tam ide voňavka, čo dáva navyše aj bonus zdravia, dosť škoda to míňať do tort; ďalej len tak pre zmienku 15 bobúľ :D však z toho by bolo 5 čajov atď atď. Kde sa ten bonus v takých chutných tortách stráca? Keby tie torty ľudia kupovali, oplatilo by sa to. Takto ich mám už cez 30 na Juarez a na Dela to ani nevravím :D . Na druhej strane, ak to neplánujete vylepšiť, by nebolo zlé to dať meniť u Angusa za nejaké lepšie posilká ako napr. kokosové orechy na posilnenie dropu produktu a podobne. To ísté aj tie lístky 2% šťastie, to každému len v inventári zavadzia, lebo sú lepšie posilká na šťastie. Ďakujem za skoré vyjadrenie.
 
Plne súhlasím a podporujem tvoj názor. V denných za tú tortu dostaneš 5upd, čo je až smiešna cena v pomere ku produktom čo si do toho dal. Určite sa to nevyplatí vyrábať pre ten bonus nie to ešte meniť naspäť za upd. Je to výhodné asi len pre tých zberateľov čo to nemajú v invente.
 
Hore