Pokec Veteránsky obchod - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser10852

Hosť
Morf skor by som uvytal ine casti oblecenia pokial by to bolo zviera produkt a nahrdelnik tak by to vela hracou nekupilo... keby to bol napr klobuk nohavice bunda tak by si to zakupilo dost hracou... ale to je len moj pohlad na to... kazdopadne by som uvital aj zdvyhnutie lwlou lebo to tu uz zacina byt nudne :D a teraz k teme
Linteo mal pravdu resp. ma spravny postoj k tomu ale to je len jeho pohlad na to.... skor by som to uvital keby sa ten trest nezresetoval po odohrani 1 hry... resp hrac prvy krat odyde dostane 3min blok , druhy krat a caka 15 min treti krat si to uz hrac rozmysli a radsej sa prihlasi a odohra si to pre par bodov... navrhoval by som aby sa ten tresny cas zresetoval 1x za den a nie po odohrati hry... a taktiez tie tresty trochu zjemnit lebo cim vysie ide clovek ide tym to je viac na hlavu :) cize by som navrhoval napr. 1 odpojenie =3min druhe =15min tretie 30min a stale +15min s tym ze by sa to po polnoci zresetovalo ak by hrac v predsieni opustal dobrodruzstvo...
 

DeletedUser11071

Hosť
No teraz mi to docvaklo, že Krieg a xenino asi máte pravdu no.. :) Ale Linteo sa očividne nechystá vyjadrovať, ne?
 

DeletedUser10852

Hosť
Ja davam aj linteovy za pravdu... ze tie tresty treba prerobit
 
MoRf4r, mne sa tvoj návrh páči, ale trošku v pozmenenej podobe. Som zato aby spravili takúto akciu, ale zviera, náhrdelník a produkt sme tu už mali. Nebolo by lepšie zamerať sa teraz na zvyšok odpadlíka? Napríklad nahradiť kabát, nohavice atď...

Jasne že vy už nepotrebujete zviera, náhrdelník a produkt :D ale mi čo nemáme lietadlo a bicykel tak áno :lovec:
 

DeletedUser6745

Hosť
Jura, ale to je váš problém. Mohli ste si tie veci kúpiť. Ako sa asi budú cítiť hráči, ktorí si to kúpili a teraz dajú niečo nové? Jedine keby obnovili tú istú akciu ako hovorí krieg.
 
Xenino, nemohol, registráciu mám 19.10. 2016. Prečo by nemohli dať niečo nové? (ak nedajú to isté). Herné udalosti sú o nových veciach, aby hra žila, pulzovala a prinášala aj niečo do kasičky :hanbimsa:
 

DeletedUser6745

Hosť
Ako hovorím tvoj problém :D Pozri keby dávali tie isté veci (produkt, kôň a náhrdelník) s podobnými bonusmi tak by veľa hráčov nato nadávalo. Tí, ktorí si to chceli kúpiť si to už kúpili a znova by nekupovali niečo podobné, tí ktorí nechceli by si pravdepodobne nekúpili ani novú súpravu. A hráčov ako ty, prípadne MoRf4r nie je veľa a preto by do tej "kasičky" veľa nedostali. Kdežto keby začali nahrádzať zvyšok odpadlíka (nohavice, kabát,...) to by nemal nikto, takže na tom by zarobili určite viac.
 
Xenino, ale treba myslieť aj na hráčov čo sa registrujú neskôr ako ty aj ja, a preto musia mať šancu na dostupnosť vecí, ak dajú len zvyšok vecí, sú v nevýhode novo registrujúci sa hráči. Ja netvrdím aby nenahradzovali zbytok odpadlíka. A nie je to môj problém, je to problém dobra. Ak bude zopár hráčov silných, zbytok to prestane hrať. Krieg vie o čom píšem.
 

DeletedUser6745

Hosť
JURA, podľa toho čo tu píšeš by mali znovu obnoviť napríklad aj súpravu Šaty nezávislosti, ktorá bola dávno, ale keďže som vtedy nehral tak sa cítim teraz znevýhodnený keď ju nemám. Alebo taký jedovatý had, keď bol tiež som nehral a tiež by som si ho bol kúpil, ale proste mám smolu, lebo tá akcia už dávno skončila.

Vždy bude zopár hráčov silnejších a zbytok slabší, pretože nie každý si tie veci kúpi.
 

DeletedUser10852

Hosť
Xenimo si na omyle... had sa da stale ziskat... tak nam tu nepis ze by si si ho kupil mal si sancu na vianoce ho vytiahnut z vaku.... ale zjavne ho nechces tak si to ani neskusal.... kazdopadne obnovit predajna akcia sa da... presne tak ako to bolo cez leto s tyma slamenyma vecama alebo ako s tym predmetom vyhlasenie nezavislosti pri uplnych zaciatkoch kde na podnet hracou obnocili predajnu akciu.... staci dat podnet na obnovenie do sekcie https://forum.the-west.sk/index.php?forums/návrhy-a-nápady.8/ (Návrhy a nápady) nasledne vam to linteo preposle do inna...
 

DeletedUser6745

Hosť
Krieh, keby si aspoň netrepal nezmysly :D je rozdiel hada kúpiť a je rozdiel kúpiť 500 vakov a had nemusí byť ani v jednom... Okrem toho ako môžeš vedieť, že som tie vaky nekupoval a nehľadal v nich hada?
 

DeletedUser10852

Hosť
Netrepem nezmysly kedze viem ze si ho nehladal lebo si uz mal v tom case lietadlo a zvysok tej supravy a had je slabsi ako cela tato suprava bratov wright. a o rozdiele tu rec nebola... bola tu rec o tom ze si nemozes kupit hada... ja som ti ponukol alternativu aby som vyvratil tvoje slova ako len po tom hadovy tuzis.... keby ze ho chces tak ti neroby problem kupit aj 1000 vakou samozrejme po predaji oblicky :) a poprosim ta nechumol mi moj nick ani ja tvoj tu nechumolim vopred dakujem.... a
 

DeletedUser6745

Hosť
Vianoce boli aj minulý rok (to som lietadlo ešte nemal). Tak isto som zberateľ, a kupoval som tie vaky, ale žiaľ had z nich nepadol. Samozrejme kupoval som ich so zdravým rozumom, nie som blázon, aby som ich kúpil 1000.

Len pre info volám sa xeni„n“o a nie xeni„m“o... Takže o tom chumolení by som pomlčal :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore